За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

Член од
30 јануари 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
не сме ангели, али..многу многу ми е чудно ова со женски шо гледаат машки..:vozbud:
ич не ми е сватливо..и шо ако има убав гз, ке го драпате ? :baeh:
Хм..не дека ќе го драпам, ама сепак ќе подразмислам добро дали ќе го погледнам пак или не..или евентуално дали ќе го продолжам муабетот или не. Нема што да ти е чудно тука...:uvo:
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
не сме ангели, али..многу многу ми е чудно ова со женски шо гледаат машки..:vozbud:
ич не ми е сватливо..и шо ако има убав гз, ке го драпате ? :baeh:
Ја би го драпала па зш да не...него ти си на аватаров?...дај ја и другата половина :pos:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
и вие женските сте чудни... да ви рече некое машко дека имате добар задник 2% ке му речите фала,80% ке му се налутите(ако го познавате ако не ке го игнорирате налутено),18% шамар... а недај боже да ве фатат! а вие не сте ништо поразлични! :D
А шо има па некој мене да ме фаќа или било кое друго девојче ?
Затоа не дај боже... :pos:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
абе кај отидоа другите постови хаха! заш ги избришавте?
Заш пишувате мороноски коментари. Темата јасно гласи За девојките. Неможам да разберам неколку работи. Зошто реплицираат момци, зошто на момците им пречи што девојките сакаат машки газиња, и зошто по ѓаволите сеуште ги читам мислењата на момците на темава. :nerv:

Ебате идиотот.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Е мене истото ми го рече една другарка..да бе, сакаш да земаш, а не да даваш:)

Па ја ако земам не земам од кого ќе стигнам. Се знае кој може кој не може :icon_lol:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
сте ми ја погодиле темава :pos: ..обожавам машки задници незнам зашто ама секогаш приметувам добар машки заедник..и бившиот имаше многу добар задник па не ми беше срам јас него да го фаќам..тоа е еден од атрибутите кои кај машките посебно ги ценам:kesa::pipi:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Оу јес, секако дека ме привлекуваат добри газиња. Да ја модифицирам малце поговорката на Бушав: Машко без добро (оформено, цврсто, округло) газе е како подрум без ајвар. :icon_lol:
Додуша, поголемо е задоволството да се допре (гали, меси, плеска, да не навлегувам :pos: ), отколку да се гледа. :icon_lol:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
И ако досега девојките срамежливо признаваа дека се привлечени од пристојна машка задница после коментарот на Псај мислам дека сите табуа се скршени и секој друг ,,муабет‘‘ е излишен.:icon_lol:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Сака добри газиња и не се бунам кога некој ке ми даде комлимент дека мојот е добар:) :) :)
Инаку не ми е срам да дрпнам некого за газе :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Обожавам машки газиња.....ммммм само да гледам доволно ми е:back:
 

*OSS*

Commentless.
Член од
13 мај 2007
Мислења
818
Поени од реакции
45
Хаха хахаха лелее па да, колку толку ме привлекува, ама воопшто не е првото нешто кое го забележувам кај спротивниот пол. Не дај боже да носи прилепени фармерки тогаш ништо не забележувам кај него хихи :smir:
 
R

reactive89

Гостин
Оф, Боже мили... зарем?!
Ај сфаќам машко да загледа женско газе... ама женско да загледа машко газе...! што толку има да гледа незнам?!
Или бар машките работат на таа фреквенција да неможат да сфатат зашто женските се палат на машко газе?! :/
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Оф, Боже мили... зарем?!
Ај сфаќам машко да загледа женско газе... ама женско да загледа машко газе...! што толку има да гледа незнам?!
Или бар машките работат на таа фреквенција да неможат да сфатат зашто женските се палат на машко газе?! :/
А што има да гледа па машкото?(ако веќе одиме според твојата филозофија)Па и ние имаме очи за гледање!:helou:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не!:icon_neut

(се извинувам на "не-елоквентноста" ,но освен со да/не, не знам како да одговорам на темава)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom