Изнесени барањата за казна затвор за Јохан и Љубе.

  • Креатор на темата n/a
  • Време на започнување

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Појол што сереш, пак ќе одиш ко тужибаба дека некој те провоцирал.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Појол што сереш, пак ќе одиш ко тужибаба дека некој те провоцирал.
Јас серам или ти сереш?
Јас дадов мислење, а вие барате sci-fi, да го ослободат :):) така да беше сеа и Милошевиќ ке играше пинг-понг со Хусеин.
Да, во ист кош со овие го ставам и ’’братот’’. Ти во ова ситуација си слеп, не гледаш факти туку го следиш срцето, ете и никот ти е да го земеш и до Хаг со трчање да ојш :).
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Милошевич правел геноцид врз илјадници. Љубе го тужат за 5 души така да не ги ставај во ист кош. Да не коментираме воопшто дека убиените беа терористи. Или треба да им дадеме ордени за храброст и пензии нели?
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Милошевич правел геноцид врз илјадници. Љубе го тужат за 5 души така да не ги ставај во ист кош. Да не коментираме воопшто дека убиените беа терористи. Или треба да им дадеме ордени за храброст и пензии нели?
Мислиш?
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Тој да ти бил од Долно Свиларе... и на клипови го имало :)
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
За Јохан не знам ништо...ама за Љубе и 12 години се малце...тој треба 120!
120 мм граната да те трефне.
Кога ке го уапсат тогаш ке зборам. Што сум ти јас крив бе момак? Кога вие самите сте ( ) <---prazni u glata.
Ние сме празни во главата, вие сте полни... со гомна!
Јас серам или ти сереш?
Јас дадов мислење, а вие барате sci-fi, да го ослободат :):) така да беше сеа и Милошевиќ ке играше пинг-понг со Хусеин.
Да, во ист кош со овие го ставам и ’’братот’’. Ти во ова ситуација си слеп, не гледаш факти туку го следиш срцето, ете и никот ти е да го земеш и до Хаг со трчање да ојш :).
Ние слепи, ти ќорав. Твој Али е цветка за мирисање, борец за човекови права, а? А Дураку што цело Куманово без вода го држеше, и тој е арен? А мотелот Бриони? А резбите на грбовите на работниците? А 12 изчезнати цивили? Е за тие злосторства се лежи 120 години, глупчо!!!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
hate to say this, but you're wrong.
Ако имаше докази, дека беа терористи зошто тогаш го држат?
Да не игра некоја е*ана улога он па да го држат таму? Он е едно бело пиунче, кој заради некој негов шеф на времето сега мирца на нет по цел ден од затворот. Да беше од СДСМ сигурно ке го викавте предавник, ама тое.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Појол, нема врска ова со партии.
Поголемиот дел од луѓето,знаат за што служи Хаг и за кои луѓе е наменет, како и поголемиот дел знаат за нивните двојни стандарди.

Што е со работниците во Маврово а?
Или пу пу, тоа е друга работа.

И не биди наивен, го држат затоа што така некому му одговара и зашто некој мижи пред очигледните работи.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
120 мм граната да те трефне.

Ние сме празни во главата, вие сте полни... со гомна!

Ние слепи, ти ќорав. Твој Али е цветка за мирисање, борец за човекови права, а? А Дураку што цело Куманово без вода го држеше, и тој е арен? А мотелот Бриони? А резбите на грбовите на работниците? А 12 изчезнати цивили? Е за тие злосторства се лежи 120 години, глупчо!!!
Али е цар!!! Како сака ве ебе и што му можете? Дураку е ЦАР!!! му се може бе му се може!!! Да бев јас глупчо а ти паметен сите овие шо ги наброја ке беа у затвор, а тој твој брат љубко ке пливаше Хрватска во базенчето, ама чим е спротивното, ти си глупиот тука. Нели, според факти, а?
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Али е цар!!! Како сака ве ебе и што му можете? Дураку е ЦАР!!! му се може бе му се може!!! Да бев јас глупчо а ти паметен сите овие шо ги наброја ке беа у затвор, а тој твој брат љубко ке пливаше Хрватска во базенчето, ама чим е спротивното, ти си глупиот тука. Нели, според факти, а?
Брат Љубе кога ќе се врати ти и твоето племе ќе литате. Капиш?
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Појол,нема врска ова со партии.
Поголемиот дел од луѓето,знаат за што служи Хаг и за кои луѓе е наменет,како и поголемиот дел знаат за нивните двојни стандарди.

Што е со работниците во Маврово а?
Или пу пу,тоа е друга работа.

И не биди наивен,го држат затоа што така некому му одговара и зашто некој мижи пред очигледните работи.
Ај кажи зошто? Жити се, каква улога игра Љубе во Македонија? Ај ке се врати и што? Исус да не е тој? аман бе, не се правам наивен јас, јас тоа што го мислам ти го кажувам тука, вие се правите слепи со сила, ете 14 поста на темава еден со друг си се тешите... Гледајте малце реално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom