Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
Една молба од мене:Ако може да ги потопите вечер овие циганиве,да ги уништите ќе ми ја разубавите неделава ако го направите тоа!

Фала на подршката,ке се обидеме да го направиме тоа,нема да знаат да си заминат од ОТ.:helou:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
а десен бек ошеј ке е нели?абе што се случува со браун и со рафаел?!!!
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.632
Поени од реакции
22.457
А стартниот тим кој е?Задната линија пак ќе биде со Еванс или сеа се враќа според мене најдобрата халфовска позиција Рио и Немања?И дали во шпиц пак Бербатов или сеа Руни ќе биде?Мислам дека грешка би било ако иде Димитар а Руни да биде на клупа.

Јас мислам дека Берба И Тевез ќе бидаат на клупата Руни ќе биде единствениот напаѓач..
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Една молба од мене:Ако може да ги потопите вечер овие циганиве,да ги уништите ќе ми ја разубавите неделава ако го направите тоа!
Ах , кутриот напатен бјанконер со комплекс наречен Интер.:pipi:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Бидејќи нема да сум тука за време на натпреварот, да ви посакам среќа вечерва, да победиме и да славиме до доцна во ноќта.
Се надевам дека вечер кога ќе дојдам ќе има повод за славје и убави коментари:helou:

GLORY GLORY MAN UNITED!!!!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Аха, значи ти кога сакаш Јуве да изгуби си напатен симпатизер на Интер со комплекси од Јуве.
Се надевам дека и ние од вечерва ќе им станеме комплекс на Интер!
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Фергусон збори за најдобриот тим во ЛШ на сите времиња
Линк


Или преведено
Inter vs Manchester United, Sir Alex Ferguson vs Mourinho. This evening will take one of the most delicate challenges of the Champions League. And a few hours from kick-off press conference in the manager of the red devils, maybe even the cousins to beat Inter, deliver an important elogio against Milan, remembering the trophies that have filled the bulletin boards of the club of via Turati . "Today we are stronger" - says the coach of the Red Devils - "I have great respect for Italian football. The Milan team is the strongest of modern times. In the last two decades has come at 7 wins in Champions League, the better. Almost I almost would say that most of the 9 are won by Real Madrid when the values were not leveled like today. " An important goal at a time of difficulty for the team of Silvio Berlusconi.
:back:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Аха, значи ти кога сакаш Јуве да изгуби си напатен симпатизер на Интер со комплекси од Јуве.
Ме заболе мене половиот орган што ке направи Јуве дали ке победи или изгуби не ги ни гледам , ме интересира само мојот тим а не да се радувам на туѓи неуспеси коа немозам на своите па ајде го јадевме ние нека изгуби и Интер. Тоа е комплекс:smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Фергусон збори за најдобриот тим во ЛШ на сите времиња
Линк


Или преведено
Inter vs Manchester United, Sir Alex Ferguson vs Mourinho. This evening will take one of the most delicate challenges of the Champions League. And a few hours from kick-off press conference in the manager of the red devils, maybe even the cousins to beat Inter, deliver an important elogio against Milan, remembering the trophies that have filled the bulletin boards of the club of via Turati . "Today we are stronger" - says the coach of the Red Devils - "I have great respect for Italian football. The Milan team is the strongest of modern times. In the last two decades has come at 7 wins in Champions League, the better. Almost I almost would say that most of the 9 are won by Real Madrid when the values were not leveled like today. " An important goal at a time of difficulty for the team of Silvio Berlusconi.
:back:
Убаво си кажал Ферги, единствено со Милан не ни одело од италијанските екипи токму поради таа силина на миланскиот состав. Интер е светлосни години далеку зад Милан и треба Милан да го исфрлат засекогаш од ЛШ за да се надева дека може да се доближи:toe:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Ме заболе мене половиот орган што ке направи Јуве дали ке победи или изгуби не ги ни гледам , ме интересира само мојот тим а не да се радувам на туѓи неуспеси коа немозам на своите па ајде го јадевме ние нека изгуби и Интер. Тоа е комплекс:smir:
Немој да ми кажеш дека вчера не си се сител на нивното испаѓање од ЛШ. Таков е секој фан, не знам зошто само мачкаш очи тука.
И јас се радувам кога ке испаднат Ливерпул, Арсенал, Челзи од некое натпреварување, ама тоа не значи дека имам комплекси од нив. Далеку од тоа. :)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.632
Поени од реакции
22.457
Излегувам јас момци бидете поздравени и со среќа ...
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Вечерва ќе победиме сигурно ако Фергусон ја погоди тактиката. Значи тој ги држи конците.

Со среќа вечерва, ќе ни треба. :helou:

GLORY GLORY MAN UNITED
 
В

Вори

Гостин
Немој да ми кажеш дека вчера не си се сител на нивното испаѓање од ЛШ. Таков е секој фан, не знам зошто само мачкаш очи тука.
И јас се радувам кога ке испаднат Ливерпул, Арсенал, Челзи од некое натпреварување, ама тоа не значи дека имам комплекси од нив. Далеку од тоа. :)
Не е секој фан таков бе.За против Интер сум вечерва,сакам вие да победите не дека ви праам лице ама не ги сакам ич Интер,па затоа среќно вечер!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom