За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
1.
еднаш се брои? (на шала) :helou: и то за време на :sekss:
2.
Кај мене е дозволено, за време на секс, доколку тоа го сака партнерката
3.
плескање може да постои, само доколку се работи за сексуална игра и двајцата имаат согласност. само без модрици, де :хехе:
Ајде сега реплицирај ми и на мене, и напиши по четврти пат дека сакаш плеснување по газето за време на секс, пошто некои од нас сеуште не сфативме дека ти сакаш само плеснување по газето за време на секс, иако сите твои мислења на темава се за тоа дека ти сакаш плеснување по газето за време на секс. Мкеј?
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
сакаше да напишеш, тастер или тостер :toe:

какви се тие кои заслужуваат? пак ќе кажам, плескање може да постои, само доколку се работи за сексуална игра и двајцата имаат согласност. само без модрици, де :хехе:
Тестетерон...можеби пак е грешка напишано:pos2:
првпат да незнам да напишам збор


Добро де,знам дека одите во крајности,ама треба да се знае дека секогаш постојат исклучоци...и ја знаеш онаа,никогаш не вели никогаш.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Testosteron!

Ma...i boksoj ako e mazohista, a partnerot sadista!
 
T

Tetro

Гостин
1.

2.

3.
Ајде сега реплицирај ми и на мене, и напиши по четврти пат дека сакаш плеснување по газето за време на секс, пошто некои од нас сеуште не сфативме дека ти сакаш само плеснување по газето за време на секс, иако сите твои мислења на темава се за тоа дека ти сакаш плеснување по газето за време на секс. Мкеј?
:хехе:
фала на потсетувањето. знам што сакам, барем знам што сакам, иако не се осеќам како да знам се`.
знам што ми треба, и можам да си го најдам за задоволство
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.710
Поени од реакции
4.909
Вака ко шо ве читам и во ова стање у кое сум сеа .Сите би ве исплескал :vozbud:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Никогаш не сум удрил бе, сум навредил сум пцуел ама никогаш не сум удрил девојка :wink:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.108
Поени од реакции
7.747
Да и тоа многу пати :toe:и за жал кога ќе ја удриш еднаш потоа ти станува навика од која тешко се одвикнуваш :back:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
Одиш кај жени? Земи си камшик! - Ниче.
:vozbud:
 
Член од
6 октомври 2009
Мислења
49
Поени од реакции
6
Да и тоа многу пати :toe:и за жал кога ќе ја удриш еднаш потоа ти станува навика од која тешко се одвикнуваш :back:
Браво за тебе! Поздрави и честитки! Но океј, кога на друг начин неможеш егото да си го заситиш само тоа ти преостанува .
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Во љубовта е се дозволено :tv:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Нит сум имал удрено, нити па ќе удрам некогаш:smir:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Нит сум имал удрено, нити па ќе удрам некогаш:smir:
И јас сум тука некаде, го имам истото мислење. Не сум удрил девојка, не ни планирам.. и што ако ја удрам ќе се подредат ли работите како што треба!? - Не!
 
B

BooBojan

Гостин
Досега во мојот живот 17,5 години сеуште немам ударено девојче а и не планирам да ударам.Вистинскиот маж никогаш не удира жена.Лично презирам такви мажи што имаат удрено девојче срамно е такво нешто грозно има зборови не мора се со сила да се решава.

Во љубовта е се дозволено :tv:
Ај молим те објасни ми една работа како може некој што го многу сакаш некогаш да го удариш?
 
Член од
6 октомври 2009
Мислења
49
Поени од реакции
0
Toj so rzi deka ne mava zensko neka prodolzi abe masko nema da me raznervira tolku kolku devojce toa e fakt dosega imam udreno 3 pati ne e toa deka sum se pravel pojak od nejze ili deka sum se pravel serif ili slicno ednostavno rakata samata leta bukvalno samata leta nakaj nejze vries ekplodiras neopisliva nervoza koja od nikoogo osven od devojce nemozes da ja imas toa e toa ne treba da se mava devojce sum protiv toa ama vo hardcore situacii koga pretekuva lonec e nezibezno
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Posebno se napaluam koga tepam drolji. :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom