Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Оди на фан клуб Струмица, има снимка како Крстевски несакајки го удара на Јане со лактот за време на утакмицата.
ako ova se odnesuva na mene,go vidov klipot i mene toa ne mi pokazuva nisto osven udarot i padot.dokolku marcus ja ima celata snimka se nadevam deka nekako ke ja dobieme pa moze da komentirame dali jane prodolzil po ovoj udar da igra ili ne.kako i da e mislam deka nikoj ne znae sto se desavalo soblekuvalnata i kako sto vie mu veruvate na grne,jas mu veruvam na jane
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Оди на фан клуб Струмица, има снимка како Крстевски несакајки го удара на Јане со лактот за време на утакмицата.
Најискрено толку си глуп или се заебаваш со нас.Ја видовме сите снимката и што?Не се гледа све најјасно.Не е работата до снимката.Зошто влегол грне у соблекувална на МЗТ??Јане не е кретен како него па нас да не лаже и да не ни ја кажува вистината.Одма после утакмицата се јави и кажа дека грне му го пукнал носот.После тоа се јави и уште еден член од управа на МЗТ и го потврди истото.Се на се многу ми е криво што настрада Јане заради мујо и грне.Кој ја гледаше утакмицата виде дека уште у 1 четвртина неколку пати грне и мујо провоцираа.И остајте ја таа снимка на страна.Што барале они 2 у соблекувална на МЗТ???

dokolku marcus ja ima celata snimka se nadevam deka nekako ke ja dobieme pa moze da komentirame dali jane prodolzil po ovoj udar da igra ili ne

Мене колку што ми текнува јане продолжи да игра после тој удар.
 
V

Viktoranius

Гостин
Од кај ти имаш докази дека Латович и Грне биле во соблекувалната ?
Од кај знаеш дали Јане не те лаже ?
Од кај имаш докази дека ударот што го прими Јане од Крстевски не е повредата, па потоа за да ја направат голема се направија дека Грне и Латович влегле во соблекувалната за да се тепат.

Ај молам ти се не тропи кога и без тоа немаш докази.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Доволно е и ова клипче за да докажам дека носот на Јане е повреден во овој дуел...полицајците што стоеа на вратата кон соблекувалните потврдија дека му течело крв од носот кога излегувал..иначе судирот се слуши пред самото полувреме.Што се случувало понатаму во соблекувалните можеме само да погодуваме сите си имаат сопствена приказна..во која јас му верувам на Грне..не само поради него туку и поради другите луѓе со кои разговарав од стручниот штаб на Струмица...Не ни останува ништо освен да се надеваме дека ќе се прифати жалбата и Латовиќ ќе игра на следниопт натпревар во Струмица..Грне...според мене е заменлив.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Вака до утре може да праиме празни муабети.МЗТ нема зошто да прави од ништо нешто тоа е сигурно.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Вака до утре може да праиме празни муабети.МЗТ нема зошто да прави од ништо нешто тоа е сигурно.
Па МЗТ беа свесни дека нема шанси да не победат и затоа го направиа тоа,плус бараа натпреварот во Струмица да го земат службено ама не им успеа :nenene:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Па МЗТ беа свесни дека нема шанси да не победат и затоа го направиа тоа,плус бараа натпреварот во Струмица да го земат службено ама не им успеа :nenene:

Aбе тони монтана што знаеш ти бе???Ти ќе ми кажуваш кој бил свесен дека ќе изгуби од струмица кој не.Ај ќути жити мајка и симни се у маало да играш камај камај.Немој да збориш за работи што не ги знаеш.
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Aбе тони монтана што знаеш ти бе???Ти ќе ми кажуваш кој бил свесен дека ќе изгуби од струмица кој не.Ај ќути жити мајка и симни се у маало да играш камај камај.Немој да збориш за работи што не ги знаеш.
bratce ova ti bese zakon
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Aбе тони монтана што знаеш ти бе???Ти ќе ми кажуваш кој бил свесен дека ќе изгуби од струмица кој не.Ај ќути жити мајка и симни се у маало да играш камај камај.Немој да збориш за работи што не ги знаеш.
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::bravo::bravo:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ај бан з аовој Милан4Евер го уби форумот.....
 
V

Viktoranius

Гостин
Хаха Романтичар остај ги бе нека се радуват децата,со нив на крај не се излева :pos::pos::pos:
Ќе се радуват уште 2 утакмици, после ќе гледат финале пред телевизорот.:pos:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ќе се радуват уште 2 утакмици, после ќе гледат финале пред телевизорот.:pos:
Ако за ова се однесува на нас:


Кога ќе имате ваква екипа

http://img247.imageshack.us/my.php?image=dsc00250dl4.jpg

http://img409.imageshack.us/my.php?image=dsc00251yh2.jpg

Кога ќе имате вакви резултати со вакви тимови

http://i28.tinypic.com/w9eb87.jpg

Кога ќе осетите ваква атмосвера и ваква утакмица за која збори уште цела македонија




ЌЕ ПРАИМЕ МУАБЕТ.


Нашето пак ќе си дојде.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom