Матура...

  • Креатор на темата Ханзо
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
ВИСТИНА Е-ВО ПОНЕДЕЛНИК 14 ЈУЛИ,РЕЗЛУТАТИ ЗА ЕКСТЕРНИТЕ!!ако и вие ми се со петка цела недела ке славам,поцнувајки од денес оти мие роденден!!
Ај среќен роденден, се најубаво и екстерните да ти бидат петки :) Значи да чекам резултати за неколку дена. А ова официјално е или од „извори блиски на владата“ ?
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
ВИСТИНА Е-ВО ПОНЕДЕЛНИК 14 ЈУЛИ,РЕЗЛУТАТИ ЗА ЕКСТЕРНИТЕ!!ако и вие ми се со петка цела недела ке славам,поцнувајки од денес оти мие роденден!!
Среќен Роденден :smir:

П.С а ќе ги има ли резултатите на bro.gov.mk
 

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
Ц ц ц ... сега гледам, за поднесување на еден приговор треба да се изврши уплата од 2.000 денари :angry2:
Инаку резултати од екстерните предмети се очекуваат да пристигнат утре низ училиштата. Good luck дечки - пошто пари за приговори тешко дека ќе се најдат
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Ај среќен роденден, се најубаво и екстерните да ти бидат петки :) Значи да чекам резултати за неколку дена. А ова официјално е или од „извори блиски на владата“ ?
ФАЛА,ФАЛА,воа ми беше НАЈУБАВ РОДЕНДЕН,со дечко ми само во еден ресторант,супер!
Иначе утре 100% ми кажа класната и одам во 12часот ја решавам судбината!
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
611
Поени од реакции
9
Да бе, од 12 имало разултати! Па дали се тие нормални, во 12 по жештината да одам резултати да земам?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Да бе, од 12 имало разултати! Па дали се тие нормални, во 12 по жештината да одам резултати да земам?
Не се секирај, заедно ќе идеме приквечер ..........
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ц ц ц ... сега гледам, за поднесување на еден приговор треба да се изврши уплата од 2.000 денари :angry2:
Инаку резултати од екстерните предмети се очекуваат да пристигнат утре низ училиштата. Good luck дечки - пошто пари за приговори тешко дека ќе се најдат
Тежок апажлук ќе излезе оваа, ќе си платиш 2000 и ќе ти го прифатат приговорот :vozbud: замисли имаш само два дена на приговор.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Па, се надевам дека сите ќе имаме јак успех на матурата. Со среќа, радосни да бидеме утре!
П.С. Всушност, тоа му доаѓа веќе денес :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Тежок апажлук ќе излезе оваа, ќе си платиш 2000 и ќе ти го прифатат приговорот :vozbud: замисли имаш само два дена на приговор.
Пишува дека ако ти го прифатат приговорот, ти ги враќаат парите така да не ти држи вода ова:smir:. Ама ако не ти го прифатат ќе останеш ем без подобра оценка, ем без 2000:vozbud:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Пишува дека ако ти го прифатат приговорот, ти ги враќаат парите така да не ти држи вода ова:smir:. Ама ако не ти го прифатат ќе останеш ем без подобра оценка, ем без 2000:vozbud:
хехе епа не го дочитав тоа шо го пишува на бро.гов.мк хаха моја грешка.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Пишува дека ако ти го прифатат приговорот, ти ги враќаат парите така да не ти држи вода ова:smir:. Ама ако не ти го прифатат ќе останеш ем без подобра оценка, ем без 2000:vozbud:
Малку коцкарски покварено звучи ова? Мислам, па ако враќаат пари за прифатен приговор, а за одбиен не, па на кого бе ќе му вратат пари? Сите ќе ги одбијат само парите да ги земат:)
Апашлук!
 
Член од
10 септември 2007
Мислења
184
Поени од реакции
1
si gi vidov rezultatite pred 15 minuti =)
mak iam 82% ( 4)
angliski 90% (5)
ti ebem makedonski c c c :nerv::nerv:
 
E

elence*$

Гостин
глупости, македонски имаше 5-6 петки ко шо видов:nesvest:
јас имав:
македонски 4 (перцентилен ранг-шо не ни знам шо значит -74%)
англиски 5 (94%)

можеше и поубо али јбг, прифатливо е:jaj:
 

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
македонски - 4
математика напредно - 5
Ова со македонски малку претерале :nerv:
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
787
Поени од реакции
322
Kaj nas makedonski imase samo 8-9 petki, a glupo bese so 5 kata pocnuvase od 95 poeni, a angliski kolku so vidov od 70.
A jas imav:
Makedonski 4 so 78%
Matematika 5 so 85%
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom