Концерт на Боки 13 во салата Борис Трајковски - 17.09.2008

Статус
Затворена за нови мислења.

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Абе ставете снајпери од Кинескиот Ѕид и утепајте го тој травестит. Јас не знам кој толку го турка него, а што е малце чудно, само А1 го рекламира.
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе ставете снајпери од Кинескиот Ѕид и утепајте го тој травестит. Јас не знам кој толку го турка него, а што е малце чудно, само А1 го рекламира.
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Каква идеја ми даде човече немаш појма, само немам доволно храброст да напраам нешто вакво, кој има нека ми пише пп да му кажам.


п.с не е убиство:pos2: али ќе го испеземе бокица шо нема да се појави на тв цела година. :pos2::pos2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Каква идеја ми даде човече немаш појма, само немам доволно храброст да напраам нешто вакво, кој има нека ми пише пп да му кажам.


п.с не е убиство:pos2: али ќе го испеземе бокица шо нема да се појави на тв цела година. :pos2::pos2:
Не е убиство.Тоа е благодет за нацијата.Правиш добро дело и за нас, а и за светов.Ах, проклета да е гравитацијата:)
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Абе ставете снајпери од Кинескиот Ѕид и утепајте го тој травестит. Јас не знам кој толку го турка него, а што е малце чудно, само А1 го рекламира.
Абе ова ми беше кажано во смисла да се најде некаков начин да се забрани овој човек, кој не заслужува да биде на ТВ, бидејќи нема никакво значење во животот на луѓето, а највероватно е дека го подржува, односно го финансира некоја геј-организација, дали во Европа или Македонија, не знам.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
A shto mislite ako Bugarskata zvezda Azis se otkaze od muzikata,dali na Boki 13 ke mu dadat Bugarski pasosh za da bide nekoja si zverka tamu?
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Се додека има луѓе кои се замараат за него и го зборат ќе постои и тој
Игнорирајте го
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ауууффффффффффффффффф јас се скарав со пола клас вчера за ебениот концерт. Сите девојчиња се запалени, главна тема е концертот на Бокица. Лелееее како сум ги пцуел и нив и на класната, едвај ме смирија:pos2:

Ги направив од куче понадолу да се осеќат.

А ова педерчето Милан ли како го викаат, е тоа педерче го мразам повеќе и од Боки, да му се изнаебам на се женско во фамилијата. Извинете за речникот.


СМРТ ЗА ТУРБОФОЛКЕРИ И ПЕДЕРИ КАКО БОКИ 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Еј значи овој Милан стандардно е да се мрази повеќе од Боки.Еднаш случајно одам на гости и гледам пуштиле Пинк.И гледам некој пилиштар пее.Тоа Милан да ти бил.Таков одвратен прв впечаток кон никој немам осетено.Просто ми се згади.Па кога видов деца збудалени по него.Ах, си реков само стап за овие.Смрдловци.Виктораниус кај мене не се такви, инаку и јас радо би се искарал заради свињава.Би ти се придружил да бевме во ист клас:)
јас само би се придружил до честитите упатени кон свињата и пилиштарот:pipi:
 
А

Адриано

Гостин
луѓе не се карајте неможе сега да се заколи гуде!!!
гуде се коли после митровден!:pos2:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Јас не дека го поддржувам Боки ама незнам зш им смета тооолку многу на лугево, мене ми е ок, ако избрал да живее така како што избрал, него право што па ние се замараме со него? Дека ке добиеме нешто сето тоа тешко
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Многу ми е жал за Боки ама морал да направи мала измена.
Концертот ќе биде во салата Борис Трајковски а не на стадион.
Баш ми е жал:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom