За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Сум ја удрил сестра ми,но откако ке ме мавне со вазна/штикла/нештошокеисенајдеублизина или пак ме удри прва.:toe:
 
Член од
15 мај 2008
Мислења
947
Поени од реакции
99
Удриле-никогаш, плеснале да (по нејзино барање :back:)...
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Сум ја удрил сестра ми,но откако ке ме мавне со вазна/штикла/нештошокеисенајдеублизина или пак ме удри прва.:toe:
Вазнаа??? мора да боли! :pos2:

Јас еднаш само сум ја тегнел братучедками за уши од кога ме закачи 2 3 пати убаво со пегла ( Жешка ) :kesa:
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
Ако си го бара - си го добива, чесно .. па ако се женски .. не се божeства :)
инаку немам удрено девојка
 

Викиче

Sarcasm is my best friend
Член од
27 ноември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Па мислам дека најчесто машките удираат бидејки не знаат да вратат на збор.
Барем тоа го слушнав од брат ми хаха

Често сме се карале,удирале,тепале све и свашта, летале далинска хаха ама најчесто тепањето почнува бидејки јас зборам 300 на саат кога ке се караме, а тој само кути ке кажи чат пат на почеток нешто и кога ке остани без зборови му преостанува само да мани со нешто.

Сепак; ова беше кога бевме помали, сега пораснавме :) (за среќа)

А друг досега нема кренато рака на мене, не дај боже да крени , лошо ке заврши :)
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
249
Поени од реакции
16
Не сум мавнал, не мавам, и нема никогаш да ја мавнам мојата сопруга, боже сачувај... тоа ти е едно најниско нешто !
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.473
Не сум удрил девојка и нема ни да удрам.
Да, сум бил испровоциран итоа поприлично доста сосем реално и со причина ама сепак не сум удрил, ни во самоодбрана.
Избегнувам и да се расправам воопшто а камо ли да се тепам, обично се стремам најмногу што може работите да ги решам со отворен разговор и договор, без кавга за што и да е.
Насилството не носи добро.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.558
Поени од реакции
33.809
Фино. Но! Тема за мажите: дали сте удриле девојка?
What kind of misunderstanding we have here?
shemale vs. транвестит? :O

Аll jokes aside, убаво, сочно, квалитетно, полно - не.
До пред година време тоа го рачунав доста долно нешто.. Ама месецов какви нагони имам само. :devil3:

А онака одвреме навреме го јаде, колку да знае дека и е забрането да гласа и дека местото и е во кујна, правејќи ми сендвич.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
секако... ќе го јаде стапо! (метафора) :pos:
 
Член од
4 мај 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Единствено сестра ми како помал. Инаку има многу подобри начини да се замолчи жена. Кога ке настане расправија вистинскиот маж требе да ја изебе жената толку добро што сите несогласувања експресно ќе бидат надминати. :)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.126
Јас сум против насилтво но има жени кои поштоваат мушка рука...

 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.733
Поени од реакции
71.268
Една другарка ја имам шутнато некаде во 3-4 одд, затоа што ептен ме нервираше и штипеше дооооолго време. Трпев, трпев, ме закачаше и ја потшутнав малку :) Ништо страшно, детска игра :)
Инаку вака нешто поозбилно не, иако знаат женските да испровоцираат такво нешто...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
I've got a question thou

Баш ја читав темава и глеам женскиве членови паѓаат у транс при самата помисла машко да ги фукне ...и како е тоа сељачизам,ренесанса,не знам што и бла бла ...

Е добро ...Кога некоја кокошка ке ти се качи на глава ? Или ке направи нешто крајно ретардирано ...а НЕ се разбира од збор ...Значи ко на зид да му збориш ....Селски ке биде ако и врзам шамар ? (Види , крајно изваден од такт треба да е човек за со цела сила да и лупне шамар ) ...

Ама не ми е јасно шо паѓате у трансови како ако машко удри женско е сељачизам ....

Можда е ....ако девојката не си го барала со боринче и ако имало др. начин за разбирање...мада у денешно време и познавајки ги девојките и нивното понашање ...сумњам дека немало причина за шамари =)

just saying ...
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
I've got a question thou

Баш ја читав темава и глеам женскиве членови паѓаат у транс при самата помисла машко да ги фукне ...и како е тоа сељачизам,ренесанса,не знам што и бла бла ...

Е добро ...Кога некоја кокошка ке ти се качи на глава ? Или ке направи нешто крајно ретардирано ...а НЕ се разбира од збор ...Значи ко на зид да му збориш ....Селски ке биде ако и врзам шамар ? (Види , крајно изваден од такт треба да е човек за со цела сила да и лупне шамар ) ...

Ама не ми е јасно шо паѓате у трансови како ако машко удри женско е сељачизам ....

Можда е ....ако девојката не си го барала со боринче и ако имало др. начин за разбирање...мада у денешно време и познавајки ги девојките и нивното понашање ...сумњам дека немало причина за шамари =)

just saying ...
Кокошка која ќе направи нешто ретардирано... Зарем зборовите кокошка и ретардирано не се доволни да се тргнеш од таа девојка, а не да ја учиш со шамари?
Не ги нарекувам сељаци оние што ги удираат девојките, и не паѓам во никакви трансови... Но зарем фактот што си дозволил да ја удираш девојката, не кажува нешто за тебе? „Вистинскиот маж никогаш не удира жена“ не е џабе кажано.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кокошка која ќе направи нешто ретардирано... Зарем зборовите кокошка и ретардирано не се доволни да се тргнеш од таа девојка, а не да ја учиш со шамари?
Не ги нарекувам сељаци оние што ги удираат девојките, и не паѓам во никакви трансови... Но зарем фактот што си дозволил да ја удираш девојката, не кажува нешто за тебе? „Вистинскиот маж никогаш не удира жена“ не е џабе кажано.


Абе види .....Мене ми е испод чест да ја удрам ...ко копиљ сум мавал нели ...кој не мавал ? Глуперди сме биле ...Ама некои цури се толку навлезени у филм дека *Вистинскиот маж не удира жена* шо се у стање на глава да му се качат и да го испровоцираат до максимум ...само зашто *вистинскиот маж , не удира жена* ...

Со нашиов балкански менталитет ... мн. јасно дека некој сељак од Ропотово шо имал лош ден , ке и смени личен опис ...

+Немоеш да знаеш каква е и за што е способна дур не се случи така !? ;)

Мене само не ми беше јасно зашо се превртуваа очи на темава како е дебилно да се удри девојка ...

И сеуште стојам на тоа дека Е дебилно , но ако нема друго ...Или девојката ств. ги премине сите граници .....Шамарот е најдоброто нешто хD

Оу ..и Меган ...Во даден момент ...немоеш да се *тргнеш* од таа девојка .... Жички се во прашање ....Или ке се напраиш дека не си ја чул , или ке ја изругаш до макс. или шамарот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom