Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Абе ај за Волциве ве сфаќам до некаде, барем пукање има. Иако и пукањено и глумана се убиј боже ама ајде. Ама Лисјата бе алооооооооооооооо, па уште и сихронизирана:tapp:
 
Член од
3 април 2010
Мислења
260
Поени од реакции
41
Two and a Half Men...сега ја симнав последната 8 сезона да ја изгледам па ќе видеме дали е добра како првите две и сега третата шо ја дават на А1...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Arrested Development само што ја завршив. Влезе во моите топ5. :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
24 и ептен ми е криво шо заврши :((((

Иначе ми беше јака многу Фрејзер ама мн сезони се ми е мака да ја гледам од почеток.
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
24 и ептен ми е криво шо заврши :((((

Иначе ми беше јака многу Фрејзер ама мн сезони се ми е мака да ја гледам од почеток.
Малку офф! :
Осмата сезона е последна или? И дали има некаква врска 24 Редемпшн-филмот со серијата?
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Малку офф! :
Осмата сезона е последна или? И дали има некаква врска 24 Редемпшн-филмот со серијата?
осма е последна, а тој филм е пред осмата или пред седмата сезона незнам точно пошто маратонски ги гледав, уствари јас ги гледав без тој филм се сфаќа и без него, тој е некако како преод од една во друга сезона. Еве симнат ми е со месеци немам време да го гледам. А ќе има следнава година уште еден филм- игран.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
24 и ептен ми е криво шо заврши :((((

Иначе ми беше јака многу Фрејзер ама мн сезони се ми е мака да ја гледам од почеток.
Како тоа на Чејс не му е омилен Хаус,или оти те дупи многу :pos:

Омилена серија - Prison Break :)
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
The Sopranos, ubedljivo najdobra serija spored mene :) ikad..
da da nema pojaka (da ne znae nekoj prevod na makedonski za filmov kaj ima, go imam gledano so hrvatski prevod ama mislam na mk ke bide bolje) inace koj ne ja gledal serijava treba da znae deka e drkanje:drk:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.547
Поени од реакции
28.969
Poirot- фејврит од 2003та.
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Harpers Island (one by one:D), Dexter, True Blood, The Vampire Diaries, Six Feet Under.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom