MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
1
show what i am listenig to...

Па го имам овој најновиот мсн 14,0 е ако не се лажам.. па сега никако не ми покажува она што го слушам во Winamp на постариот мсн ја користев Now playing скриптата ама на овој неможе.

ПОМОШ!:toe:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па го имам овој најновиот мсн 14,0 е ако не се лажам.. па сега никако не ми покажува она што го слушам во Winamp на постариот мсн ја користев Now playing скриптата ама на овој неможе.

ПОМОШ!:toe:
Симни си мсн discovery 2 ka и ќе можи :smir:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Па го имам овој најновиот мсн 14,0 е ако не се лажам.. па сега никако не ми покажува она што го слушам во Winamp на постариот мсн ја користев Now playing скриптата ама на овој неможе.

ПОМОШ!:toe:
Па Неможе, најнов е затоа, инсталирај си 8.5 и уживај.
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
А зошто кај мене супер работи со најновата верзија ?:)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Како може да избришам акаунт на МСН? Една персона креирала меил со мое име и презиме и се претставува на други личности со мој идентитет. Доста кретенски. Ако не може да се избрише, кажете како барем да ја заебам? И го сменив пасвордот веќе. Друго нешто? :)
Deep freezer :kesa: ?
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ме мрзи да гледам на претходниве страници, па ево. Дали на најновава верзија од месинџеров проработе msn plus пошто веќе почна да ми доаѓаат известувања да сум ја спуштел најновата верзија? Се мислам дали да ги одјебам микрософтовциве и да си терам со старава или дали да се префрлам.
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Ме мрзи да гледам на претходниве страници, па ево. Дали на најновава верзија од месинџеров проработе msn plus пошто веќе почна да ми доаѓаат известувања да сум ја спуштел најновата верзија? Се мислам дали да ги одјебам микрософтовциве и да си терам со старава или дали да се префрлам.
Има MSN Plus за новата верзија.
Ама бољи ти е 8.5 :)
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Кој враг ме тераше да се глупирам со новава верзија не ми е јасно.
Инсталирав све по ред за на крај да ми напише error: Don't send. Барам во Add or remove programs да анинсталирам месинџер, гледам нема никаков индикатор дека постоел месинџер во компјутеров, а ако одам на инсталационата програма вика дека месинџеров постои во компјутер. Пробав и со Revo Uninstaler ама ништо. А мамата. Чаре некое?
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Кој враг ме тераше да се глупирам со новава верзија не ми е јасно.
Инсталирав све по ред за на крај да ми напише error: Don't send. Барам во Add or remove programs да анинсталирам месинџер, гледам нема никаков индикатор дека постоел месинџер во компјутеров, а ако одам на инсталационата програма вика дека месинџеров постои во компјутер. Пробав и со Revo Uninstaler ама ништо. А мамата. Чаре некое?
Де ѕирни тука.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
aj ve molam za pomos...go instalirav noviot MSN no ne mi raboti samo sto ke vlezam vednas me isfrluva
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
51
Поени од реакции
1
Go instal najnoviot messenger, i mi vikat error 80004005, moze help?
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ај некако го анинсталирав скроз. По пробата да се уклучам ми се јавува следново:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom