Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Да прашам нешто за 6500 слајд...дали е добар, има некој проблеми?

на gsmarena прочитав дека има проблеми со софтверот, слајдот не бил добар,..... па ако го има некој да каже нешто
 
Член од
28 октомври 2008
Мислења
74
Поени од реакции
1
кај нокиа слајд немаш проблеми ама сепак мислам оти е подобро да си земеш класик нешо што ќе ти е слајд после 5 месеци ќе треба да го подмачкуваш почнува да крцка :pos2:
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Јас пред некое време прашував за сетинзите на космофон за интернет. Некој да не ги знае? Ако може да ми ги кажете :smir:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
кажувам дека е добар, затоа што сум сервисер и секојдневно сум во "таков" контакт со различни телефони.

со еден збор Г600 до сега не ми дошол ни со фабричка мана, не камоли нешто само од себе да се зафркне, ретко доаѓаат за сервис и најчесто причината е од физички апсект, значи - треба да го удриш или дојде во допир со влага па да се расипе.

според мене G-сериите на самсунг се доста квалитетни.


Де бе друже решиго мојот проблем со картичката..
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
неможам да ти го најдам постот, пастај.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
кај нокиа слајд немаш проблеми ама сепак мислам оти е подобро да си земеш класик нешо што ќе ти е слајд после 5 месеци ќе треба да го подмачкуваш почнува да крцка :pos2:

не е за мене, за братучетка ми е, и јас и велам за класик, не сакала да биде толку едноставен :toe:,
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Да прашам нешто за 6500 слајд...дали е добар, има некој проблеми?

на gsmarena прочитав дека има проблеми со софтверот, слајдот не бил добар,..... па ако го има некој да каже нешто

Druze zakon e telefonot, drugarce od klas go zema prezadovolen e :)
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
не е за мене, за братучетка ми е, и јас и велам за класик, не сакала да биде толку едноставен :toe:,
ако сака телефон што убаво изгледа дефинитивно би и го препорачал 5610 икспрес мјузик ко за дете или тинејџер ватевер, 6500слајд е бизнис модел, 5610 е модел наменет за помладите корисници а во перфоманси се исти телефоните, само што 5610та има бајаги погласен звучник да не речам нокиа со најгласен звучник до сега што сум ја користел башка и поефтина е.

 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Добро бе луге оти така кога ќе ја ставам мемориската картича во мобилниот работи кога ќе ставам слика од мобилниот на картичката ја прима и се исклучува па пак треба да ја вадам па да ја ставам па да работи или од неа да извадам било што да ставам во мобилниот исо ми прави:toe:Помош нешто......

За тоа те прашувам:helou:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Добро бе луге оти така кога ќе ја ставам мемориската картича во мобилниот работи кога ќе ставам слика од мобилниот на картичката ја прима и се исклучува па пак треба да ја вадам па да ја ставам па да работи или од неа да извадам било што да ставам во мобилниот исо ми прави:toe:Помош нешто......
форматирај ја на кард ридер во фат32, ако не помине хардверска грешка или чкарт картичка. ;)

п.с. ако ти е апејсер - ништо чудно ;) нема да ти признаат гаранција.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
форматирај ја на кард ридер во фат32, ако не помине хардверска грешка или чкарт картичка. ;)

п.с. ако ти е апејсер - ништо чудно ;) нема да ти признаат гаранција.

Ќе пробам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom