Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе Кики на сите ќе ви докаже зошто е број 1 во светот,кога ќе биде најпотребно...Голем играч се познава на големи натпревари,а ние тога го имаме во Кики.Стрпете се,ќе биде најдобар кога е најпотребно.А тоа очекувајте го во среда.:pipi:
Epa i jas мислам дека ако сака да си го зачува епитетот НАЈДОБАР треба и да се однесува на теренот како таков..а богами и почне да придонесува во најважните натпревари!

Роналдо е добар играч...недостига уште да ја преземе одговорноста во најбитните натпревари...како што тоа го сторија сколс лани во полуфиналето..или гигс на решавачкиот последен натпревар во лигата..

Има преубава шанса со порто да не убеди дека ќе биде најдобар и кога е најпотребно!
Абе знам што зборам !!А Hooligan ?:)
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Аирлија нека ви е победата. Уште по еден чекор, па да се пресметаме и да Ви вратиме за лани... :smir:
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Честито полуфинале:smir::smir: Се надевам на долго очекуваното финале со вас:vozbud:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Заслужено победи и уште еднаш докажа зошто е актуелен шампион и сега шансите се 99 дека ќе ја одбрани титулата ,уште еднаш честитки за победата и поздрав до сите фанови на Манчестер Јунајтед.:drk::drk:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Честито полуфинале,нека ни се множат победите.Лоша игра имавме пак, според мене можеме многу повеќе.Ќе биде интересно со Арсенал,пак Арсен против Ферги,најпознатото англиско дерби.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Честито полуфинале и со среќа!Одкако го дадовте голот натпреварот падна ја задржувавте топката..Бербатов секоја акција ја забавуваше да играше Тевез ќе беше подобро но сепак е таман.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
А спектакуларниот гол на Роналдо им го затвори устата на сите кој го критикуваа де ка се губи во големи натпревари,и им кажа кој е навистина Кристиано Роналдо.:violent1::violent1::violent1:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Честито победа ѓаволи...честито 1/2...прекрасен натпревар...прекрасен погодок на Кристијано Роналдо, следни се Арсенал мораме да ги победиме и би сакал да играме финале со Барса...:vozbud::vozbud:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
VIVA MANCHESTER UNITED VIVA C.RONALDO.:violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1:

На ред е Арсен да изгори во пеколот на Манчестер Јунајтед:duel:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.501
Поени од реакции
58.888
Честитки. Ретко која екипа поминала така лесно на “Драгао“. Сигурен сум дека Манчестер ќе ја одбрани титулата. Само напред!
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Уште една скала погоре до одбрана на титулата. Да не ја тупам што како беше честитки за победата (али морам да искоментирам дека треба да се стегнеме во одбраната)
GLORY GLORY MAN UNITED
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
OoOoOoOoOoOoOoOo. Првата екипа која што победила на Драгао.
Честитки за победата, иако не сум задоволен многу од играта.
Овој стрес што го претпрев последните 3-4 недели, мислам дека ми скратија 30 години од животот.
Секоја чест за Роналдо, кој според мене беше најдобар денес, тука некаде е и Руни.

:eek:lee::eek:lee:
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Не може да се опише среката која ја чуствувам:vozbud:пиев шекер и вода,се тресам...полуфинале,прекинување на традиција, и продолжување кон одбраната на титулата...
Нека ни се множат победите,толку сега кога ке се смирам ке пишам повеке.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom