Која музика не сакате да ја слушате воопшто?

Кој вид на музика не сакате да го слушате


  • Вкупно гласачи
    442
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
во никој случај метал.....
прано се дешаваше малце еднаш годишно ама сега нема шанси!!
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
турбо фолк и сите тие метали шо се таму ... гнасни се
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
МЕТАЛ

неможам тоа дерењето да го поднесам, па тие металчиштата со косине какви се само :)
Исто и кај мене е истата причина зоштио го мразам и неможам да поднесам никаков тип на метал музика :nenene:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Српска, бугарска, македонска поп, рнб, рап, поп, некој глуп метал како металците на форумов....
 
Х

Ханзо

Гостин
Од 8, лупнал 3 метали. О леле. :pos: И се пишува SYMPHonic ffs.
Онтопик - Турбофолк, турбобугар, турбобиљбиљ...сите турбовци.
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Се некако ќе сварам, ама турбофолков Не!:nenene:
:helou:
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Абе незнам како можите металоф да го слушате???
Турбофолкоф има најмногу гласови а стварно е најдоброто нешто мислам кога ќе ги чуеш милозвучните Синан Сакич,Миле Китич,Шемса,Лепа Брена,Џогани и други прекрасни изведувачи срцето ти се топи(дефинитивно се топи)
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
хахахахааааа знаев дека турбофолкот е најмногу :locked:
 
Член од
12 март 2007
Мислења
650
Поени од реакции
73
да бе и ја се чудам како луѓето може да го слушат тоа метал, абе цркат,вриштат, урлат гитари, неподнослива бука, абе нели има тука некој мелозвучен аца лукас,синан сакич, и co. ili пак оние бугарските демек пејачи абе тоа срце ти се кине
 

J@mbo

Zack de la Rocha
Член од
18 септември 2008
Мислења
386
Поени од реакции
8
paa slusam rap/hiphop druga muzika ne slusam ama nemam nisto protiv sekoja si ima svoj kvalitet osven turbo folkot :tapp::tapp:
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
:pos2::pos2::pos2:
Абе незнам како можите металоф да го слушате???
Турбофолкоф има најмногу гласови а стварно е најдоброто нешто мислам кога ќе ги чуеш милозвучните Синан Сакич,Миле Китич,Шемса,Лепа Брена,Џогани и други прекрасни изведувачи срцето ти се топи(дефинитивно се топи)
абе ти луд си?
1000000 пати поарно ќе слушам death metal отколку ej evo me
(пропаст глупаци тешки )а ти ако си обожавател на турбо фолк имам прашање до тебе:
Дали си ја слушнал една песна има се вика Михаило од Shaban li neznam od koj :pos::pos::pos::pos::pos::pos2: (во интернет кафето ја пушат за да им се смеат)абе незнам оваа е жива пропаст кој троши пари по овие песни јас стварно незнам... сигурно тие таму се за стреланје сите што работеле на неа.
и ако ја немаш слушнато слушнија
ц ц ц ц
 
F

FallenHypaspist

Гостин
Абре јас слушам се само овие смотаниве металци на форумов и подалеку никако да ги сватам....Не се бањаат по 5 недели,Не се шишаат со години...Се собираат ја пуштаат таа чудна музика звана метал ( се состои од урлање,дерење,шуштење,трескање и уште милион негативни ствари.....) и се фиксаат до смрт...ц ц ц Не можам никако да ги сватам

ДО КОГА МАКЕДОНИЈА ЌЕ БИДЕ ГЛУВА??!!:kesa:
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Српска, бугарска, македонска поп, рнб, рап, поп, некој глуп метал како металците на форумов....
Во право си, многу е глуп металот бе. А и неписмен е металот :pos:
Јас си слушам само паметна музика (дупци-дупци). :pipi:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
ако ги збериш последните 3 испаѓа дека форумџииве најмногу метал мразат па турбофолк
значи моето мислење се слага со тоа на мнозинството
не сакам метал нити турбофолк
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Гнаси се металцине сето пијаници наркомани и педери и манијаци и педофили и се и се и се
 

Kajgana Shop

На врв Bottom