Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
На ниво беа сите само Бербатов ме разочара
 
Член од
18 август 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Се сложувам со Фараон, Берба можеше многу подобро да изигра или Тевез да беше на негово место може поинакви ќе беа работите, но и вака е ок важно се подобро и подобро играме и се враќаме во старата форма, па со Миделзброу идеме на победа.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.869
Поени од реакции
1.251
Ја за Фердинанд Гласав дека имаше дури и шут кон голот и беспрекорен во одбраната само му фалеше уше еден ко него за да неможе да помине никој.Според мене Рио најбољи беше епа сеа...:) иначе стаи слики бе Ѓавол не биди себичЊак
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ја за Фердинанд Гласав дека имаше дури и шут кон голот и беспрекорен во одбраната само му фалеше уше еден ко него за да неможе да помине никој.Според мене Рио најбољи беше епа сеа...:) иначе стаи слики бе Ѓавол не биди себичЊак
Само што требаше и можеше да расчисти после центаршутот од кој примивме гол.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.869
Поени од реакции
1.251
Хех...
Него сега гледам Бербо заостанал таму... Мене и он ми изгледа доста крив за голот. Абе ептен наивно го примивме.
Овој пост беше моја грешка мислев дека бил у напад додека центрираше тој од челзи...нвм сеа видов дека заостанал и он у 16-никот истотака и Еванс
 

Vlatko_100

DUKE
Член од
21 јануари 2008
Мислења
648
Поени од реакции
20
Незнам дали ќе беше друго или не тоа никогаш не може да се знае ама принудната измена на ВДС го промени мечот во однос на измените. Тевез сигурно бил планиран како измена на Димче ама реков не се знае
 
Член од
18 август 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Знае ли некои кога ќе се игра заостанатиот меч со Фулам?
Позз
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Јас па мислев гол даде..
Хаха...ти појма немаш...ништо не направи цел натпревар, топката само среќно стигна до него...

Не дека не го биваше, ама не е за мен оф д меч:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom