Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Арно АБЦ не видел за Евреите оти правите муабет па да дојде да ви раскажува за нив...:bibor:

Туку...
Ајде...мир и на темата!
Секој си има право на мислење, на обработка на теории, па какви и да биле.
Ако се согласувате со тие теории, ОК, ако не, ОК, и сето тоа изразено културно, и во рамките на темата.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
KFM preteruva,5.000 iladi evra kazna za Strumica e so magaarto da ne gi sere tii pari?c.c.c.c Ah,momickata Jane go udrija auuu....Taci pederceto se luti za Albanec,epa Albanec si e .
Лоол зш бе таа казна од 5.000 евра шо направииме чера ццц :tapp::tapp:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
Лоол зш бе таа казна од 5.000 евра шо направииме чера ццц :tapp::tapp:
pa neznam izgleda bez veza ve kaznia vie nisto ne napraivte jane si ja lupna glavata vo zid..nikoj ne go udri nego alooooooooooooo svestete se sto zborite ne ja upropastuvajte temata za dzabe....:toe::toe::toe::toe::toe::toe::toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе треба да сме среќни ако поминавме само со 5 илјади евра. Подобро пари, одколку да ни суспендират играчите. Иако безвезе сме казнети ама то ти е то никој неможе против мафијата.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
а некој сигурно да каже што се случило во соблекувалната? слушнав 200 верзии.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Абе ај нема врска зашо ги казнии на Грнчаров и Латовиќ шо да не они ќе одат двујцата да го тепат на педерчето ццц глупости МЗТ се најголеми педери значи цццц!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Пред 10 минути даваа на а1 за инциденто у Струмица го даваа и тренеро и Јане,Јане кажа оти не бил он метата и оти не верувал оти бил намерно удрен.. а тренеро говори тама оти неќал да го одиграт натпреваро..сега мо било жал оти го одиграл цц :tapp:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ajde eve vi pozdrav od kfm grne 6 utakmici i 20000 den a latovic 2 i 10000 pa da vidime kako ke bide bez niv dvajca
 
V

Viktoranius

Гостин
И со нив и без нив пак ќе ве елиминираме.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ke vidime....vidovte deka vi se priblizivme na poluvreme i grne polude so jane nemozese da go najde kaj se dvizi pa resi da go sopre na poinakov nacin
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ke vidime....vidovte deka vi se priblizivme na poluvreme i grne polude so jane nemozese da go najde kaj se dvizi pa resi da go sopre na poinakov nacin
Лоооол! Дечко ја гледаше ли ти утакмицата или така на празно зборуваш??? :pos::pos::pos:
Јане банани јадеше цело време :pos:
Нема што да се расправам со тебе и ти знаеш дека Струмица е 10 пати појака од МЗТ и јас знам :.!.:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ABE JAS PRIZNAVAM DEKA E POJAKA TOA NE GO OSPORUVAM AMA NEMOJ DA MI PRAIS FILMOVI DEKA JANE JADEL BANANI MISLAM SAMO EDNA IZEDE AMA GRNE NEMOZESE DA GO VIDI JANE KAJ SE DVIZESE
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ABE JAS PRIZNAVAM DEKA E POJAKA TOA NE GO OSPORUVAM AMA NEMOJ DA MI PRAIS FILMOVI DEKA JANE JADEL BANANI MISLAM SAMO EDNA IZEDE AMA GRNE NEMOZESE DA GO VIDI JANE KAJ SE DVIZESE
Ма дај не зезај Јане не е толку јак Тачи (шиптарот) е појак од него, а камоли да го споредуваме Јане со било кој играч од Струмица2005.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
EPA DA TI KAZAM BAS JANE ZA VASITE PLEJMEJKERI E DA NE TI KAZUVAM STO..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom