За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

U

UniqueGirl

Гостин
I've got a question thou

Баш ја читав темава и глеам женскиве членови паѓаат у транс при самата помисла машко да ги фукне ...и како е тоа сељачизам,ренесанса,не знам што и бла бла ...
Можда е ....ако девојката не си го барала со боринче и ако имало др. начин за разбирање...мада у денешно време и познавајки ги девојките и нивното понашање ...сумњам дека немало причина за шамари =)

just saying ...
Oh come on, fuck us.
We love baD bOyz, hell yeah. :bip:
Види такви курнази "да ти го расшлапам у фаца" имало и ќе има, јасно ми е.
Онака ме остаи speechlees, се прашуем која е вистинската дефиниција за МУЖ.
На форум Jeb0 дечки, покажуете краен простаклук низ темиве за педерлук и пенис ви се увечава коа се јачате на женски, али надвор од форумов чисто сумњам дека имате мадиња за нешо више.
Ме изнервира еј. -.-
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ти нема врска постов со темава али ај =)

Треба да иам мадиња да удрам женско ?
 
U

UniqueGirl

Гостин
Ти нема врска постов со темава али ај =)
Вакви празни реплики на dedanoe k?
Препрочитај па реплицирај, ако треба да ти пљукнам на тацна, повелела.

Ако си прав муж нема да покажуеш сила на женско, а особено нема да се курназиш на форум.

А за хардкор мадиња шо лупаат шамари на кокошки ко мене следуе и репете.
Онака знаеш, увек иаме мушка задница позади нас, чисто информативно. да не ујебеш некад. :icon_lol:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Абе не му се нафрлајте, он сеуште нема излезено со женско, затоа му беше тоа just sayin... :pos:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Вакви празни реплики на dedanoe k?
Препрочитај па реплицирај, ако треба да ти пљукнам на тацна, повелела.

Ако си прав муж нема да покажуеш сила на женско, а особено нема да се курназиш на форум.

А за хардкор мадиња шо лупаат шамари на кокошки ко мене следуе и репете. :icon_lol:
Онака знаеш, увек иаме мушка задница позади нас, чисто информативно. да не ујебеш некад.

Значи ако удрам женско не сум муж ? :tv:

пс:Ја тебе те прашав дали е *имање мадиња* да удрам женско ...Не ти потврдив или нешо т.д првиот дел од постот ти е без везе =)

Курназење на форум ?

Ако е курназење на форум тоа шо мислам дека сте луди ако мислите дека за се и сешто ке ви се ќути ....so be it ....прочитај ми го одговорот на Меган ....И после мудрувај

За Д Грејт не коментирам уопште , да не идеме оф топик :smir:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Абе види .....Мене ми е испод чест да ја удрам ...ко копиљ сум мавал нели ...кој не мавал ? Глуперди сме биле ...Ама некои цури се толку навлезени у филм дека *Вистинскиот маж не удира жена* шо се у стање на глава да му се качат и да го испровоцираат до максимум ...само зашто *вистинскиот маж , не удира жена* ...

Со нашиов балкански менталитет ... мн. јасно дека некој сељак од Ропотово шо имал лош ден , ке и смени личен опис ...

+Немоеш да знаеш каква е и за што е способна дур не се случи така !? ;)

Мене само не ми беше јасно зашо се превртуваа очи на темава како е дебилно да се удри девојка ...

И сеуште стојам на тоа дека Е дебилно , но ако нема друго ...Или девојката ств. ги премине сите граници .....Шамарот е најдоброто нешто хD

Оу ..и Меган ...Во даден момент ...немоеш да се *тргнеш* од таа девојка .... Жички се во прашање ....Или ке се напраиш дека не си ја чул , или ке ја изругаш до макс. или шамарот :)
Балканскиот менталитет нема врска тука. Секаде е исто.
Да, има девојки кои се у филм „никој не смее рака да ми крене, па ќе газам на кои живци стигнам“.
Но ако девојката до тебе е таква, тогаш многу си ја разгалил. Ако си ја разгалил, едно плеснување нема да и дојде лошо. И погрижи се поголемиот нејзин батко да не дознае за тоа.
Оу... и Декич, шамарот мислиш дека нема да влијае на жичките кои те врзуваат со неа?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Балканскиот менталитет нема врска тука. Секаде е исто.
Да, има девојки кои се у филм „никој не смее рака да ми крене, па ќе газам на кои живци стигнам“.
Но ако девојката до тебе е таква, тогаш многу си ја разгалил. Ако си ја разгалил, едно плеснување нема да и дојде лошо. И погрижи се поголемиот нејзин батко да не дознае за тоа.
Оу... и Декич, шамарот мислиш дека нема да влијае на жичките кои те врзуваат со неа?

1.Е има ...а на таквите *со мило* не им се објаснува така ? +и сами знаете дека ко девојка што може да изнервира машко ...никој неможе ...пошо у најмала рака ке те удри кај шо највеќе те боли ...Дали ке каже некоја тајна,некоја мана,нешо а у (твој избор) ...битно ке те удри кај шо највеќе те боли :)

Не зборам општо за девојка ко девојка ...и другарка,сестра да е ....зависи од моментот ....


Шамарот ке влијае на мене (у овој случај) зашо ке ме гризе совест после дека сум и пукнал шамар на дотичната ...ама во дадениот момент ...ако ептен го претера а немоеш да ја заќутиш или да ја отераш у три лепе ...можеби тоа е најдобрата опција ... не ?
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Значи ако удрам женско не сум муж ? :tv:
Па не си ни фраер ако удриш женско.

Што се добива со тоа ако удриш женско?мислиш дека си јак?не,тоа само ти ја покажува културата каков си.

Без разлика во каква ситуација се наогате,тоа не енајдобриот начин да ја отераш у пм.

(Коментарот не се однесува на тебе немој погрешно да ме сфатиш):back:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
На пример може некоја мана да ти акне, пример, бившиот ми имаше појако тело ... и така ти иде да ја ѕвекнеш, нали Деко? :icon_lol:
 
U

UniqueGirl

Гостин
пс:Ја тебе те прашав дали е *имање мадиња* да удрам женско ...
Прочитај го пасусот

пенис ви се увечава коа се јачате на женски, али надвор од форумов чисто сумњам дека имате мадиња за нешо више.
Уше
еднаш
ЈАСНО ТИ Е?!
Не ми ги вади од контекст речениците.

Ако е курназење на форум тоа шо мислам дека сте луди ако мислите дека за се и сешто ке ви се ќути ....so be it ....прочитај ми го одговорот на Меган ....И после мудрувај
Чеј малце,
ја иам јадено ќутек од курташак, за безвеза,
ме има шлапано по улици, со клоци.
Од љубомора. Сум заслужила?
Значи има фин начин да одјебеш девојка, ако имаш панталона наравно. :icon_lol:


За Д Грејт не коментирам уопште , да не идеме оф топик :smir:

Не, ти го имаш синдромот кој последен реплицира го фатил господ за муда, али ај нека ти е, ќе ќариш репутација од некоја тард пациентала. :icon_lol:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
ама во дадениот момент ...ако ептен го претера а немоеш да ја заќутиш или да ја отераш у три лепе ...можеби тоа е најдобрата опција ... не ?
Шамарот е опција да. Но, има уште мал милион опции. Една од тие е да ги отвориш картите со неа и да имаш еден разумен муабет. Ако заслужила шамар како што велиш ти, не значи дека е проста да не се научи од збор. Или е? Брои до десет. Шамарот е за сељаците кои живеат во тоа село на Р, не ми текнува кое го пиша.
Слабак, живчана личност, личност на работ на разумноста... ја бира опцијата шамар.
Значи Деко е еден од тие кои ја бираат опцијата шамар.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.733
Поени од реакции
71.268
Шамарот е опција да. Но, има уште мал милион опции. Една од тие е да ги отвориш картите со неа и да имаш еден разумен муабет. Ако заслужила шамар како што велиш ти, не значи дека е проста да не се научи од збор. Или е? Брои до десет. Шамарот е за сељаците кои живеат во тоа село на Р, не ми текнува кое го пиша.
Слабак, живчана личност, личност на работ на разумноста... ја бира опцијата шамар.
Значи Деко е еден од тие кои ја бираат опцијата шамар.
Ајде бе како у втори век да живееме. Како што ние признаваме дека има машки кои и за безвеза знаат да замаваат некоја, така има и толку подли женски што толку ќе те испровоцираат да ги истепаш, што и челични нерви да имаш некогаш ќе ти пукне. Имало разни ситуации кога едвај сум се воздржувал. Онака ми играла раката, а се соземам и продолжувам да терам муабет, иако знам дека не иде и не иде. Ама има некои што немаат толку нерви, и штрас шамар од прва. Не е се вината кај машките.
Еве земи пример да речеме, го извараш дечко ти (значи земам пример не се однесува на тебе, туку само да си замислиш :)), и он ти простува, и пак го вараш. И има ли друга опција освен да и покажеш дека неможе туку така да си игра....
(немој само да ми кажеш дека нема вакви женски :smir:)

Значи не е муабетот дека сакаш со тоа да и покажеш дека си МАЖ. Туку едноставно и враќаш како на личност која си поиграла со тебе...
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Ајде бе како у втори век да живееме. Како што ние признаваме дека има машки кои и за безвеза знаат да замаваат некоја, така има и толку подли женски што толку ќе те испровоцираат да ги истепаш, што и челични нерви да имаш некогаш ќе ти пукне. Имало разни ситуации кога едвај сум се воздржувал. Онака ми играла раката, а се соземам и продолжувам да терам муабет, иако знам дека не иде и не иде. Ама има некои што немаат толку нерви, и штрас шамар од прва. Не е се вината кај машките.
Еве земи пример да речеме, го извараш дечко ти (значи земам пример не се однесува на тебе, туку само да си замислиш :)), и он ти простува, и пак го вараш. И има ли друга опција освен да и покажеш дека неможе туку така да си игра....
(немој само да ми кажеш дека нема вакви женски :smir:)

Значи не е муабетот дека сакаш со тоа да и покажеш дека си МАЖ. Туку едноставно и враќаш како на личност која си поиграла со тебе...
Океј, примерот со изневерувањето не се однесува на мене. Ако речеме дека не се однесува и на тебе, ќе те замолам да ми дадеш друг пример каде што ти играла раката, бидејќи овој пример е... хмм, несоодветен.
Еднаш простил неверство - глуп. Втор пат дозволил да го изневерат - неверојатно глуп, дури и нема збор во речникот што ќе го опишe тоа.
Е сега, после второто неверство, ти нема што нејзе да и објаснуваш дека не може да си игра. Ќотекот не е решение, нема да ја научи на ништо. Изневерувала два пати, курвиче е веќе.
Или, ако на две неверства, ќе успееш да вратиш со шамарче, и да мислиш дека сте израмнети, океј. :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.733
Поени од реакции
71.268
Океј, примерот со изневерувањето не се однесува на мене. Ако речеме дека не се однесува и на тебе, ќе те замолам да ми дадеш друг пример каде што ти играла раката, бидејќи овој пример е... хмм, несоодветен.
Еднаш простил неверство - глуп. Втор пат дозволил да го изневерат - неверојатно глуп, дури и нема збор во речникот што ќе го опишe тоа.
Е сега, после второто неверство, ти нема што нејзе да и објаснуваш дека не може да си игра. Ќотекот не е решение, нема да ја научи на ништо. Изневерувала два пати, курвиче е веќе.
Или, ако на две неверства, ќе успееш да вратиш со шамарче, и да мислиш дека сте израмнети, океј. :)
Абе види мене ми игра раката на секоја неправда без разлика дали е машко или женско. Имало милион примери. Ќе почнам од разни женски кои едноставно знаеле да ме извадат од такт. Гледам како се препичуваат, оговараат други женски доста погрди од нив, им прават разни сплетки од кои они страдаат, и сето тоа кај мене буди голем револт. Ќе пробам да им објаснам дека грешат, али не иде, ио ете ја нервозата. Еве ова беше малку поопшт случај кој може да се однесува и на машко и на женско. Идеме понатаму, на разни традиционални мислења од минатото. Жените "смеат" да прават работи, кои ние мора да им ги дозволиме или пак да бидеме помеки, затоа што ете така требало. Епа се менува светот, повеќе не живееме во патријархални општества, каде жената мора да е домаќинка, а мажот да си го прчи, туку сите сме еднакви. И со таа еднаквост, мора и да се изедначиме во другите работи, а не само на оние кои им одговараат на женските. Чист пример ќе го земам каснењето :pos: Значи ќе се изнервираш, и ќе ти рече океј женско сум. И тоа објаснување го имате секогаш. Епа после милијарда такви пати ќе и раскинеш. И тогаш ќе почне да ти гази на нерви и да провоцира на разни начини иако сте расчистиле. На пр. збори невистини за тебе пред други (а знаеме како влијаат лошите шпекулации:)) и не се разбира од збор. И во такви случаи ти иде само да ја истепаш. Али најчесто се соочуваш со тој што и е ЗАДНИЦА и го јаде он место неа. Чудна сила имате вие жените....:)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
Отидовме јабана, или офтопик на форумски јазик.
Не можеш да и удриш шамар на девојката ако озборува други девојки; не можеш да и удриш шамар на девојката ако доцни.
И for god sake, која мивка за девојка ја имаш ако после раскинувањето ќе зборува невистини за тебе. Тоа се прави у основно школо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom