Елена Ристевска

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
Да, згодна е :) Милионер не ми се свиѓа, пошо прочитав дека на мн им омилена... мене ми се свиѓа “Во твојот свет“... не за друго, се наоѓам у текстот:)
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
elena obozava da provocira so izgledot znae deka maskite ke vozdivnuvaat gledajki ja;a ligava e oti mnogu pati i kazuvaat deka e mnogu ubava i deka ima posebna ubavina pa se prci malce... pesni nema nekoi dobri ... sea od nasite pejacki so e najubava,najubava e!
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..Топ ..секси е..ама незнам..порано ок ми беше..дури се иам сликано со неа =) ама сеа..онака само на тв понекад ја слушам..и од нејзините песни немам некоја омилена:toe:


едит- имам...сакам да те галам...Топ им е песничево!
 
Член од
24 август 2008
Мислења
132
Поени од реакции
2
Ima nekoi stvarno dobri pesni, ama u pesledno vreme mnogu me nervira, se stavila u nekoj film, misli deka e u Hollywood...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.420
Поени од реакции
7.772
ја форсирааат премногу ..не е ни она крива
Права е ко пушка, и јас со драго срце би ја репетирал и испукал.

А за пеење, што викаше Тореадор на времето: Not my cup of tea.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
Права е ко пушка, и јас со драго срце би ја репетирал и испукал.

А за пеење, што викаше Тореадор на времето: Not my cup of tea.
хахах/....па види сеа ..ти ке ја репетираш и испукаш ама пази се од Даркото ..да не те изрепетира он тебе после хухух:helou:
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
Супер женска, ептен секси и во секој момент би одел на нејзин настап, ама сигурно не заради нејзината музика
еднаш јас така си помислив па отидов на нејзин настап во Down Town - човек не можеше да ја препознае (во негативна смисла) и како шлаг на тортата кога се заменуваше со Ламбе се лизна и падна на сцената :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom