Los Serrano

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
a kaj e taa EVA? markos mislam se vrati, ako e Markos toj sega deckoto so se pojavi?a?
 
Ј

јовица11

Гостин
Да ,Маркос глумеше во денешната епизода,а Ева ќе се врати на крај.Инаку Маркос и Ева живеат во Франција,откако се венчаа.
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Испуштив 2 епизоди. Во колку часот дават реприза?
 
Член од
4 април 2008
Мислења
251
Поени од реакции
15
Лусија (одглумена од Белен Руеда) мораше да ја напушти серијата во која помина 6 сезони,поради ангажирање на друг проект,во случајов филм.За фановите на Серанови во последната епизода како специјални гости се враќаат Лусија,Ева и Маркос:vozbud:
A kako moze da se vrati Lusija koga umrela?
 
Член од
4 април 2008
Мислења
251
Поени од реакции
15
A od sto umre Lusija, jas ja gledav epizodata i koga se rodi bebeto taa bese tuka i posle vidov kaj placat i deka umrela, a pojma nemam kako?
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.735
Поени од реакции
3.750
Иииии стварно умре Лусија?? Не успеав да ги фатам задњиве неколку епизоди оти бев презафатен,али... Иначе од што умре?
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
taa bese vo bolnica i otide da gi zema decata od skolo i na ulicata ja udri kola.
a koja e stranicata za rejting na Seranovi na wikipedia?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.588
Поени од реакции
48.381
а кога ке биде последната епизода те.уште колку време има серијава?/
 
Z

ZeroStyle

Гостин
[СПОЈЛЕР!!!]Целата серија серанови е всушност сон на Диего. Значи сите сезони се негов сон. На крај се буди со Лусија до него и цело семејство среќно и завршува серијата[СПОЈЛЕР!!!]
 
Член од
21 октомври 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
zasto?

zasto nema repriza na a2 ???? propustiv 2 epizodi
Se javiv vo a1 mi rekoa deka ke ima a nemase se sto e vraboteno tamu nepismeno:tapp:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Има во 14 часот мислам на А2 и во 2 по полноќ на А2, а во 5 и 30 наутро на А1 има реприза
серијава завршува отприлика на крајот на декември, а по неа најверојатно на А1 ќе оди аргентинската мафијашка серија Чесни Луѓе
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Има во 14 часот мислам на А2 и во 2 по полноќ на А2, а во 5 и 30 наутро на А1 има реприза
серијава завршува отприлика на крајот на декември, а по неа најверојатно на А1 ќе оди аргентинската мафијашка серија Чесни Луѓе
абе на кое работно место работиш во А1???

може да прашаш кога ќе почне Округот Оринџ:)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
абе на кое работно место работиш во А1???

може да прашаш кога ќе почне Округот Оринџ:)
ОКРУГОТ ОРИНЏ не почнува, уште ли прашувате за таа серија, нема веќе да иде на А1, ја отфрлиле, изглеа не им била задоволителна гледаноста или содржината
а за Серанови гледал колку ја сакате серијава и навистина и ова е одличен потег на А1
а за ЧЕСНИ ЛУЃЕ, навистина поиунаква серија од ссите останати, имам нешто видено од таа серија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom