БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

N4

Член од
3 април 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
ЕВН е АВСТРИСКА ФИРМА, глупаку...
Кико, глупака си ти! ЕБН е електроразпределителна команија. За вас износител на струја е Д'ржавна Компанија "Национална Електрическа Компанија (НЕК)" собственик на всички електроцентрали вкл. АЕЦ "Козлодуј" и АЕЦ"Белене".:vozbud:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Да им вратиме на идиотитеhttp://http://hellenicnationalist.blogspot.com/2007/05/greek-leftist-traitors-fly-flag-of.html (http://www.skopagander.bravehost.com/), но и на нашите предавници кои дремеа ко П***И покиснати и чекаа милост за виза- продадени души, да даде Господ да влезат во ГЕЈЛАДА и таму убаво да ги из***т па со соблечени гаќи да ги вратат назад- мизерии едни малку ви е ова, одете и лижете им ги га*овите .
Целосно го подржувам бојкотот.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Требаше сабајле пред грчка да отидеме бе...имало маникенка:)
 
Член од
3 април 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
.....применувам:

- Кроасанчиња "7 days" (или "7 gays") (и останати производи на Колид компани)
Колид е македонска фима и таа ги раскина сите врскии со грција и сега сама ги произведува кроасанчиња "7 days" (или "7 gays"). само тоа има да додадам.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Колид е македонска фима и таа ги раскина сите врскии со грција и сега сама ги произведува кроасанчиња "7 days" (или "7 gays"). само тоа има да додадам.
Па што тогаш курац не напише на производот Македонија?
А и да ги произведуваат сами, пак плаќаат лиценца на педеракисите.

Гниди.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
pichku materin mi trae ushte godina i kusur dogovorot so cosmofon! E ne mi se davaat pari za dzabe da gi ebam, ke moram da gi koristam barem tie shto mi se pretplata! AHHH utre idam za Gevgelija ili Bitola, nekna ne gi istepav tie ama utre prviot shto ke mi dojde pri raka mu ja smeniv facata EJ!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Аз предлагам да чекате ЕУ и НАТО некаде 2019 година:vozbud:
Јас предлагам да си најдеш друг форум.

Мочковци кои доаѓаат за провокација ги враќаме од каде што дошле.
 
Член од
13 јануари 2008
Мислења
570
Поени од реакции
18
pichku materin mi trae ushte godina i kusur dogovorot so cosmofon! E ne mi se davaat pari za dzabe da gi ebam, ke moram da gi koristam barem tie shto mi se pretplata! AHHH utre idam za Gevgelija ili Bitola, nekna ne gi istepav tie ama utre prviot shto ke mi dojde pri raka mu ja smeniv facata EJ!
Aко истепаш некој, утре одма на Вести ќе те има. За народот херој, за политичарите - виновник за ветото! :pos2:
 
Член од
3 април 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Јас нити сум јадел кроасанчиња "7 days" нити ке јадам
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.772
Поени од реакции
82.782
и да знаеш дека умирате само не признавате.. овие резултати од кога ти се ? од 1990 ? или од 1970 ? иии дабееее од 1963 .. да да тоа беше коа имало земјотрес у македонија јак... :))) абе колку си смешен... остани на форумов да ме посмееш не само мене и сите други мизеријо жива... умирате од глад ама не признавате... ај ај :) ке бидете и вие ко поговорката македонска
ТАМАН ГО НАУЧИЛЕ МАГАРЕТО ДА НЕ ЈАДЕ ПА УМРЕЛО

ТАКА И СО ВАС КЕ БИДЕ:: ТАМАН КЕ СЕ ПРИВИКНЕТЕ ДА НЕ ЈАДЕТЕ ПА КЕ ВЕ СНЕМА :)
Знам дека сме им лути на хипокризичните backstaber-и, ама до толку не ни е поматен умот, за да трескаме глупости.
Како денес на црн-бел бумбар:
"Црвенковски и Груевски идат со различни авиони, наместо заедно, епа нема да не примат...."
или
"Како ќе не примат коа оној таму од нашана делегација отишол да се гледа со роднинине по Букурешт, место да иде на самит."
Зарем има некој што мисли дека тоа се причините што не не примија во НАТО, а не името и идентитетот.
 
S

Sagan

Гостин
Ја веќе 4 месеци воопшто не купувам бејк ролс оти на етикетата стои референцата, а не мк.

А денес на 7 души (толку најдов броеви во мојот телефон што почнуваат на 075) им пратив порака да си купат броеви од т-мобиле или вип и да не даваат пари по грчки фирми. Тројца ми пишаа дека сигурно ќе го сторат тоа. Другите изгледа и не ја примиле пораката, тел им беа исклучени, најверојатно не чекале јас да им кажам ;)
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
народов наш македонски никогаш нема да сфати.
баш сега на мсн пред 5 мин зборував со еден му викам да си го фрлиш бројот во вардар веднаш. тој ми вика па ако е така треба пола работи дома да фрлам. измеѓу редови сака да каже дека нема да фрли ни борј ни ништо. :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom