Слаткар(истика)

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Викендов во Селект, како што разбрав од Јоцката а.к.а ЕnergieNo.1

Така ми кажа дете шо работе тама ама нема да бил :toe:

Ке почекаме .. ваљда тај месец кее.



а ти chicken chicken Над мене ...научи се да ставаш клипове.
 
Член од
10 септември 2009
Мислења
5
Поени од реакции
1
Ако не слушаш хип хоп, нема што да мешаш баби жаби овде и да правиш глупави и неосновани споредби. Различни поими се хип хоп и рап. А за болдов да те прашам нешто. Нема комерцијални рокери???
IMA IMA--ja nezna da pram razlika megu rap i hip hop,,,,a pa so oti ima= toa doaga kao refresh od ovie sto non-stop catat vrtat nekoi tekstovi.,,.,bucket.....chicken dance
 
Член од
10 септември 2009
Мислења
5
Поени од реакции
1
Така ми кажа дете шо работе тама ама нема да бил :toe:

Ке почекаме .. ваљда тај месец кее.



а ти chicken chicken Над мене ...научи се да ставаш клипове.
abe.,.,...,zs be vaka,.,mi izbrisavte komentarite..,.,.,.,zaedno so slikata,.,???so ne vi se sviga neso????ne sum tuka da go galam slatkar tuku da napisam toa so go mislam.,.,KAJ OTIDE SLIKATA SO TEKSTOT KAZUVAJ?
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
ABE PA DA TI KAZAM NESO JA SEA,,,,NE SUM PICE NE SE ZALAM ALI,,,SO NAVREDLIV DA NE BESE TEKSTOT SLUCAJNO???ME INTERESIRA....ILI MISLATA BESE DOBRA PA JA IZBRISA---ne ti idese u prilog izglea a?
Многу го потиш ќерата.

Единствено што ми оди во прилог е да нема такви ко тебе.
Ако нешто воопшто пишуваш, треба да биде соодветно со темата, а не да ми ставаш слики, видеа и глупости ми пишуваш, кои воедно со големи и мали букви ко неписмен. Олади малку ок?
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.431
Поени од реакции
7.805
Подзабришав троа офтопик. Во иднина со усул и без аздис.
Ви благодарам на вниманието.
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
значи не е возможен овој џеј џеј... OG вистински MC... жими левово јајце...омг па шо е ова бе..леле како ке се смеам...ако е неке ШИТ ко шо очекуем...:toe:коа нема шо да праи сеа ке се глупира на ТВ...па сепак најголемите кретени привлекуваат најмногу внимание...боки 13, зоки фаци, фифи и такодаље...:jaj:
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
45
Поени од реакции
2
Добро, што се случи со преубавите текстови на Врчак како ,,Манастирски сон,, и ,,И повторно сам,,? Толку им беше инспирацијата на рапериве и сега пишуваат само глупави текстови. Македонија сега изобилува со лоши рапери, а на прво место е Слаткар.
 
Е

експерт

Гостин
Znaete deka TrackID na Sony Ericsson gi prepoznava pesnite na Slatkar. Dosega nemam sretnato drugi mak pesni da gi prepoznae.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom