MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Добра работа кај 9-та е што можеш нечии линкови на топикот што се да ги кликнеш и веднаш те носи таму, без да ги копираш па да ги пишуваш во адрес барот како на претходните верзии:)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ме пушти, добро е, фала. :smir:

Верзијава е закон, бај д веј.
Ако зборуваш за 9,14 бетата за мене е срање... не работи плусот ниту драг енд дроп пуштање на фајлови и слично... и ме нервира што нема опција сликите (мојата и од соговорникот) да се преместат на десно каде што сум навикнат да ги гледам.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
де кажејте како да го мајнам тава windows live today шо излева при секое логиране
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Имаш долу опција да направиш да не ти се појавува при секој старт, види малку поубаво
Тешка работа тоа за тим4е:)
Илјада пати праша како се уклучува, сега се пишмани човекот...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Добра работа кај 9-та е што можеш нечии линкови на топикот што се да ги кликнеш и веднаш те носи таму, без да ги копираш па да ги пишуваш во адрес барот како на претходните верзии:)
Од 8.0 па наваму може :)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Оти на деветкава не ми излегуваат анимациите шо ги пишувам (lol, hahaha итн.) Кај мене излегува текст а на тие шо му пишувам ми велат дека излегуваат анимации... А тие коче ми праќаат некоја анимација, тогаш си е океј, само јас коче пишувам ми излегува како текст.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Оти на деветкава не ми излегуваат анимациите шо ги пишувам (lol, hahaha итн.) Кај мене излегува текст а на тие шо му пишувам ми велат дека излегуваат анимации... А тие коче ми праќаат некоја анимација, тогаш си е океј, само јас коче пишувам ми излегува како текст.
Провери во TOOLS - OPTIONS - MESSAGES дали ти е штиклирано SHOW EMOTIONS.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Како можам она второво програмче да го најдам :)

http://www.messhacker.com/
Па ете више си го нашол, само што треба да платиш за него. Побарај на limewire ако е некој доволно добар да го дава без пари одкако тој го купил :)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom