За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

cokance

Затишје пред курац.
Член од
11 август 2008
Мислења
686
Поени од реакции
145
Ама признајте сите мужи дека до вас сакате цура појака од вас!!! :baeh:
Вистинската жена никогаш не удира маж.... Јако..... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Мажите што кренале рака на девојка се најголемите страшливци,или пак слабо образовани и без фонд на зборови. За мене тие се scum of the earth!
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
Мажите што кренале рака на девојка се најголемите страшливци,или пак слабо образовани и без фонд на зборови. За мене тие се scum of the earth!
zaso be brat zhena kao so znae da nervira ne znae ni crnio gjaol e sea zamisli ti ako ti doe preku kurac ili recimo ja gleas so noz trci prema tebe so ce praes se znae boxot u nos i patos nema da ostaes da te zakole be
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
zaso be brat zhena kao so znae da nervira ne znae ni crnio gjaol e sea zamisli ti ako ti doe preku kurac ili recimo ja gleas so noz trci prema tebe so ce praes se znae boxot u nos i patos nema da ostaes da te zakole be
Зборам за оние мажи кои неможат да вратат со зборови,и бидејќи толку им фаќа црпката,се потпираат на својата сила.Е сега е различно ако сака да те коље некоја:pipi:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Yok.... никад немам удредно девојка до сега... ако дојде до таква ситуација ке ви кажам...
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.521
Поени од реакции
4.304
Ако ептен ти го пукни филмот тогаш зошто да не?
 
T

Tetro

Гостин
еднаш се брои? (на шала) :helou: и то за време на :sekss:
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
33
Поени од реакции
0
Spored mene se si ima granica...dokolku decko mi ili bilo koj me udri mnogu ke zazali za toa..kolku i da iznerviram nekoj nema pravo raka da mi krene!Niedna devojka ne smee da dozvoluva nekoj da i krene raka...se se moze so muabet da se resi..vikanje urlanje..ama samari boksovi NE!:)
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.521
Поени од реакции
4.304
Spored mene se si ima granica...dokolku decko mi ili bilo koj me udri mnogu ke zazali za toa..kolku i da iznerviram nekoj nema pravo raka da mi krene!Niedna devojka ne smee da dozvoluva nekoj da i krene raka...se se moze so muabet da se resi..vikanje urlanje..ama samari boksovi NE!:)
А тебе ако те изнервира дечко ти одма шамари редиш...ццц
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Не!!!
и нема шанси тоа да го сторам :nenene:

ВИСТИНСКИОТ МАЖ НИКОГАШ НЕ УДИРА ЖЕНА !
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Значи гејовите може да се тепаат со жени.
Хм, интересно.
па може ако видат некој згоден тип ќе се степаат со некоја девојка во близина што ќе прават :toe:
 
M

Mussolini

Гостин
глупо и долно мее да ударам женско ама ако стварно претера и заслуже не само шо ке ја удрам туку и ке ја носам у 3 пизди матрини.... :devil2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom