Фан Клуб: Вардар

Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
И сега платени им се пола од платите на играчите или тоа беше измислица?
 
П

Паспарту

Гостин
тој ми дое онака за пример...сакав да кажам кој и да го донесат ако не се плаќаат играчите џабе е...не да вика нека се корне од викање по нив сам ќе си се слуша
Те разбрав целосно друже :) Дојде редот на едно село да си игра курташак и да го понижува Вардар на градски...
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
Немој друже само Лотар Матеус, Марио за него е звериште :) На Лотар Матеус во менување клубови не му е рамен ни Аце Стојков :eek:jea:
Аце Стојков Хет трик денес постигна иначе :P
 

Mandar_80

е сеуште без репутација
Член од
3 август 2009
Мислења
217
Поени од реакции
11
ima li vardar sajt i koj e?pisete pozdrav
 

Mandar_80

е сеуште без репутација
Член од
3 август 2009
Мислења
217
Поени од реакции
11
Eeee Saber Vardar nema ccc,a so da kazeme za Slavija a?hahahah ke ja bide ali ova za vardar da ne ti se veruva...sramota
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.791
Поени од реакции
71.939
Eeee Saber Vardar nema ccc,a so da kazeme za Slavija a?hahahah ke ja bide ali ova za vardar da ne ti se veruva...sramota
Тоа е брат :):) Сепак нашата страна на Комити не е за потценување:vozbud: За вардар имаше порано некоја страна ама сигурно не е е сменето ништо едно добри 3 години :jaj:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.708
Поени од реакции
6.272
Vo sreda igrame so sileks doma a vo nedela so teteks vo gosti mislam deka moze da se sobereme i da otideme na ovaa utakmica po so i onaka problemi ke nema so niv.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Vo sreda igrame so sileks doma a vo nedela so teteks vo gosti mislam deka moze da se sobereme i da otideme na ovaa utakmica po so i onaka problemi ke nema so niv.
Со нас ќе нема проблем брат ама со А.C.A.B сигурно денеска ги имаше премногу,а и може да ни опна некоја казна заради фрлањето камења и столчиња во терен денеска па да се игра без публика:toe:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Vo sreda igrame so sileks doma a vo nedela so teteks vo gosti mislam deka moze da se sobereme i da otideme na ovaa utakmica po so i onaka problemi ke nema so niv.
Па може да се соберете со коли или со комбиња и да дојдете..

a sto se desilo be denes?
Па когај го дадоа ренова голот Љубо фрли столче накај нас и после му следуваше каменување..:)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.708
Поени од реакции
6.272
Па може да се соберете со коли или со комбиња и да дојдете..



Па когај го дадоа ренова голот Љубо фрли столче накај нас и после му следуваше каменување..:)
Ako doagame ke dojdeme so avtobus, nema potreba od koli zs ke doagame sigurno 200 dusi ali ne se znae ke vidime
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ako doagame ke dojdeme so avtobus, nema potreba od koli zs ke doagame sigurno 200 dusi ali ne se znae ke vidime
И да доаѓате не се кажуе тоа овде...
Него очекуем да не казна нас, па ни мие да немамо можност да ја гледамо :/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom