Red Alert 3

Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
ова е најзакон игра што некогаш може да биде измислена
многу јак бев на времето али сеа ке видам како ке ми оде а и ке треба стварно јако пк:tapp:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
lelelele od dvaj cekam da izleze, na vremeto mnogu ja igrav red alert:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:ne mi se veruva :) po 6 godini pauza.

Red Alert ми беше првата стратегија која ја играв и никогаш не успев да ја најдам на цд посебно со цели кампањи, додека второт продолжение само сум го видел бидејќи многу подобро ми беше Starcraft на чие продолжение за разлика од тебе Донго не 6 туку 10 години чекам. Како и да е здраје боже кога ќе имам време и кога ќе ги најдам сите три дела во полна варијанта со кампање тогаш најверојатно ќе ја играм.
 
Х

Ханзо

Гостин
Red Alert си е Red Alert :helou:
Двојката нема да се повтори. Што сакаат нека направат, тешко тројкава да биде толку добра.

Се надевам дека ќе ја погодат музиката барем... Frank Klepacki РАКЗ!:)
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Двојката нема да се повтори. Што сакаат нека направат, тешко тројкава да биде толку добра.

Се надевам дека ќе ја погодат музиката барем... Frank Klepacki РАКЗ!:)
и јас така мислам двојката беше нешто посебно
али продолжението јури беше катастрвофа
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Зашо бе, мене Јури ми е баш интересно. Додуша, кампањите се малку забегани, ама опцијата да играш со Јури на скирмиш, нешто неверојатно. Јас сум фасциниран од Јури, има феноменална одбрана.
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Зашо бе, мене Јури ми е баш интересно. Додуша, кампањите се малку забегани, ама опцијата да играш со Јури на скирмиш, нешто неверојатно. Јас сум фасциниран од Јури, има феноменална одбрана.
:pos2::pos2::pos2::pos2:
абе се гледа по аватарот:pos::pos:
абе беше далеку поглупа од двојката
на јури мене најитересни ми беа оние војниците со оѓинот
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
:pos2::pos2::pos2::pos2:
абе се гледа по аватарот:pos::pos:
абе беше далеку поглупа од двојката
на јури мене најитересни ми беа оние војниците со оѓинот
Партали беше Yuri бе (ова е во позитивна смисла кажано)

Ја надополни двојката со оглед на тоа што пак си е РЕД АЛЕРТ 2. Една "раса" повеќе, повеќе градби, опции, војници, тенкови, мнооогу добра приказна и мисии...

Башка, го зимаш Борис, и нека дојде Тања да ја видам....... Или им влагаш со Борис у база, им титкаш на моб. на овие шо летаат, и доагаат со Мигови, праат ршум...
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Партали беше Yuri бе (ова е во позитивна смисла кажано)

Ја надополни двојката со оглед на тоа што пак си е РЕД АЛЕРТ 2. Една "раса" повеќе, повеќе градби, опции, војници, тенкови, мнооогу добра приказна и мисии...

Башка, го зимаш Борис, и нека дојде Тања да ја видам....... Или им влагаш со Борис у база, им титкаш на моб. на овие шо летаат, и доагаат со Мигови, праат ршум...
ама многу поразлична беше од 2-ката
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
важно закон беа и двојката и јуру
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
na 8 godini igrav red alert i dvapati ja prevrtev ama ja imav kampajnata so rusite
red alerst 3 ke bide interesna
 
Член од
23 септември 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
A znaj nekoj kaj da pobarame pojke informaci za red alert 3 ?
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
547
Поени од реакции
14
lele ej koga go procitav ova se izraduvav mnogu od red alert 2 ne stanuvav ali toa bese na stariot kompjuter sega na ovoj ne ni ja imam pa taka da ako nekoj znae kade da ja simnam ako moze neka pise ili eve mu msn neka mi objasni nikola.angelkovik@hotmail.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom