Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Долина на волците,сите сезони,мислам дека имам гласано..
 
Член од
1 април 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Моја омилена серија е Очајни Домакинки. Некои епизоди ги имам гледано и по 5 6 пати, секогаш ми се интересни и на секое повторно гледање откривам нешто ново.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Кога Лисјата паѓаат.Едноствано најдобра во последниве години,со обичаи слични на нашите а не како шпанските со коои немаме допирна точка.Приказна што ги привлекува сите генерации,многу поразлична од другите.Синхронизираноста за наши услови супере само пто ги сменија сега на крајов мислам непрофесионално беше.
Единствена критика ми е што како и сите турски серии премногу проблеми се вметнуваат и како што викаат турски режисер е синоним за трагедија.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Аман бе луѓе, читам и не верувам. Кога лисјата паѓаат, долина на волците?!?!?!?!?!?! :tapp::kesa::tapp:
Сте слушнале за Prison Break, Dexter, Stargate, How i met your mother, Lost???
 
B

BooBojan

Гостин
Аман бе луѓе, читам и не верувам. Кога лисјата паѓаат, долина на волците?!?!?!?!?!?! :tapp::kesa::tapp:
Сте слушнале за Prison Break, Dexter, Stargate, How i met your mother, Lost???
А ти имаш изгледано некоја епизода посебно од долина на волците.Да видеш што се вика серија!
Каков Холивуд,какви амерички заебанции.Серијата е феноменална!Препорачувам да изгледаш 2-3 епизоди по ред.!
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Star Trek: The Next Generation, Enterprise, Deep Space Nine.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Аман бе луѓе, читам и не верувам. Кога лисјата паѓаат, долина на волците?!?!?!?!?!?! :tapp::kesa::tapp:
Сте слушнале за Prison Break, Dexter, Stargate, How i met your mother, Lost???
Џабе везеш :)
 
T

Torchyrus

Гостин
24 , Prison Break, Two and a half men,Heroes и секако Долина на Волците тие што не ја гледаат серијата џабе зборуваат ...
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Sunset Beach на времето,Декстер, Криминални умови,Изгубени :pipi:
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.656
Поени од реакции
3.570
А ти имаш изгледано некоја епизода посебно од долина на волците.Да видеш што се вика серија!
Каков Холивуд,какви амерички заебанции.Серијата е феноменална!Препорачувам да изгледаш 2-3 епизоди по ред.!
:tapp:
ОН: Two and a half man, The big bang theory, CSI:NewYork/Miami.
:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom