Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Па доколку јас немам девојка секако дека да :) Типката ако толку многу го сака дечко и нема да го вара со мене, а вака ќе докаже дека не го сака и дека подоцна меѓу нас може да има и нешо повеќе у мување :)
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
ДА! :) Само да не ми биде другар или слично инаку и поинтересно ми е ако има дечко, не знам зошто :)
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
зш да не , нема за муж да го зиам :pos2:
 

unique9

Il Principe
Член од
23 октомври 2008
Мислења
75
Поени од реакции
2
Никад не би напраил такво нешто,зш се стаам у улога на нејзиниот дечко и такво нешто мене да ми напраи...незз шо би напраил,значи ако и е смачено од врската,па нека раскине де! А ко второ...понижувачко е за мене ептен...
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Штом него не му е важно тоа што ја изневерува девојка му, зошто па мене да ми е? Ми се има десено да се измувам со еден шо знаев дека има девојка, а и знаев дека нема да му е прв пат, па не почувствував грижа на совест. :toe:
 
E

elence*$

Гостин
Не.
„Не го прави она што не сакаш тебе да ти го прават.“

Можит звучит глупо, ама тоа е, според мене ептен е ниско,и јас би се осеќала глупаво. без навреда.
Никогаш не сум го направила то досега. Не ни планирам.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ДА! :) Само да не ми биде другар или слично инаку и поинтересно ми е ако има дечко, не знам зошто :)
Супер ако му е поинтересно и на некој друг, да ја смува твојата девојка затоа што ти си и дечко. Мх, мх, мх.
Тинејџерите знаат што е љубов, затоа и знаат вакви подли работи. Мх, мх, мх.:nesvest:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Супер ако му е поинтересно и на некој друг, да ја смува твојата девојка затоа што ти си и дечко. Мх, мх, мх.
Тинејџерите знаат што е љубов, затоа и знаат вакви подли работи. Мх, мх, мх.:nesvest:
Ако девојка ми не ми е лојална нека ме извара, уште подобро ќе ми заврши работа типот што ќе ми покаже порано каква е девојката и не сум се заебал повеќе. Инаку скоро сите такви сами ми се имаат ставено мислам сами ме пољубиле (првиот пат :) ) не сум им се ставил јас директно. Али што знам кога ми се такви периоди кога неќам да се приврзам интересно ми е кога ќе случи некоја таква „авантура“ а скоро секогаш ми се има развиено онака некоја емоција али секогаш сум прекратувал пред да прерасне повеќе зошто ако некој тип го изварала со мене што ја спречува мене да ме извара утре со некој друг на кој ќе и се навлажни малце :)
И бај д веј не сум тинејџер и верувај знам што е љубов :)
 
Член од
12 март 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
И ја обични, некогаш и необични...ама сепак ке си останам на обични.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Не знам не верувам. Како прво нејќам да си барам бељи и на други да им растурам врски и слично. И како второ ако се расчуе за такво нешто ќе бидеш означен од тие што те знаат.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
11
Поени од реакции
1
ДА! :) Само да не ми биде другар или слично инаку и поинтересно ми е ако има дечко, не знам зошто :)
Точно. И јас би се мувал и незнам оти ми е поинтересно ако таа има дечко
 

Kajgana Shop

На врв Bottom