Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Добро е што Бербатов и Руни проработеа пред тешкото гостување на Ивуд Парк. Лани среќно беше изборен и нерешен резултат во последните минути, а Блекбурн е секогаш незгоден на домашен терен.
Сепак оваа година го немаат Фридел на голот, туку Робинсон.:) Да се надеваме дека се опоравил од повредата (не бранеше во саботата):pos:
И тоа натпревар во кој ја освоивме титулата. Да не бесе голот на Тевез можеше лесно да се случи да ја загубиме титулата.
П.С. :eek:ftopic: До навивачка. Ај ако сакаш оди во известувања има објаснето како да се пишува кирилица на форумот. Ај ако сакаш направи го пошто ми смета да читам латиница. Без лутење.:smir:
 

NanI

\Man_Utd/
Член од
14 јуни 2008
Мислења
540
Поени од реакции
2
Видич имал многу пофални зборви за Рафаел. Мора Рафаел да има некој посебен талент.:helou:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
јас со мало закаснување сеа ја читам изјавата на Бербатов..па морам да кажам голем RESPECT за НЕГО!!

ЦАР СИ БРАТУ....да станиш најдобар стрелец на клубов..така и ти среќен и ние среќни !!!!!!!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
јас со мало закаснување сеа ја читам изјавата на Бербатов..па морам да кажам голем RESPECT за НЕГО!!

ЦАР СИ БРАТУ....да станиш најдобар стрелец на клубов..така и ти среќен и ние среќни !!!!!!!
Пеdeр Кo ЦиgaН Sи pишаl :pos:

Браво за Берба :aplauz:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.705
Поени од реакции
9.391
Најакото нешто што ми го пуштија по МСН.:pos2::pos2:

На 1 Октомври Челзи не може да го тепа на Клуж. Прати го ова на 958 контакти за рок од 60 секунди. Во спротивно Челзи се ќе си губа...а виe ќе ja скапате сијалицата...:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
F

fantomX

Гостин
Зиак, едно прашање...која ебана логика ја има реченицава? :)
Особено третио дел: Во спротивно... :toe:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.705
Поени од реакции
9.391
Зиак, едно прашање...која ебана логика ја има реченицава? :)
Особено третио дел: Во спротивно... :toe:

Па ак не го пуштиш ма 958 контакти за 60 сек,Челзи че губет.Мсн ствари,што да прајш...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Најакото нешто што ми го пуштија по МСН.:pos2::pos2:

На 1 Октомври Челзи не може да го тепа на Клуж. Прати го ова на 958 контакти за рок од 60 секунди. Во спротивно Челзи се ќе си губа...а виe ќе ja скапате сијалицата...:pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos::pos::pos:

Леле што нема да измислат. А јас па од кога Исус шеташе по земја немам пишано на темава:(.
Ајде, со среќа нека ни е на натпреварот, Бербо не два, уште 22 да зашиба :)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
:pos::pos::pos:

Леле што нема да измислат. А јас па од кога Исус шеташе по земја немам пишано на темава:(.
Ајде, со среќа нека ни е на натпреварот, Бербо не два, уште 22 да зашиба :)
И ќе зашиба да ти кажам право:smir:
Тој ќе се вклопеше и побрзо но поради недоразбирањата со управата на Тотенхем, не изигра ниту еден пријателски подготвителен натпревар(на еден само 45 мин.) како ни првенствен и затоа сеуште ја бара неговата форма така да за брзо време ќе ги засени сите според мене:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom