БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

corba666

Аполитичен промакедонски
Член од
3 април 2008
Мислења
266
Поени од реакции
55
bogami,drzavata treba da bide srekjna so lugje kako mene....cist sum ko solza i nema nisto da i bide od moite stavovi..... gleam deka i majka mi stanala popularna,toa e samo dokaz na tvojot prostotilak,ako gi bojkotiras grcite si golem covek a ako spomenuvas majka na nekogo so ne go znaes si mravka ..... prodolzi da ries ,mozebi nekogas i kje ti uspee..........
Знам дека вистината боли ама тоа е. А мора и да те пофалам за твоите ставови .... се гледа од нив колку е длабока твојата душа.. Заборави да спомнеш дека бенизинот што си го ставил во колата :pos: е од Окта :baeh:
 
Член од
11 април 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Kako prvo nemojte da ne navreduvate bidejki kako sto makedonskiot narod ne e kriv taka i nasiot...jas sum od Grcija (od majka makedonka i tatko grk) no nemam nisto protiv vas makedoncite,a i samo 10 posto se tie sto se protiv vas...a za greckite proizvodi mislam deka ne treba da se bojkotiraat bidejki ima luge sto rabotat za parce leb (a i ne zaboravajte deka vo tie fabriki vo Grcija rabotat i makedonci...) pozz do site
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Знам дека вистината боли ама тоа е. А мора и да те пофалам за твоите ставови .... се гледа од нив колку е длабока твојата душа.. Заборави да спомнеш дека бенизинот што си го ставил во колата :pos: е од Окта :baeh:
pa toa se podrazbira be druze..........mislev deka nema potreba da se spomenuva toa.......

dusata mi e dlaboka ko kaspijsko ezero ili more za nekoi ..........

fala za pofalbite,tie mi se podstrek pa prodolzam ponatamu da ja unistuvam makedonija pa i drugite da gi naveduvam da pravat kako mene....
 

corba666

Аполитичен промакедонски
Член од
3 април 2008
Мислења
266
Поени од реакции
55
Само напред.... А вистината знај дека е дете на времето.... тоа ќе ја покаже... За некој ќе биде мајка ама за некој маќеа:kesa:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Kako prvo nemojte da ne navreduvate bidejki kako sto makedonskiot narod ne e kriv taka i nasiot...jas sum od Grcija (od majka makedonka i tatko grk) no nemam nisto protiv vas makedoncite,a i samo 10 posto se tie sto se protiv vas...a za greckite proizvodi mislam deka ne treba da se bojkotiraat bidejki ima luge sto rabotat za parce leb (a i ne zaboravajte deka vo tie fabriki vo Grcija rabotat i makedonci...) pozz do site
Ако има случајно во гејлада wc шољи со лик на тоа окото што ти е во потпис , со задоволство би го купил тој производ , а би мочал и би кењал со огромно задоволство , дај да правиме бизнис , најмалку 2 милиона парчиња ке продадеме а има заинтересирани и во странство:helou:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Kako prvo nemojte da ne navreduvate bidejki kako sto makedonskiot narod ne e kriv taka i nasiot...jas sum od Grcija (od majka makedonka i tatko grk) no nemam nisto protiv vas makedoncite,a i samo 10 posto se tie sto se protiv vas...a za greckite proizvodi mislam deka ne treba da se bojkotiraat bidejki ima luge sto rabotat za parce leb (a i ne zaboravajte deka vo tie fabriki vo Grcija rabotat i makedonci...) pozz do site
Убаво кажано. Дај боже сите Грци да размислуваа како тебе. Се гледа дека имаш македонска крв :wink:
 

corba666

Аполитичен промакедонски
Член од
3 април 2008
Мислења
266
Поени од реакции
55
Ако има случајно во гејлада wc шољи со лик на тоа окото што ти е во потпис , со задоволство би го купил тој производ , а би мочал и би кењал со огромно задоволство , дај да правиме бизнис , најмалку 2 милиона парчиња ке продадеме а има заинтересирани и во странство:helou:
:pos2: :zver:
 
Член од
11 април 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Da ti kazam, ne se site Grci isti, na primer koga stavia veto na Makedonia , grckiot narodot se bunese zasto taka vi napravia bidejki nie imame mnogu vlozuvanja vo Makedonia. No, za toa e kriva vladata....za se e kriva vladata, grckiot narod ne moze nisto da napravi...
 

corba666

Аполитичен промакедонски
Член од
3 април 2008
Мислења
266
Поени од реакции
55
Da ti kazam, ne se site Grci isti, na primer koga stavia veto na Makedonia , grckiot narodot se bunese zasto taka vi napravia bidejki nie imame mnogu vlozuvanja vo Makedonia. No, za toa e kriva vladata....za se e kriva vladata, grckiot narod ne moze nisto da napravi...
Точно е дека не се сите такви... анкетите покажуваат дека само 90 и кусур % од граѓаните ја подржувале владата во ставањето на вето. Но сепак за вас другите примете извинување ама легитимно е да се бојкотира некој кој те бојкотира.
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Da ti kazam, ne se site Grci isti, na primer koga stavia veto na Makedonia , grckiot narodot se bunese zasto taka vi napravia bidejki nie imame mnogu vlozuvanja vo Makedonia. No, za toa e kriva vladata....za se e kriva vladata, grckiot narod ne moze nisto da napravi...
СТВАРНО ??????? ЗАШТО НИКАДЕ НЕ ВИДОВМЕ ????? ВИКАШ ОНИЕ МАСКИРАНИТЕ СЕ ЗАКАНУВАА НА БРКОЈАНИ И КАРАМАНЛИС ????
ЗНАЧИ НЕ УШТЕ НЕ ЛАЖАТ :uvo: :pos::pos::pos:
 
Член од
11 април 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Da znaete deka e cista nevistina... toa go izmislija dvajcata vinovnici Kostas Karamanlis&Dora Bakoiani bidejki 88% bea protiv vetoto no tie namerno ja ,,prepravia,, brojkata za da ispadne deka imame omraza protiv vas....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom