Фан Клуб : Овче Поле

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Еее не знам Чековски кој ќе го потера, а богами и Преката не е мал
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ристиќ изеде 4 блокади од Кол во Кавадарци :tv: како мало дете си го шлапкаше:vozbud::nesvest:

hahaha da da zatoa Emil Rajkovic frlase palta kako lud,Ristic i Mek Kenzi gi rasturija prvo poluvreme.....potoa i sudiite pocnaa da jadat burek a i ve spasija 6-te trojki po red sto gi pogodija vasite....inace ke se treseavte do kraj :salut::salut::salut:

Еее не знам Чековски кој ќе го потера, а богами и Преката не е мал

Abe i Bojnic e 2 glavi povisok od Ristic ama koga Ristic mu stegna edna,begase kako pi*ka :pos2::pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе не си играјте играчки каа шо се наапани виа нашите ќе ви маанат 30 разлика нема да знајте шо ве снашло, како се наострени сеа изнервирани од поразот има се да газат пред себе
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Абе не си играјте играчки каа шо се наапани виа нашите ќе ви маанат 30 разлика нема да знајте шо ве снашло, како се наострени сеа изнервирани од поразот има се да газат пред себе

OK be bratce,jas ne rekov deka ste slabi ili nesto drugo.....znam deka ke bide tesko i deka 10% se sansite za Ovce Pole,ama ne si sportist ako pred vreme go priznavas porazot,sfakjas?Kako onaa utakmica ste izgubile od Pelister?Mene mi kazaa deka sto sutnale sve pogodile....znaci do denot e.....sto ke bide ako na vasite ne im trgne kako sto treba a nasite se raspucaat? :salut::salut::salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
hahaha da da zatoa Emil Rajkovic frlase palta kako lud,Ristic i Mek Kenzi gi rasturija prvo poluvreme.....potoa i sudiite pocnaa da jadat burek a i ve spasija 6-te trojki po red sto gi pogodija vasite....inace ke se treseavte do kraj :salut::salut::salut:




Abe i Bojnic e 2 glavi povisok od Ristic ama koga Ristic mu stegna edna,begase kako pi*ka :pos2::pos2::pos2:
Туку остај таа слушнав дека си бил воџа на Овчари така да можно ли е да направите едно гостување до Кавадарци во другиот круг кога ќе гостувате тука:helou:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Туку остај таа слушнав дека си бил воџа на Овчари така да можно ли е да направите едно гостување до Кавадарци во другиот круг кога ќе гостувате тука:helou:


Hahahahahahaha Vodjaaaa,koj ti kaza te zafrkaval,kako prvo uste ne sme sobrani i organizirani kako sto treba,kako vtoro neznam kolku ke se ide na gostuvanjata,vi kazav deka na gostuvanje idat samo nekoi clenovi od uprava....pozz i ne misli odma na provokacii
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Абе тој Ристич ви е ЅВЕР,ако Ристич е тој ќелчото со мешето:tv::tv:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Абе тој Ристич ви е ЅВЕР,ако Ристич е тој ќелчото со мешето:tv::tv:

Toj e toj,i da znaes deka e SBEP ne za djabe go vikaat Tajson na prezime + nema sto da se smees dali imal mese,dali bil kjelco ili neznam sto,sto sakate kazite toj e megju prvite 3 najdobri igraci vo Makedonija-moe milsenje :salut::salut::salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Toj e toj,i da znaes deka e SBEP ne za djabe go vikaat Tajson na prezime + nema sto da se smees dali imal mese,dali bil kjelco ili neznam sto,sto sakate kazite toj e megju prvite 3 najdobri igraci vo Makedonija-moe milsenje :salut::salut::salut:
Ќе видеш сега како Кол Гоцевски и Чековски (китот) ќе му држат лекција по модерна кошарка на Ристиќ башка од тебе очекувам да ми кажеш колку банани ќе му шлакнат:tv::helou: немој да помислиш дека е некоја провокација:pipi:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ќе видеш сега како Кол Гоцевски и Чековски (китот) ќе му држат лекција по модерна кошарка на Ристиќ башка од тебе очекувам да ми кажеш колку банани ќе му шлакнат:tv::helou: немој да помислиш дека е некоја провокација:pipi:

ne ne ni pomisliv na provokacija,samo steta sto Ristic nema da igra so vas,kaznet e edna (mislam) utakmica zatoa sto go zalepi ednas Gojnic,GOLEMA STETA......jas pomisliv na provokacija koga rece "organizirajte se nekogas i dojdite na gostuvanje vo kavadarci" demek sakas da kazes dojdite pa da ve tepame.....neznam ti na sto mislis toa e moe mislenje ajt :salut:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Марјан Јаневски додека играше во Маврово даваше по 30 коша во натпревар , ама таму играше само он, па кога дојде во Работнички на ниту еден натпревар не даде повеќе од 10.Исто и тој Саздов сега што игра во Вардар.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Ne e ist slucajot i so ristic...covekov ima 30 god igral vo srbija vo prva liga i toa e se so znam za nego :) steta so nema da igra so feni :smir:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Не се знае дали нема да игра со Фени...Дај боже да игра,него ајде срекно и на 2 тима

Поздрав :helou:
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
Не се знае дали нема да игра со Фени...Дај боже да игра,него ајде срекно и на 2 тима

Поздрав :helou:
слонче ке игра ке ги скрсиме се погготвува пеколна афносвера за во сабота полна сала плус усте некој добри додатоци :tapp::tapp::tapp::oeoeoe::pishtoldz:cds:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom