За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.733
Поени од реакции
71.264
Отидовме јабана, или офтопик на форумски јазик.
Не можеш да и удриш шамар на девојката ако озборува други девојки; не можеш да и удриш шамар на девојката ако доцни.
И for god sake, која мивка за девојка ја имаш ако после раскинувањето ќе зборува невистини за тебе. Тоа се прави у основно школо.
Имало и такви бе :) И било во првите години од средно.
Не викам дека ќе и удрам шамар, имам пишано во друг пост дека немам мавнато никоја, ама сетоа тоа се причини да те нанервира до максимум, и да ми игра раката. Има разлика од играње на рака, и мавање :)
Муабетот ми е дека има машки кои се заљубуваат во вакви цури, па после кога ги праат магариња им се спојуваат жички и пукаат шамари. Исто би било и да се случува обратното. Тогаш женското ќе викне некој постар и ќе го заќофта дотичниот вртикапа.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
1.Реков , неам удрено женско до сега ...мада сум имал нагони ...некои типки газат на глава и мислат дека ако им се може дома , им се може сегде и со секои ...(копиљаци не се рачунаат)

2.По шо заклучивте дека сум слабак,сељак и остало ? Ако сум за *удирање* не мора да значи дека сум слабак ... не ?

Еве да речеме .....Според мене е боље да и врзе дечкото шамар на девојката отколку да и каже нешто што не треба ....Бар шамарот е моментална болка ....Вака може да ја дотепа па после не знам шо ...

Ај кажи ми ....еве ти пример од пред некоја година ....

Кретенка една лаже лаже лаже лаже лаже (го напалуе тој шо и беше муватор до тоаш) кој шо ги вика другарите (нас) и идеме да расчистуеме *лажги* шо типката ги измислила зашо некој *тип* ја реметел ...и 20 шиптара ни праат кругче ..... и ај сеа :D ?

Што би направиле вие ? Или ....женско е па и се простува ?

Да бевте машки , другачие ке размислувавте ...вака ви се може па се браните ....

Шамарот е опција да. Но, има уште мал милион опции.

Koи мал милион опции ?

Ти грака ти грака ти грака ....

Ја отеруеш у три лепе , или и кажуеш учтиво дека те ЗАМАРА и да одјебе ...

Ти грака пак ти грака уште ти грака (пошо е девојка и нели ,мора да се докаже)

едноставно нејке да прекине со гракање ....

Епа ? :tv:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Боље на никој да не му удираш шамар. Педерски е...
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Абе сум удрил ама на шала, шала ама добро пукна после беше црвено бело македонче :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Прочитај го пасусот



Уше
еднаш
ЈАСНО ТИ Е?!
Не ми ги вади од контекст речениците.



Чеј малце,
ја иам јадено ќутек од курташак, за безвеза,
ме има шлапано по улици, со клоци.
Од љубомора. Сум заслужила?
Значи има фин начин да одјебеш девојка, ако имаш панталона наравно. :icon_lol:





Не, ти го имаш синдромот кој последен реплицира го фатил господ за муда, али ај нека ти е, ќе ќариш репутација од некоја тард пациентала. :icon_lol:


1.Од кај па ти знаеш кој за шо има муда надвор од форумов .....
2.Чим си јадела ќутек и од машки и од женски ...значи ќе да е до тебе нешто а ? Т.е ваљда си заслужила .... мада не навлегуем у тоа ...ме боли цеф

синдром а ? ае ....
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Koи мал милион опции ?

Ти грака ти грака ти грака ....

Ја отеруеш у три лепе , или и кажуеш учтиво дека те ЗАМАРА и да одјебе ...

Ти грака пак ти грака уште ти грака (пошо е девојка и нели ,мора да се докаже)

едноставно нејке да прекине со гракање ....

Епа ?
:tv:
Епа утепај ја од ќотек,онака маженствено,крв да и тече од уши!
Кажав пред некоја страна пример за вакви како тебе,имаше една девојка во средно,беше навидум тивка и мирна додека не и згазија на нерв вакви мангупи како тебе.Знаеш каков ќотек јадеше едниот среде гимназија,пред сите класови?Како магаре го претепа.Заборавив да споменам дека беше шампион во кик бокс (мислам дека беше кик) малата.
Но се надевам дека нема да имаш среќа да нагазиш на таква,па да ти го пукне носот,бидејќи очигледно не си тепан.
Од друга страна,вака замисли си во фамилија,да имаш сестра и да грака некому,па да ти ја донесат изврзана цела или евентуално друг женски член од фамилија.Да видам дали ќе се јачаш вака како на форум.
Гракала и он ќе ја удрел,јаки муда.Ах бе како мене не ми падне некој ваков во раце....
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Најниска работа на свет е да удриш женско.Никогаш нема да го направам тоа макар и таа прва да ме удри мене.
 
T

Tetro

Гостин
Плескајте, плескајте.

Само со усул плескање се признава. Кај мене е дозволено, за време на секс, доколку тоа го сака партнерката (мислам дека имам пишувано поназад на темава) :toe:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Епа утепај ја од ќотек,онака маженствено,крв да и тече од уши!
Кажав пред некоја страна пример за вакви како тебе,имаше една девојка во средно,беше навидум тивка и мирна додека не и згазија на нерв вакви мангупи како тебе.Знаеш каков ќотек јадеше едниот среде гимназија,пред сите класови?Како магаре го претепа.Заборавив да споменам дека беше шампион во кик бокс (мислам дека беше кик) малата.
Но се надевам дека нема да имаш среќа да нагазиш на таква,па да ти го пукне носот,бидејќи очигледно не си тепан.
Од друга страна,вака замисли си во фамилија,да имаш сестра и да грака некому,па да ти ја донесат изврзана цела или евентуално друг женски член од фамилија.Да видам дали ќе се јачаш вака како на форум.
Гракала и он ќе ја удрел,јаки муда.Ах бе како мене не ми падне некој ваков во раце....

Не ми е јасно шо мешаш фамилии сеа ...

И машко и женско да ми дое , ке го/ја бранам ....

И ете , типката го измавала типот ....зашо ? Неможела со зборови да ја реши ситуацијата ?


Туше .....

Се разбираме ?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не ми е јасно шо мешаш фамилии сеа ...

И машко и женско да ми дое , ке го/ја бранам ....

И ете , типката го измавала типот ....зашо ? Неможела со зборови да ја реши ситуацијата ?


Туше .....

Се разбираме ?
Ќорав си или? Фала богу добро гледам.
Само пример давам со твој близок женски член,ако грака на дечкото и да налета на таков како вас,па добро да ја претепа.Можеби ќе сфатите дека женско не се тепа.
И трето...типката го намава,бидејќи типот јак маж и залета да ја тепа.Некој вид на мажиште,арно ама го изеде со се рогови.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Го напнавте Деко, а тој не се снаоѓа баш во вакви ситуации, битно знам кој е виновен за ова :pos:

Он: Никад не би плеснал, не ми е во култура, обично давам до знаење дека ме боли стап коа ме провоцира некој, а уз пат јак сум на зборови, така да на крај и двајцата среќни. И то.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ќорав си или? Фала богу добро гледам.
Само пример давам со твој близок женски член,ако грака на дечкото и да налета на таков како вас,па добро да ја претепа.Можеби ќе сфатите дека женско не се тепа.
И трето...типката го намава,бидејќи типот јак маж и залета да ја тепа.Некој вид на мажиште,арно ама го изеде со се рогови.



Не го пиша тоа во првиот пост ... затоа ....

Иначе ....ете ...као постара (позрела да речам)
Одговори ми на прашањето шо заслужува девојка шо (прочитај ми го претпоследниот пост) шо го напраила тоа само зашо и се *може*

И пак ке ти кажам ...Неам лупнато девојка .... и сум мн. лабав тип шо 90% од срањата ги вртам на заебанција ... (тоа моеш и форумџииве да ги прашаш шо седеле со мене) ...ама ставот не го мењам дека доколку заслужи типката а нема друго решение .....може да летне ...и ете ...според форумџикиве наши ....СЕЉАК,СЛАБАК,не знам шо сум ако ПОДРЖУВАМ такво нешто ....

По трети пат во постов

неам лупнато женско

Го напнавте Деко, а тој не се снаоѓа баш во вакви ситуации, битно знам кој е виновен за ова :pos:

Он: Никад не би плеснал, не ми е во култура, обично давам до знаење дека ме боли стап коа ме провоцира некој, а уз пат јак сум на зборови, така да на крај и двајцата среќни. И то.

Игор , не го дрви
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не го пиша тоа во првиот пост ... затоа ....

Иначе ....ете ...као постара (позрела да речам)
Одговори ми на прашањето шо заслужува девојка шо (прочитај ми го претпоследниот пост) шо го напраила тоа само зашо и се *може*

И пак ке ти кажам ...Неам лупнато девојка .... и сум мн. лабав тип шо 90% од срањата ги вртам на заебанција ... (тоа моеш и форумџииве да ги прашаш шо седеле со мене) ...ама ставот не го мењам дека доколку заслужи типката а нема друго решение .....може да летне ...и ете ...според форумџикиве наши ....СЕЉАК,СЛАБАК,не знам шо сум ако ПОДРЖУВАМ такво нешто ....

По трети пат во постов

неам лупнато женско
Ако и се може,слободно раскини и замини.Нема да решиш ништо ако ја смириш со тупаница.Има некои што уста не знаат да затворат,ама затоа има решение-замини и не се враќај.
Но од друга страна ако женско крене рака,јас мислам дека треба да изеде таков шамар што цел живот нема да го заборави.Има некои на кој им се пушта раката,за таквите јас сум да ги прешлакаш.
 
U

UniqueGirl

Гостин
1.Од кај па ти знаеш кој за шо има муда надвор од форумов .....
Па осим прикриен шовинизам и пиздање, за некоја попродуктивна чисто сумњам. :icon_lol:

2.Чим си јадела ќутек и од машки и од женски ...значи ќе да е до тебе нешто а ? Т.е ваљда си заслужила .... мада не навлегуем у тоа ...ме боли цеф
Да бе се избаци еден фраер у панталона онака, еквивалент на тебе.
На крајот осети и он на своја кожа, кат тад и ти ќе вииш шо осеќај е, не сумњам. Ти кажав, добра мушка задница увек ни е потпора. :pipi:

Игор , не го дрви
Зар имаш муда на муж да му противречиш?
Ме изненадуваш стварно. :icon_lol:

*башка не знам дали си приметил али ова не е фан клуб дркална и моеш више да разглабаш ако више планираш да дискутираш.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ако и се може,слободно раскини и замини.Нема да решиш ништо ако ја смириш со тупаница.Има некои што уста не знаат да затворат,ама затоа има решение-замини и не се враќај.
Но од друга страна ако женско крене рака,јас мислам дека треба да изеде таков шамар што цел живот нема да го заборави.Има некои на кој им се пушта раката,за таквите јас сум да ги прешлакаш.

Само доколку крене рака ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom