Фан Клуб: Вардар

F

fantomX

Гостин
Пак Стратев тренер, а? Прееска на Канал 5 на пресконференција го гледав
 
П

Паспарту

Гостин
зоран стратев нов тренер на вардар! конечно им текна да назначат тренер у пм. сега уште утре да го смачкаме овој вештачкиов клуб и да ми се наполни срцево :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Стратев мене ептен ми е по мерак, под негово водство играчите на Вардар играа. Можеби не фантастично, ама играа. Затоа стигнавме на чекор од лига Шампиони. Ај да сме живи и здрави, годинава подобар пласман у ЛШ. :vozbud:
Шо се однесува до Работнички... мака ми е да прогнозирам, традицијата не е на наша страна... се надевам ќе ја побиеме.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
ajdeee pak Stratev od milion treneri go vratia stariot aj moze ke bide dobar
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Абе колку заврши со Работнички?
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
лош старт на стратев...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
So vakva igra tesko deka Vardar ke bide sampion
Абе не се знае. Титулата се освојува против малите тимови, а не против големите. Следниот пат, има да го јадат Работнички, и тоа на големо, не се секирај.
 

ForFokSake

The Only Thing To Fear Is Running Out Of BEER !
Член од
26 јануари 2007
Мислења
429
Поени од реакции
0
абе романтичарите беа едвај 25 души сосе девојчиња.За малце ке пополнеа една коцка на јужна:pos2:
 
П

Паспарту

Гостин
абе романтичарите беа едвај 25 души сосе девојчиња.За малце ке пополнеа една коцка на јужна:pos2:
убаво да беа и 25, но далеку се они од таа бројка :) еееее а дерби беше, замисли да играа со силекс или напредок а? :pos2: како и да е, многу тапа натпревар подосаден во живот не сум гледал, ако работнички игра против зрински како што играше против вардар ќе изгуби 10000000%
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Rabotnicki izigra onaka kako sto trebase dade rano gol i se povlece so cel da se zacuva za duelot so zrinski
 

Kajgana Shop

На врв Bottom