Жешка тема (ГОРАМ)

  • Креатор на темата Johnny Stulic
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
J

Johnny Stulic

Гостин
Prasajne za mazi: Sto najmnugo ve pali kaj devojkite?Dali e toa dolen ves,sminka,izgled,tanga...? :twisted:


Devojki isto i za vas: Sto najmnugu ve pali kaj mazite?kola :twisted: izgled,oci ili pak onaj organot :lol:


Додадено : (за оние коишто претпочитаат ист пол) : Мажи, што ве пали најмногу кај мажите? Жени? Кој е тој ”елемент” кај вашите ”шмек-мети” коишто посебно ве инспирира???
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Брадичка, долга косичка, добра фацичка, добро тело и секако цицки.. то ме палит кај мажи..
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
Hmmmm...senzualnosta, neznosta a ponekogas baram i poagesiven pogled ili odnesuvanje, zavisi od raspolozenie...Sakam zena so dooooobra zadnica koga zboruvame za fizicka paljba.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Комбинација од пријатна насмевка и директен поглед.
Макар, да, со анализа на моите претходни врски, испаѓа дека најмногу сум се палел на weird типки :) :) :)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Џабе ми е некој што има добра фасада. Најпрвин треба да знае да ми направи добар муабет. Потоа, се разбира, надворешноста : машко со добро, привлечно тело (не мора да биде Аполон ниту пак Боди Билдер шампион!!!) е секогаш добредојден.

Очите се битен детал : неќу некој на криво да ми се пули туку да има искрен топол поглед. Мразам луѓе коишто во погледот откриваат дека се плашат од другите и живеат во нивен затворен свет. Погледот значи, пред се...

Многу битен момент е кога ќе си ја пуштам раката надолу : предадолесцентски трепереза од типот “Ќе свршам у гаќи“ ме палат посебно и ми даваат сигурност дека “сум тропнал на правата врата“. :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
stomacni,bokserici,tanga,beli pantaloni,parfem,usta,patiki...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Шмизле, да не те имам запознаено тебе у Сектор? Тогаш носев црни панталони, под нив бела гаќа - "домаќуша" и бев у кондури.
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Убава уста,убави заби и насмевка :lol:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
фаца, цицки, гз, нозе.
ако може никаков муабет да не прави
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ubavi oci,ubava nasmevka i DOBAR BEZKRAJEN HUMOR......
i ako nosi dolen ves u plavo.........gotova e.......... :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Никола напиша:
ако може никаков муабет да не прави
Сабајлечки во 3h својски се изнасмеав, фала ти Никола :D

На друга тема имам пишано дека ме возбудуваат мажи облечени во бело и да мирисаат убаво (по можност Армани парфем да има :lol: :lol: ), насмевката и погледот најмногу влијаат за да вперам поглед во некој.
Се разбира и муабет би сакала да знае да направи, да има смисла за хумор зошто не можам да комуницирам со некој кој не знае да ме насмее :D
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Mene me pali mirisot na potta se e ok amako ce mi zamirisa e togas sum dzoa zivotinja.a na prvi pogled pajdzam na oci zboruvamza real love
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom