Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Хахахаха, да да. Не знам какви ќе ви бидат реакциите: "Ти не си Ѓавол, не си фан на манчестер јунајтед и слично", ама со оглед на вчерашната прекрасна игра на Манчестер Сити наспроти катастрофалната игра на Јунајтед вторникот, мислам дека ќе изгубиме, а тој пораз би им го посветил на оние кои сеуште не се разбудени од далечното лето.
Зикс брат, дај не се зафркавај !?
Знаеш дека погрешно мислиш?:smir:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
Па добро, и јас немам некое добро претчувство за во недела по толку катастрофални изиграни натпревари оваа сезона. :jaj:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.688
Поени од реакции
9.331
Зикс брат, дај не се зафркавај !?
Знаеш дека погрешно мислиш?:smir:
А бе досега кога сум пишел со ЗИКС секогаш ја редел Манчестер да победи и секогаш ја фткавме.Затоа ако ја пиши да изгуби,ја се радувам:helou:Зашто сигурен сум сега дека не губиме:)

И официјално Видич ке добие сонародник во тимот. Им прифатиле понуда на нашите за Тошиќ.
http://www.football365.com/story/0,17033,8652_4560974,00.html
Ајде нека ја добие работната дозвола и со среќа нека ни е!
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
А што бидна со тој од Лидс? Пишуваше дека е земен, но на официјалната страна ништо не излезе.
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
ајде на добро нека му тргне на засилувањето и немој многу се секирате за во недела мислам дека редно е да се покажеме во онаа нашето препознатливо светло, а и сити се летнати на небо па можете да претпоставите кој ќе ги свали :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ајде нека ни е честито нов играч .... сега и љалич да дојде супер ке биде
 
N

navivacka

Гостин
И договор за Тевез и се ке биде топ...и доста веке со тие негативни коментари дека ке изгубеме од градскиот ривал...сигурно одиме на победа,не е важно колку голови ке постигнеме туку 3 поени се најважни...и да се надеваме дека и Челски ке кикснат и овој пат иако Афронал се во криза...
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Утакмицава во недела ја добиваме 100 %, за предходните утакмици што не тепавме највеќе е крив САф но мислам дека ја свати грешката и сега треба да ги остаи да играат малку поофанзивно и да изгинат на терен, пошто ако ја изгубат и оваа утакмица толку од титулата
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom