A2 - Нов телевизиски канал на А1

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
Поима немам

Добро значи незнаеш но си слушнал дека ке има нова програма на ТВ.
Па што сака нека значи коа ке се отвори програмата се ке се види.........:pipi:
 
F

fantomX

Гостин
aма нас во странство ни треба А1 ПЛУС а не А2 . на А2 само дават филмови на англиски јазик. па ние требаме да слушнеме и на македонски нешто. на А1 ПЛУС имаше повеќе нешто на македонски јазик. тое моје мислење
Во државва баш ни треба А2...:toe:
А1 плус (беше)= А1
Едноставно, А1 треба да се постави на сателит и готово.
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Lele imam A2 i edvaj cekam da pocne LALOLA mn ja sakaam ke ima :drk: na serijava :vozbud::helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ако имаш толкава желба да го млатиш мајмунот, оди на www.redtube.com... И лепи плочки. :helou:
 
Член од
9 јули 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
izbegavme pak od temata!
a sto davaat na A1 plus? Edno vreme ja imasse na kablovskite operatori a sega ja nema..... A2 ke bidi mnogu dobra TV samo dajte i vreme
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Ако имаш толкава желба да го млатиш мајмунот, оди на www.redtube.com... И лепи плочки. :helou:
SAmo na LALOLA mi se praijt kejfot zatoa sto veke go imam iskuseno ovoj sajt sto mi go preporaca :vozbud:, sakam da probam nesto novo na nova Televizija i serija:vozbud: Inaku fala za sajtov :helou:
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Inaku izvinete za off topicot a zasto na ovaa A2 davaat po cel den edni isti epizodi od toa skrienata kamera mi zdosadija veke :nesvest:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
19
абе а1 рулз, сеа и а2 ќе рулз, јас мислам да не беше а1, на македонско поднебје не ке имаше стварно што да се гледа.
 
Член од
18 декември 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
Аман бе што ти згрешиле А1 толку?Ако некој работи професионално во Македонија тоа е А1.Да не случајно е Телма или Кана 5 подобра ТВ куќа?
Епа извини ама единствена телевизија што работи професионално во Македонија верувале или не е МТВ.Само МТВ има професионална опрема и професионални репортажни коли.Во А1 користат комбиња приправени колку да може да направат некој смрдлив пренос и тоа е на максимално аматерско ниво.Затоа не зборувајте дека се професионални и вакви онакви.Ова ви го кажувам од најдиректни извори што се можни.Позз
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Епа извини ама единствена телевизија што работи професионално во Македонија верувале или не е МТВ.Само МТВ има професионална опрема и професионални репортажни коли.Во А1 користат комбиња приправени колку да може да направат некој смрдлив пренос и тоа е на максимално аматерско ниво.Затоа не зборувајте дека се професионални и вакви онакви.Ова ви го кажувам од најдиректни извори што се можни.Позз
Ок и што, пак прават невидено срање од програма, репризираат стари филмови на кои преводот е пишан на табла, и што е трагично еден ист филм го вртат цела недела, и наместо навечер да дадат некој филм или нешто интересно БИЛО ШТО, тие давааат некои кретенски репортажи или научни документарци од 80та година, каде што некое научниче од САД штанца на комодоре :toe:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
ЛАЛОЛА на а2 од понеделник во 17 часот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom