Типови на форумџии според корисничко име :)

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.439
Поени од реакции
7.823
Членот над мене оди во група сите можни кочиња на тастатура во ник, на пример: -=[k@nteri$t4e]=-
 
Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
Mojot nik mi dojde onaka bezveza bez nikakva psiho-filozovska razmisla.Bev vo moment na ubavo sekjavanje od moeto prvo francusko iskustvo i mi dojde na pamet petite cherie(malo milo), ona tipicno francusko cheriiiii,kolku i toa ligavo da zvuci, taka da slobodno katalogirajte me vo ligavite haha iako ne sum malo a ni bas milo.P.S barem malo objasnuvanje na onie koi me tolkuvaa kako "zrela cresha" hahah
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
А јас бе ај да видам што ке измислите:pirat:
 
Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
temava prerasna vo a jas a jassssssss, kako shto beshe analiza na forumdzii.Toa od nikad ne mi bilo jasno kako site da imaat potreba nekoj da im kaze shto im znaci nikot ili postovite, da im go napolni egoto ili da se uvredat i zakaraat so nekoj.Ok prvava klasfikacija beshe smeshna ama bolje sami kazete si zashto toj nik shto vi znaci nego ko decana sakam i jas i jas
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
А јас бе ај да видам што ке измислите:pirat:
Мнооогу лесно!:)
ќе отвориме нова група..персони Д
За да докажете дека сте едни и единствени ставате дефинит артикл The и добиваме никови како Д каспер, Д бест, Д бист, Д чоузен уан, и многу други. Еве ќе те стаиме тебе за пример, за да знаеме дека не се работи за било кој пират си стаил Д(у превод Д уан енд онли):smir:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
temava prerasna vo a jas a jassssssss, kako shto beshe analiza na forumdzii.Toa od nikad ne mi bilo jasno kako site da imaat potreba nekoj da im kaze shto im znaci nikot ili postovite, da im go napolni egoto ili da se uvredat i zakaraat so nekoj.Ok prvava klasfikacija beshe smeshna ama bolje sami kazete si zashto toj nik shto vi znaci nego ko decana sakam i jas i jas
Па добро што да праиме ние што не сме у никоја група а и да каже некој лошо не се лутам:helou::pirat:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Полови (лејдис, бојс & грлс)

girll, **GIRL**, BabyGirl, BAD-GIRL, barbie_girl, Скулгрл, EmO_GiRl, Прити_Грл, Појзон_Грл, Лејди, Лејди Сатори...
Па ондак: albanian_boy (ем патриотски, ем полов), Bad Boy, BiKeR_BoY, cool_boy, seXy Boy...

Еве одма си се пронајдов:helou:
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Moнотоно досадни и ретардирани.
Aко има уште такви, нека се чекираат.:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom