Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
KE VIDIME UTRE NEMOJ PRED VREME DA SE FALIS...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ne igranjeto na Grncarov nema dase oseti nogu bidejci tuka se Sokolov,Tasovski i Bosnjak da go nadopolnat.Ali Latovik ke bide tesko da se nadopolni.Za nego i Pupovik nema Strumica adekvatna zamena.Zatoa tuka e sansata na MZT.Ce vidime dali ke a realiziraat...
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
za zal KFM vmesaa prsti, i utre strumica ke se otkaze od igraenjeto vo finaleto...Strav im e i ovaa godina Sampionot da ne ja ponese titulata i moraa da gi kazat na takov beden nacin, ali toa e makedonskiot sport zatoa i nemoze da naprednuvame
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
za zal KFM vmesaa prsti, i utre strumica ke se otkaze od igraenjeto vo finaleto...Strav im e i ovaa godina Sampionot da ne ja ponese titulata i moraa da gi kaznat na takov beden nacin, ali toa e makedonskiot sport zatoa i nemoze da naprednuvame:toe:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
EPA TOA BE BRATKO CEKAV DA GO PISE NEKOJ NE SAKAV JA DA GO POSTIRAM PRED NEKOJ DRUG DA NAPISE
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
za zal KFM vmesaa prsti, i utre strumica ke se otkaze od igraenjeto vo finaleto...Strav im e i ovaa godina Sampionot da ne ja ponese titulata i moraa da gi kaznat na takov beden nacin, ali toa e makedonskiot sport zatoa i nemoze da naprednuvame:toe:
so lupas gluposti be?????????????
nema rezon nekoj cela sezona da jade gomna deka se najjaki a posle da ispadne deka kje se otkaze koga negovite igraci pravat sranja i se toa poradi strav od KFM......ako nekoj treba da ima strav od KFM toa sme nie poso sea kje gledaat kako pojse da ne ostetat..... kraj na sezona e ,sea nema otkazuvanja a ako e vistina ova so go zboris togas ste stvarno selski klub.....

ne moze da naprednuvame poradi takvi klubovi kako vas so postojat 2 godini i odma sakaat sve da im se sudi na niv i nikogas da ne bidat kaznuvani za sranjata so gi praele.......
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
so lupas gluposti be?????????????
nema rezon nekoj cela sezona da jade gomna deka se najjaki a posle da ispadne deka kje se otkaze koga negovite igraci pravat sranja i se toa poradi strav od KFM......ako nekoj treba da ima strav od KFM toa sme nie poso sea kje gledaat kako pojse da ne ostetat..... kraj na sezona e ,sea nema otkazuvanja a ako e vistina ova so go zboris togas ste stvarno selski klub.....

ne moze da naprednuvame poradi takvi klubovi kako vas so postojat 2 godini i odma sakaat sve da im se sudi na niv i nikogas da ne bidat kaznuvani za sranjata so gi praele.......
I JA SLUSNAV ZA OTKAZUVANJE NA STRUMICA!!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
a so znaci toa deka ke se predadat i nema da igraat voopsto ili ke vi ja pustat za da ne dobiat suspenzija pa da se vratat vo 3 liga
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Какво откажување...нема врска.Се игра вечерва.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Арбитражната комисија само ги потврди казните за Грнчаров и Латовиќ нема никакви помилувања сега дури го окркавте бостанот во Скопје вечер.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Де, де прво нека заврши натпреварот, после ќе се силеш има време за се...Не ми се прави баба Ванѓа..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Нема врска и онака е последен натпревар..освен ако на оние во КФМ не им дојде од газот во главата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom