Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Не го потценувам Милан.
А ако ти си толку сигурен во способностите на твојот клуб, прифати го облогот. :wink:
Абе чика еднаш бајги те замислив, со тоа пеналот:nesum:
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Што бе толку сите добија желби да се кладат со нас еј....:pos:
Мислат дека одат на сигурно а...? Ако,ако... ќе се жижне некој....

Аа сеа на шпекулацииве нема крај...Сеа ќе почнат.Секогаш е така.
Само што заврши летниот преоден рок,ќе почнат да пишуваат за на зима,а како и секогаш ќе не поврзуваат со многу играчи,а ретко некоја шпекулација ќе биде потврдена со изјава на Галијани...Обично,ако тој потврди,тоа е 90% завршена работа...:)
Ама до 1 јануари нема нови играчи...јбг..тоа е јасно... А дотогаш имаме бајги за играње...
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.890
Поени од реакции
23.265
ЦЦЦ догуравмо до тоа тенеќе да не дупи квази навивач на некое тимче од чера да го еба :kesa:
Ајде уште неколку милијарде нека фрли романчо, освојте барем 3 титуле у ЛШ и тогаш ке бидеш достоен некој Миланез да се клади со тебе кога е у прашање ЛШ. До тада чао Џаци
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.263
Поени од реакции
8.376
ЦЦЦ догуравмо до тоа тенеќе да не дупи квази навивач на некое тимче од чера да го еба :kesa:
Ајде уште неколку милијарде нека фрли романчо, освојте барем 3 титуле у ЛШ и тогаш ке бидеш достоен некој Миланез да се клади со тебе кога е у прашање ЛШ. До тада чао Џаци
Нека му понудат на Берлу пари за трофеј од ЛШ одма ќе се откаже немора да дава пари за да освојат ненадерталци хахахахахаха
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Прифати бе Коки, па ак требит и до Струга ќе дојдам дрес да ти донесам и да те сликам. :helou:
Абе не морат ништо да прифачам. Ако сакаш дојди и без никакви услови че облечам дрес. Само чефот да ти го напрам.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
ЦЦЦ догуравмо до тоа тенеќе да не дупи квази навивач на некое тимче од чера да го еба :kesa:
Ајде уште неколку милијарде нека фрли романчо, освојте барем 3 титуле у ЛШ и тогаш ке бидеш достоен некој Миланез да се клади со тебе кога е у прашање ЛШ. До тада чао Џаци
Човекот барем не носи аватари од други тимови:pos2::kesa:Јак тим сте имате добра историја ама ја гледаме сегашноста,не тоа што Милан освоил 65 ЛШ против некој тим.
 
N

n/a

Гостин
Јанкуловски плус пет милки за Бејл е одлична зделка за вас. Не знам колку сте го гледале, ама еден од најперспективните бекови во Англија е.

Иначе имам предлог за кладба со некој добро расположен росонер:

Ако Челзи стигне подалеку од Милан во ЛШ, тој да се слика во дрес од Челзи и сликите на форум да ги туриме.
Ако Милан стигне подалеку од Челзи во ЛШ, јас ќе се сликам во дрес од Милан и сликите на форум да ги туриме.

Ако отпаднат двата тима во ист стадиум од натпреварувањето (двата по групи, во 1/16, 1/8 финале и така натаму), или не се сликаме двајцата или се сликаме двајцата, по договор.

Ајде да видиме кој би се нафатил.
Бриши ова срање...
off topic си.
И да знаеш,
пошто бришеш од ред текстови од по страна и пол кои што ти слабо можеш да ги разбереш,
дека ако не се избришеш,
не само што и те како ќе се жалам у редакција од тебе
него и првом приликом кога ќе те видам има да те дигнам на клоци ко маалски авлијанер.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.263
Поени од реакции
8.376
Човекот барем не носи аватари од други тимови:pos2::kesa:Јак тим сте имате добра историја ама ја гледаме сегашноста,не тоа што Милан освоил 65 ЛШ против некој тим.
Која ви е сегашноста бе лепи? :vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Бриши ова срање...
off topic си.
И да знаеш,
пошто бришеш од ред текстови од по страна и пол кои што ти слабо можеш да ги разбереш,
дека ако не се избришеш,
не само што и те како ќе се жалам у редакција од тебе
него и првом приликом кога ќе те видам има да те дигнам на клоци ко маалски авлијанер.
Посочи ми кој ред е оф топик.
За Милан дискутирам, за што и е темата. Понудив облог кој го вклучува Милан.

Жали се во редакција. За кревањето на клоци ќе се договориме. :wink:
 
N

n/a

Гостин
Посочи ми кој ред е оф топик.
За Милан дискутирам, за што и е темата. Понудив облог кој го вклучува Милан.
Кого го боли кур дали ти ќе се сликаш у Милан дрес или па нема?
Што се замишљаш... Хари Кришна? :vozbud: :pos2:
:tapp:
Облогот не е прифатен,
(а и онака би имал коефициент 1.10 ),
па затоа ова не се вика облог туку непристоен предлог.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Кого го боли кур дали ти ќе се сликаш у Милан дрес или па нема?
Што се замишљаш... Хари Кришна? :vozbud: :pos2:
:tapp:
Облогот не е прифатен,
(а и онака би имал коефициент 1.10 ),
па затоа ова не се вика облог туку непристоен предлог.
Колку што мене ме здоболе дали ти мислиш дека сум оф топик или ми чуе за тоа што ќе ме пријавиш во редакција, толку веројатно и тебе треба да ти е важно дали некој ќе прифати или не. Предложив јас, ако сака некој нека прифати, ако не, нека го одмине постот како што го одминаа многу пред тебе.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.263
Поени од реакции
8.376
Што не идеш по кладилнициве да им нудиш услуги измислување на нови игри...
Ај да речеш за меќусебен дуел, титула да има кладба ама за кој ќе заврши пред мојот тим :pop:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.890
Поени од реакции
23.265
Човекот барем не носи аватари од други тимови:pos2::kesa:Јак тим сте имате добра историја ама ја гледаме сегашноста,не тоа што Милан освоил 65 ЛШ против некој тим.

Као прво лепи носам аватар од друг тим поради кладба.
Као друго за која сегашност ми збориш бе лепи ??
Сегашноста во која од Фергусон неможете глава да дигнете ??
Сегашноста во која немате титула освоено во ЛШ.
Сегашниоста во која при толку потрошени паре имате 2 титуле у англија скапани кои ви ги донесе Мурињо ??
Сегапноста во која Милан пред 2 години освои ЛШ ??

Ај ти се молим немој вака више :tv:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Јанкуловски плус пет милки за Бејл е одлична зделка за вас. Не знам колку сте го гледале, ама еден од најперспективните бекови во Англија е.

Иначе имам предлог за кладба со некој добро расположен росонер:

Ако Челзи стигне подалеку од Милан во ЛШ, тој да се слика во дрес од Челзи и сликите на форум да ги туриме.
Ако Милан стигне подалеку од Челзи во ЛШ, јас ќе се сликам во дрес од Милан и сликите на форум да ги туриме.

Ако отпаднат двата тима во ист стадиум од натпреварувањето (двата по групи, во 1/16, 1/8 финале и така натаму), или не се сликаме двајцата или се сликаме двајцата, по договор.

Ајде да видиме кој би се нафатил.
Ја би прифатил ама ако треба да се сликам со дрес од Челзи...малце ми е непријатно, многу сум грд, ебаго :kesa::kesa:


Инаку супер би било тоа за Бејл и Ернанес. :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom