Црна Гора и Македонија го признаа Косово!

Член од
10 март 2007
Мислења
242
Поени од реакции
46
мислам треба да коментираме за постапката , не кој е србо ,кој е бугар, кој е албанец а кој е јебо . Што следува сега ?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Vie ne razlikuvate DALE od bile PRIMORANI da ne ginat deca , zeni , da ne se rushat bolnici i porodilista i toa so neprijatel koj ne go ni gledash... 78 dena bombi ... :tapp:

I ne dale se povlekoa voeno...

Ama simptomaticno e sto :

RM nisto ne izvleche od ova ...ama bash NISTO ... vetuvanja usmeni :tapp:

KOlku samo nisko moze da idete ne mi e jasno ...Vie ste drzava kako taka megunarodno priznata , priznavate teritorija koja megunarodno ne e priznata ... a
NE DOBIVATE NISTO :tapp:

I posle Albancite bile glupi aham vazi :kesa:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
мислам треба да коментираме за постапката , не кој е србо ,кој е бугар, кој е албанец а кој е јебо . Што следува сега ?
Сега што следува? Незнам, се враќаме на проблемите од секојдневието... Нимиц, Грција, Бакојани и тн.
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
92
Поени од реакции
9
Vie ne razlikuvate DALE od bile PRIMORANI da ne ginat deca , zeni , da ne se rushat bolnici i porodilista i toa so neprijatel koj ne go ni gledash... 78 dena bombi ... :tapp:

I ne dale se povlekoa voeno...
Епа го дале, се повлекле. Нели се јаки? Што не се бореа да не го дадат?

А?

Ama simptomaticno e sto :

RM nisto ne izvleche od ova ...ama bash NISTO ... vetuvanja usmeni :tapp:

KOlku samo nisko moze da idete ne mi e jasno ...Vie ste drzava kako taka megunarodno priznata , priznavate teritorija koja megunarodno ne e priznata ... a
NE DOBIVATE NISTO :tapp:

I posle Albancite bile glupi aham vazi :kesa:
Нит добиваме, нит губиме, исти кур ни е. А го признале, а не го признале, исти кур.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Абе готово, Трета светска војна сега пошто Македонија и Црна Гора го признаа, покрај еден курац големи сили кои претходно го направија истото.
Како што пишав вчера,

Тек иду Маре и сватове.
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Сега што следува? Незнам, се враќаме на проблемите од секојдневието... Нимиц, Грција, Бакојани и тн.
За мене тоа веќе не е проблем... Имајте си го довека...
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Интересно ќе биде доколку Косово не ја признае Македонија ни под разно,да не ја ебе ни 2%.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
За мене тоа веќе не е проблем... Имајте си го довека...
Крши глава.
Ни за мене не е проблем Косово.
Го признавме, го признавме, голем к**.
Интересно ќе биде доколку Косово не ја признае Македонија ни под разно,да не ја ебе ни 2%.
Исто и за ова, голем к**, дочекавме Косово да не признава, ццц...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.450
Поени од реакции
47.282
За мене тоа веќе не е проблем... Имајте си го довека...
како ке истраеме без тебе не ми е јасно....немој вака да не убиваш молим те,од твојата подршка знаеш ли што се зависи:vozbud:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Епа го дале, се повлекле. Нели се јаки? Што не се бореа да не го дадат?

А?


Нит добиваме, нит губиме, исти кур ни е. А го признале, а не го признале, исти кур.
Ne ti e tebe ponizenje sto tebe Kosovo te vika FYROM a ti nego mu vikash deka e KOSOVO REPUBLJIK ???

Ne ti e ponizenje sto ti mu davas priznavanje on te jebe za granicata ti mrda toa piramidite navam natam ????

Aj me mrzi da nabrajam ... ti i taka chest izgleda mi nemash ni obraz .


Cim vikash ne se borele ... so koj da se borat so chatali ...Kosovo sekoja peda ja kontroliraa voeno ... so koj da se borat be nesreko edna koa raketi prakaa od 1000 km daljina ????

Zlobniku ... ako be ako :tv:

Neka ti e isti kur ...so sreka da si go primash ...za DJABE
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Како прво која власт да беше во Македонија наместо ВМРО, ќе го признаеше Косово. Друга работа, ако каже САД да го признаеш Косово, ќе го признаеш и точка...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Како прво која власт да беше во Македонија наместо ВМРО, ќе го признаеше Косово. Друга работа, ако каже САД да го признаеш Косово, ќе го признаеш и точка...
Ете паметно мислење од 17 годишник :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom