Los Serrano

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
ја гледам од неодамна пошо то време станвам и уз кафе уз јадење ѕиркам по нешо...
а просветлете ме... која е лусија?
 
Ј

јовица11

Гостин
Жената на Диего,плавата,мајката на Тете,професорката...Ти светна?!:)
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
Ај утре најверојатно ке гледаме епизода без хумор.. :coffee:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
па денес го фатив ептен на крај, онака пред да почне Ангели ми беше уклучено на А1, и гледам дека си беа најнорм,ални луѓево, да беше ова во латино серија, ќе имаше плачки до крај
а кај е таа ЕВА, се викаше, девојката со црната коса, во почетокот многу беше актуелна?:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
па денес го фатив ептен на крај, онака пред да почне Ангели ми беше уклучено на А1, и гледам дека си беа најнормални луѓево, да беше ова во латино серија, ќе имаше плачки до крај
а кај е таа ЕВА, се викаше, девојката со црната коса, во почетокот многу беше актуелна?:

а каква е иначе? :icon_lol:
Дијаманте слободно исплачи се и ова спаѓа во латино серии :pos:

сите денес тажни за серанови :nesum:
(мора да гледам деновиве за прв пат серанови да видам што е тоа :icon_lol:)
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
НЕ Е ЛАТИНО серија, не знам по кој пат ова се дискутира, серијава е шпанска ПРАЈМ ТАЈМ серија, сфаѓаш, се што е од Шпанија, не значи дека е латино плачки, не знам како некој уште прашува за тоа
 

5pammeR

Love
Член од
24 август 2008
Мислења
338
Поени од реакции
9
Супер е серијава ја гледам од почеток и ми е интересна не е како класичните серии некако иде како секоја за себе да си е.. и интересна е, малку ова со Лусија мислам дека не требаше али нема везе..
 
Член од
16 септември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
0
Серијата е супер. Идам прва и втора смена на школо али сепак коа и да стигнам дома секоја епизода ја гледам
Мислам епизодата од 09:00 што е ја гледам на А2 коа сум 1-ва смена а коа сум втора ја гледам на А1 од 09:00 како што кажав супер еее
Ама беше жално кога умре Lucija а се порагаше Lurditas доаѓаат децата се радуваат кога и кажуваат им умрела мајка им децата у кома. Ај сепак Бог да ја опросте. ПОзз
 
Ј

јовица11

Гостин
Денес слабо гледав,ќе се обидам да фатам реприза вечер ако не ми се спие
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
ами нели беше ова серија во која голем удел имаше хуморот а сега удрија на умирачки.....сигурно им паднала гледаноста па решиле да умрат некого
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Да, гледноста етпен отпадна во тие последните сезони. Можете да го видете и на македонската википедија мислам имаше точен рејтинг на секоја сезона или епизода,
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.126
Поени од реакции
5.902
ами нели беше ова серија во која голем удел имаше хуморот а сега удрија на умирачки.....сигурно им паднала гледаноста па решиле да умрат некого
Обично "го умираат" ликот во случај кога глумецот/глумицата што го глуми не сака да глуми веќе во серијата или слични ситуации.
 
Ј

јовица11

Гостин
Лусија (одглумена од Белен Руеда) мораше да ја напушти серијата во која помина 6 сезони,поради ангажирање на друг проект,во случајов филм.За фановите на Серанови во последната епизода како специјални гости се враќаат Лусија,Ева и Маркос:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom