Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Каде можам да најдам игри за LG KF510 и како после да ги ставам на тел оти кога го отварам на ком нема фолдер гејмс?:toe:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
ебади за ALKATEL OT800 од кај да свалам како да го инсталирам на телефонот и колку троши... ФАЛА :)

Tyson напиша:
ебади за ALKATEL OT800 од кај да свалам како да го инсталирам на телефонот и колку троши... ФАЛА :)
П.С. Преку мини опера>гугл>ебади.ком>се уклучив и на компјутерот ми пишаше дека сум уклучен преку ЛИТЕ ЕБАДИ?Дали е тој поекономичен????
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Да не знае некој дали е возможно или дали постои воопшто за сони ериксон програмче за да можам да читам пдф и ворд документи. Мене ме интересира за сони ериксон к550?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
Дават уште бесплатни Фрог сим картички?
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
ебади за ALKATEL OT800 од кај да свалам како да го инсталирам на телефонот и колку троши... ФАЛА :)



П.С. Преку мини опера>гугл>ебади.ком>се уклучив и на компјутерот ми пишаше дека сум уклучен преку ЛИТЕ ЕБАДИ?Дали е тој поекономичен????
???????
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
хахахаха не е поекономичен туку е лајт верзија (не целосна) :)
Ако е light верзија мислам дека со самото тоа значи и дека помалку троши и е поекономична :smir:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Иам нокиа Н95 ама сега почна да ми се појавува проблем.Кога пробувам да отворам музика преку music player ми јавува General:System error, а ако некој ми прати песна преку Bluetooth можам да ја слушам во пораки ама неможам да ја сочувам:tapp: Сигурно е нешто софтверот ама некој совет или предлог кај да го носам??
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.896
Поени од реакции
717
Имам Нокиа 6600 Слајд и синока му се деси нешто чудно.Телефонот ми беше на Англиско мени и пробав да сликам и се укочи.Извадив батеријата ставив,камерата не работеше.Отидов Ресет сетингс ми се врати на македонски јазик и стара тема и пак работеше.Мислев дека се направи но кога го вратив на англиски пак несакаше:nerv:.Пробав со јазиците и на сите можни јазици работи камерата а на англиски кога е не работи.Што може да е проблемот?????
 

Unknown!

Непознат!
Член од
5 август 2009
Мислења
81
Поени од реакции
1
Imam LG GC900 sea go zemaf, i imam eden problem samo shto neznam dali e toa taka programirano ili brat mi cepnal kaj shto ne treba, koa ke mi zvoni nekoj ako sum na pr nadvor ili na svetlo mi pokazuva koj mi zvoni, a koa sum vnatre ili kaj sho nema svetlo ne mi pokazhuva crno mi stoi u ekranot, pomosh ako moze?
 
Член од
18 септември 2009
Мислења
49
Поени од реакции
2
Решив да се подновам па би ве замолил за препорака односно совет. Се работи за неколку модели помеѓу кои се мислам:

Sony Ericsoon W205




Nokia 7100



Samsung C3050



Samsung J700



Sony Ericsoon T303




мене на прв поглед првите два ми се фаворити, но би сакал да ве чујам вас
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
jas bi ti go predlozil vtoriot model, samo radi toa so ima podobar ekran od drugite telefoni site se skoro isti modeli. druga rabota ako ide nekoj so pogolema memorija ili so memoriska kartica zemaj go nego ...samo otfrli fo samsungov c3050 zasto toj ima obicna vga kamera
 

Kajgana Shop

На врв Bottom