Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
После толку шанси заслужено водство:vozbud:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
Кога гледам колку слабо играт, ми се плаче.
Незаслужено водство во секој случај.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Многу слаба игра во првиот дел иако имаме водство...првите 20 минути игравме прекрасно ама сега...
 
N

navivacka

Гостин
Леле скренав се на сите шанси на овие од Сандерленд:vozbud:како и секогаш после дадениот гол се повлечуваат,не така не така:nenene:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Водиме но не сум задоволен со играта, ако не постигнеме уште еден гол црно ни се пишува:toe:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Конечно стигна полувреме.Мислев никат нема да стигне.Ебате шо кур се опуштаат толку после 1 (со зборови еден) гол?Одма напаѓаат Сандерленд,сега за сеа не вади малце Видич.О'Шеј мисли шпиц игра не се врати назад ич,по десната страна не кинат!Се надевам дека Ферги ќе ги мотивира да напаѓаат дека сепак ова е Сандерленд, а не Челзи за да се бранат.Мораме да даеме уше еден барем и да играме понапаѓачки, не сме ко Стоук ние да се браниме против екипа ко Сандерленд.
Истотака би сакал да влезе и Нани место Парк, нишо не напраи цела утакмица.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.390
Исто и јас..Не сум ни малце задоволен од играта.Секогаш е така,кога даваме гол се опушќаме,а тоа е многу лоша навика,заради која примивме гол од Порто..Сепак голот беше ТОП.Супер асистеција,уште подобра завршница..

П.С Руни добро се снаоѓа во улогата на ДЕСНО КРИЛО
 
N

navivacka

Гостин
Не знам што се случува со Парк во последно време...некако не ми е во ред...една топка не знаеше да искористи,второ полувреме Роналдо да влезе инаку така не оди на никаде.Исто и Мачеда да влезе ако е можно...а зашто ВДЦ не игра?знае ли некој...ај повеке голови второ полувреме во мрежата на Сандерленд.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Ајде почнува второто полувреме...сега мораме да дадеме гол...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom