Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Еј луѓе знаете ли како се вика и каде можам да ја најдам таа песната што е на рекламата на вип со ракометарите ? одеше некако вака само за македонија нека се веат знамиња............. понатаму не знам знаете како се вика ? ако знае некој како се вика и каде можам да ја најдам нека пише.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
ОД “Дени те чува“ е песната се вика “ навивачка“
Аддниме на МСн ќе ти ја пратам!
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Од Тоше новиот албум и Greenout-Некои скопски бандити ке ви бидам вечно благодарен:pipi:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Една нова е мислам од Енрике Инглезиас има нешто im'taking back my love..на антена5 ја вртат доста.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.967
Ќе може и мене Green out - Некои скопски бандити?
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Ако ви треба новиот албум на Тоше одете да си го купите! Срамота и греота е ова што го правите со пиратеријава, 500 денари се смешна цена за него!
:tapp:


edit: ги замолувам администраторите да превземат мерки против пиратското ширење на албумот The Hardest Thing на форумов.
Друже и јас ќе бев против пиратеријата на овој албум да беше со нормална цена за наши услови (5евра=300 денари). 500 денари ако за тебе се смешни за многу луѓе во државава имаат голема вредност. :helou:
 
П

Паган-др

Гостин
Друже и јас ќе бев против пиратеријата на овој албум да беше со нормална цена за наши услови (5евра=300 денари). 500 денари ако за тебе се смешни за многу луѓе во државава имаат голема вредност. :helou:
Добро бе не ви беше скапо пред неколку години кога беше албумот 600 ден. и не ви е скапо карта за концерт/журка да платите по 1000, а ова ви е скапо.
И јас сум против пиратеријава за новиот албум на Тоше.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Добро бе не ви беше скапо пред неколку години кога беше албумот 600 ден. и не ви е скапо карта за концерт/журка да платите по 1000, а ова ви е скапо.
И јас сум против пиратеријава за новиот албум на Тоше.
Над 120 денари за ЦД не сум дал никогаш во живот ниту пак над 300 за журка. За другите не знам. И дајте доста со оф-топик, ако сакате отворете тема дали сте за или против пиратеријата на албумов и крај.
:helou:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Шо го тапацирате со пиратерија кога се работи за албумот на Тоше?
Не може да го третирате како било кој друг албум или само зашто е на Тоше ќе мрчите на секој што ќе го побара?:uvo:
Не е доволно што сите сакаат да го имаат, битното е што не може секој да даде 500 денари за него. Боже сачувај... :tapp:

Ај оладете малце, тој што сака да ги аплоадира песните и да ги сподели нек ги сподели, другите нека си го чуваат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom