Типови на форумџии според корисничко име :)

Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Во групата самобендисани...божици, ангели и други надсуштества..:smir:
:pos::pos::pos:Леле ќе те частим за ова брат. Најозбилно. Ме изнасмеа.
Како само погоди дека сум самобендисана...алал нека ти е.
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Можит напорен ќе сум шо ќе прашам, ама јас кај спаѓав? :vozbud:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Во групата :
Не$сум$видел$долар$па$бар$на$секој$пост$да$го$гледам.

А за тебе Годес,не треба да бидеш Rocket Scientist за да сфатиш дека си самобендисана.
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Мислам дека се пронајдов себе си :):):)

Има истомисленици?
Nope не се пронајде, таа група е само за членови од редакција:pos:

Note to self: Уф бе се научив да правам мултицитат, а цитат од цитат(и да се задржи оригиналното мислење) не научив да правам....Сеа никој не го капира постов.
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Локал патриот
Во своето корисничко име не пропушта да стави суфикс со географска одредница која ќе дообјасни од каде е. За него, неговиот град е центарот на светот и треба да е главен град на Македонија, а сите Скопјани се педери. Најчесто ќе ги сретнете на темите во подфорумите за спорт и во подфорумот македонски градови. Примери: Alek_oh, hogar_oh, Marina'Oh, Fantom_Oh, Jове_Бт Miki_Kavadarci, igorpp...

Оние кои се уште поголеми хард кор локал патриоти регистрираат јузери кои не содржат име, туку само ја означуваат локалната припадност. Пример: СтрумичанецО.

Безвременски
Најверојатно, мислат дека засекогаш ќе имаат по 14 или 34 години, или дека засекогаш ќе живеат во 2008 година. Или, можеби сакаат засекогаш да останат млади. Примери: PowerBoy14, king24, Сакрефјс34, SCORPIO_20, Vladimir19. На bobi2008 догодина јузерот ќе му биде демоде.

Временски
За разлика од погорните, овие се ербап, знаат дека догодина е друга година, па за да ги обележат точно своите години и да не бараат промена на јузер по секој роденден како суфикс ја додаваат и годината кога се родени. Примери: ziak92, tokabo73, srdjannikolic84...

Ванаби политичари
Јузерот задолжително мора да ја содржи (или да се состои само од) кратенката на партијата во која членуваат или чии фанови се."Ова комуњариве се испокрадоа" и "А Вмровците што направија војна" се 2 од вкупно 50 реченици кои ги имаат во речникот. Обично работат во државна администрација, а форумот го разбираат како културно поле за натпревар помеѓу партиите, каде тепаат време додека да дојде 16:30 и да си отидат дома.

Официјални
Јузерот се состои од цело име и презиме. Најверојатно, по регистрирањето на нивниот прв мејл акаунт во животот, форумот е второто место на интернет каде се регистрирале. Или, не се пички кои се кријат под превезот на интернет анонимноста. Подваријанта на овие се оние кои го ставаат само презимето како јузер, без името - најверојатно се горди на својата славна фамилијарна лоза, а жените со вакви јузери матичарот воопшто не треба да ги прашува дали ќе го задржат и моминското.

Ванаби кучки
Зборчето Bitch во нивниот јузер треба да појасни што? Никад не ми било јасно. Дека со нив нема заебанција? Дека се убави? Дека се промискуитетни или дека само стрват, а не даваат пичка на никој? Или дека се ебат со сите, само не со тебе. Најверојатно и најточно, дека се адолесцентни копиљки кои првпат облекле штикли минатата нова година или минатото лето, имаат излез до 12, и се преоблекуваат кај другарки пред да излезат во град. По обичај, дремат во подфоруми за љубов и секс и мода и убавина.
Значи според ова можи да се речи дека јас не спаѓам во ниедна категорија:)
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Nope не се пронајде, таа група е само за членови од редакција:pos:

Note to self: Уф бе се научив да правам мултицитат, а цитат од цитат(и да се задржи оригиналното мислење) не научив да правам....Сеа никој не го капира постов.

Jас го укапирав зашто го имам истиот проблем.:pos:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
A da pogodam, mojo spaga u glagolski nikovi?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Според нивото на интелигенција од 2008ма и сега, осеќам нова многу масовна група - Сите што прашуваат каде припаѓаат со никовите.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Biva me za voskresnuvanje stari temi!
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.525
Поени од реакции
33.718
Според нивото на интелигенција од 2008ма и сега, осеќам нова многу масовна група - Сите што прашуваат каде припаѓаат со никовите.
Самобендисани, како принцези и краљици, THE персони, па и таму билдерче некаде, нарцистче едно зрачиш.
А КРАЛОТ поготово темниот.. don't even get me started.

Иначе јас сум уникат. Некаде во Ѕверови барај.

--- надополнето ---

Него,јас сум посебен :)
Ај си флертуваме? кисс поззз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom