Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Кое прашање, ајде да ти одговорам, само незнам зошто бараш одговор од мене кога ти си најпаметен на форумов, ама ајде прашај, со задоволство ќе ти одговорам.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
леле еј овие гоал(ШИТ).ком преку к*р ми се више:nerv:,ако е едно лошо за милан они ги праат 100,ццц една добра вест за Милан не даваат веќе 2 години у пм...видете еј...

Carlo Garganese, Goal.com-In simple terms – “Milan need to buy a whole new team”.(а овој нова мајка да си купи?)

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/09/28/1528039/calcio-debate-the-problems-of-juventus-inter-milan-revealed:angry2:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.294
Шо се нервираш бе па и ти. Карло Гарганензе е Јубенташ мамичето негово. Освен ЈуБе, Липи и Касано он незне ништо друго
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Па у право е... Кажи некој од овој тим на милан ( освен пато, неста, силва ) што заслужуваат да играт во тим со историја и амбиции како МИЛАН ...:tapp:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
„Ние против Бари освоивме еден поен а не загубивме два. Би сакал така да се гледа на работите и покрај тоа што ми е јасно дека навивачите се незадоволни. Состојбата во моментов е таква каква што е“, заврши Галиани.

Дали човеков има грам мозок?


Сега па уште да сме биле задоволни што успеавме да освоиме бод против Бари....ццц

До кога со ретардиве?
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Јас искрајно нејќам да ја даваат ќе се нервозирам само...
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Кое прашање, ајде да ти одговорам, само незнам зошто бараш одговор од мене кога ти си најпаметен на форумов, ама ајде прашај, со задоволство ќе ти одговорам.
Ова прашање-13594!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.294
Среќен роденден Президенте





Еве малце да се расположимо. Реакцијата на Тицијано Зверот по освојувањето на титулата 2004

 
P

PewDiePie

Гостин
Среќен роденден прецедателе,последна година да ти е во Милан да ти е*ам педофилот глуп. :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom