Bone for Tuna
3 февруари 2007
8.802
4.419
добро прво полувреме, иако можеше лесно да биде и 0-2 сепак и ова е доволно, сега во второ полувреме ќе мора да се продолжи со истата игра и да се постигне уште некој гол па да се зачува таа предност

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
7 јуни 2008
16.676
21.233
Пак не сме нешто опасни али дадовме гол. Уште еден во другото и сигурна победа. Инзаги е мрднат!

30 јануари 2008
13.890
23.265
Кака и ја мислим дека е готова утакмицава , штета што бекамчо не го даде голов, да му биде родендески

2 ноември 2008
5.335
1.782
КакаааААА:helou::helou:БРаво одлична игра....

Феномен

Џомба
21 август 2008
4.837
111
Хахахаххахаха, го видовте ли Галијани како се нервираше кога Пипо промаши?:pos2:
Добри сме, 2-0, ајде уште еден гол дадиме:)

Near

Рандом лик од соседството
26 март 2009
4.276
6.954
нова победа,супер и само јуве да кикснеше со лече...

18 јануари 2009
291
11
се е океј му се радувам на ова победа но пак тој копилот анчелоти ми оди на нерви па ди ти ебам селакот тебе се да ти ебам зашто играш со еден играч по малку бе копук тој црнион мамето нему седорф како да не игра нцнцн
не можам да издржам вече со фавали со седорф а крив за ова е еден и единсвен човек анчелоти :nesum::nesum::nesum:

rossonerka

too good to be true
8 октомври 2007
6.081
889
Уффффффффф добро е :)
Честито победа, да ни се множат и за недела дена да имаме уште една и тоа убедлива победа :vozbud:

21.233
Ете предвидов добро. Не беше нешто играва добра но најважно дадовме 2 гола а не примивме ниту 1. Инзаги е во форма а Кака заликува како порано. Се надевам дека Јанкуловски беше само замена за Фламини и следниот натпревар ке го видиме французинот во првиот тим. Честито.

13.890
23.265
Честита нека ни е победата , да ни се множат, леле да го имавме овој Кака што го имавме денеска цела сезона, моем да замислим што ќе се дешаваше, али сеа тоа е :toe:

Денеска изигравмо она баш што се вика рутински, ме изненадува Дида со својата сигурност све појќе и појќе, браво

Кака маестрален денеска Пипо продужуе со серијата.