Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.339
Нино онака едно прашање дали од кога ќе го напишеш постот се читаш?

Хунтелар не потпиша за Штудгард ???


бтв според миланњус еве се можните и веројатните први 11 за вечерва


MILAN (4-3-2-1): Storari; Oddo, Nesta, Thiago Silva, Jankulosky; Gattuso, Flamini, Ambrosini; Seedorf, Ronaldinho; Borriello.
:helou::icon_lol:
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Случајно да не има вечер на тв Милан-челзи да не знае некој?
Фала однапред

П.С Си купив апостолки АЦ МИЛАН џД:pos2:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.868
Поени од реакции
23.201
Случајно да не има вечер на тв Милан-челзи да не знае некој?
Фала однапред

П.С Си купив апостолки АЦ МИЛАН џД:pos2:

Super Sport 1 албанската ке дава, јас ја факам, на тој канал ја имаше и со Америка утакмицата, кој фака нека гледа, кој не фака нека наврати тука ке има линкои сигурно :smir:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Еве две интересни слики од нашиот поранешен и сегашен тренер.



 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Сакале да ги дадат на позајмица Антонини и Одо во Болоња Милан но Антонини изјавува дека тој сакал да остане во Милан.Одо нека го праќаат Антонини нека остане за мене супер игра.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Super Sport 1 албанската ке дава, јас ја факам, на тој канал ја имаше и со Америка утакмицата, кој фака нека гледа, кој не фака нека наврати тука ке има линкои сигурно :smir:
сигурно ли ке ја дават на Супер Спорт,и јас ја фаќам кога ке играме во 2 часот по полнок ли?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Јас очекувам победа на нашите. Ќе ја гледам утакмицава, ако не ја најдам по кабелска, ќе ја гледам на нет, имам 512 кб/с, ваљда нема да сецка.

FORZA MILAN!!!
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Нино онака едно прашање дали од кога ќе го напишеш постот се читаш?
Се читам бе другар....Сфаќам дека нешто од постот можда не ти е јасно...Ако е така,прашај и ќе ти појаснам...
Или онака само мораше да реплицираш дека се виде во цитат?
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.868
Поени од реакции
23.201
сигурно ли ке ја дават на Супер Спорт,и јас ја фаќам кога ке играме во 2 часот по полнок ли?

Па сеа, ја даваа Милан - Америка, Интер - Америка, Интер - Челзи, и денеска цел има репризи од овие три меча на Супер спорт, така да се иницира на тоа дека ке го има мечот
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Среќно вечер момци.
Очекувам отворена игра со барем 3голови.

Поздрав
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Кој сака да се кладеме ако има слободен Роналдињо дава гол??:vozbud:
Од вакви глупи муабети не ми се идат во матичниов мој фан клуб. Навивам за Милан од ко знам за себе, ама влегувам во темава и читам вакви постови. Еве влегувам после еден месец, ситуацијата не се подобрила ич.
И после од фан клуб Интер воделе поквалитетна дискусија. Па секако дека ќе водат, извини вака, ама таму нема 13 годишњаци да бистрат "философии".
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Од вакви глупи муабети не ми се идат во матичниов мој фан клуб. Навивам за Милан од ко знам за себе, ама влегувам во темава и читам вакви постови. Еве влегувам после еден месец, ситуацијата не се подобрила ич.
И после од фан клуб Интер воделе поквалитетна дискусија. Па секако дека ќе водат, извини вака, ама таму нема 13 годишњаци да бистрат "философии".
добро сега не значи одма да му се нафрлиш на детето,ништо лошо не кажа само дека е возбуден поради утакмицата и така пишал,што има лошо во тоа,неможе некој со 15 години да збори како министер ебате,да да знаеме за тие од шинтер у се биле подобри фала со ни кажа,хах.ај позз:toe::smir:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.373
Поени од реакции
25.128
Јас го зедов за пример, ништо лично. Гледам отприлика колку годишни се навивачите на Милан кои пишат во фан клубот. Некогаш некој ненавивач пише подобар пост во темава отколку некој наш. Немам јас ништо лично ни против тебе ако се почувствува навреден.
И да, ги мразам Интер, јас верувам исто колку што ги мразиш ти, али што е реалноста, барем тука на форум, реалност е.
Поздрав, сигурно ќе навратам пак ко ќе почнит сезона.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom