Прирачник како да легнеш некоја девојка

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Абе од шо ебат не можат да стигнат да се уклучат на форум или фејсбук :uvo:
Епа секој ден не е велигден, некогаш доаѓа на гости и тетка и со црвено порше т.е доаѓа на секој 28 ден па затоа тогаш се манијачиме по форуми, фејсбук или за поголемо задоволство гледаме телевизија како што се хастлер, дорчел и прајвт.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Епа секој ден не е велигден, некогаш доаѓа на гости и тетка и со црвено порше т.е доаѓа на секој 28 ден па затоа тогаш се манијачиме по форуми, фејсбук или за поголемо задоволство гледаме телевизија како што се хастлер, дорчел и прајвт.
Некои се манијачат и 24/7, ама се фраери и е*ачи :uvo: (барем така се тешат)
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
4.680
Поени од реакции
8.511
Основна лекција за секој што сака да биде фраер.

 
Член од
3 декември 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Бре, кај се најдовте толку многу фраери?! Кај се криевте до сега?! Никнувате од сите страни :pos: Супер шти си се регистрирал само за да докажеш дека сеуште има фраери кои мислат дека мување е ако девојката ти рече здраво :pos:
не ми беше тоа поентата :pos2: не се декларирам како фраер... едноставно мое искуство споделено повеќе за ушите на машкиот пол.(зависи како е кажано нели има и има..)
знам дека не е баш вкусно за слушање од женска страна али немораш одма да напаѓаш :back:
и да понов сум :)
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
леле ова ме потсетува кога бев тинејџер, 20 години теорија и 2 минути пракса
 
S

StormRage

Гостин
Заеби... жениве се чудна работа поќе сакаат некоја битанга него некој по фин чоек... не сум битанга а ни фраер зашо не ни сакам да сум видов голем дел од последиците, ама ако си мирен вака па нишо не бива... шо е работава вистина не знам...
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Temava mi se vide interesna od prosta pricina da vidam dali voopsto postoi nekoj koj gi razbira zenite do tolku za da napise priracnik za niv,koga mnogu cesto i samite zeni ne mozat da se svatat sebe si. Ja iscitav cela tema i vidov bas interesni mislenja. Vaka sega:
NIKOLA-iako veke najverojatno si se skrasil so nekoja zenska ili zena, bas bi sakala da te zapoznaam i da vidam sto tolku jak fraer i dupac si pa mozes da ja e*es sekoja pi*ka. Drugo jas bi go prifatila tvojot predlog site znedno da izlezeme i da te vidime vo akcija t.e. kako ti i go pomatuvas pametot na nekoja koja go ima samo 2grama. iskreno tvojot "priracnik" mi se vide korisen za decki koi se totalni glupaci i se ili vo svoite rani tinejgerski godini pa samo sex im e vo pametoat,ili se vo svoite kasni 20-ti i seuste nemaa videno pi*ka. ne velam deka del od napisanoto ne e tocno tuku samo deka ne pali sekogas.
ako uspees so ovie tehniki kaj nekoja pristojna devojka koja ne e tinejgerka-javi da znaeme
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
На вистинските фраери не им треба прирачник, тоа им доаѓа природно :)
 
Член од
26 март 2011
Мислења
659
Поени од реакции
667
Vtora rabota:
POWERBOY-mislam taka bese nikot,ako sum te pomesala sorry.
Znaci ako ti mavta so klucevite od hondata(ili sto kola i da imas) i posle okolu tebe gledas samo sponzorusi sam si kriv za pristapot. zosto ne se potrudis na dr. nacin kaj nekoja dobra zenska od onoj mal procent kako sto velis ti,za koja sto vredi da se potrudis?
na tvoeto prasanje zosto ovde na balkanot zenite ne se normalni,spored tebe, ke ti odgovoram-ova e materijalno opsestvo i nasiot standard so standardot na germanija ne moze da se sporedi. sakam da kazam deka i tuka kaj nas zena koja e finansiski obezbedena,ima dobra rabota,obrazovana e nema da bide sponzorusa i da paga na finti i tipcinja kako nikola(za koj veruvma dobro izgleda pa go koristi toa da legne nekoe devojce) i koi sluzat samo kako ukrasi vo vitrina.a toa sto velis deka devojkite gi sakaat losite momci poveke od dobrite e samo minliva faza vodena od zelbata na sekoja zena da bide centar na vnimanieto i tokmu taa da go ima ona sto site go posakuvaat
 
Член од
9 март 2009
Мислења
212
Поени од реакции
24
Не се лажete самите, тоа што чоекот кажа е вистина!
- Јас имам еден куп примери и со мене и со некои од моите другари, најдобрите момички со погрешните момци се фаќаат. Барем докај 25г (зависи која како) додека девојките бараат забава..
Штета што навистина некој момци се вистински да не кажам светци, никогаш не се закачаат први, секогаш се тука за помош, не навредуваат, работливи итн... А немаат фатено девојка сеуште дури и на 23г. што си мислиш ти? Дека тоа е до него а не до девојките? Па не баш, за друарчето за кое зборувам се имаше пуштено на повеќе девојки, и на "добрите" и оние по искусните. Е сега гледам само примри, оние девојки "добрите" многу чест се фаќаат со селачиштата низ град и на крај плачат, овој ме изневерува, не ми обраќа внимание, кога ме ебе еба само он да си напраи ќееф.. ЕПА девојки фак оф - оние кои имаат почит спрема личонст не се глупи, гледаат дека кај вас многу ретко просперираат па затоа овој прирачник е МНОГУ ТОЧЕН!
Би имале среќа ако налетате на некој кој ги следи правилата од овој прирачник и на крај би сакал да остане со вас за во подолга врска, бидејки неможе цел живот да глуми- а ако налетате на оригналните селачишта (голема веројатноста) :jaj: "сами си го барате"
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Жените не знаат што сакаат... и точка.
Мажите знаат што сакаат.... пичка. ;)
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Јас се согласувам во се што кажа devojka87

Правило број 47 од прирачникот. Ако видиш самоуверена девојка ласкај дека е стално во право се додека не ја легнеш. Препорачливо е првата вечер на дејтот да пуштиш фора дека твојот златен ретривер/ка Кики или Лили (кој бај д веј е најубав е на свет) има дисплазија на колковите и мора да оди на еутанзија. (Имај тажна фаца додека го кажуваш ова и прави паузи додека зборуваш да изгледа дека ти е многу тешко да зборуваш за тоа(типс. за зборување гледај политички говор на Арбен Џафери)).

Шанси за легнување од прва 1/3
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Vtora rabota:
POWERBOY-mislam taka bese nikot,ako sum te pomesala sorry.
Znaci ako ti mavta so klucevite od hondata(ili sto kola i da imas) i posle okolu tebe gledas samo sponzorusi sam si kriv za pristapot. zosto ne se potrudis na dr. nacin kaj nekoja dobra zenska od onoj mal procent kako sto velis ti,za koja sto vredi da se potrudis?
na tvoeto prasanje zosto ovde na balkanot zenite ne se normalni,spored tebe, ke ti odgovoram-ova e materijalno opsestvo i nasiot standard so standardot na germanija ne moze da se sporedi. sakam da kazam deka i tuka kaj nas zena koja e finansiski obezbedena,ima dobra rabota,obrazovana e nema da bide sponzorusa i da paga na finti i tipcinja kako nikola(za koj veruvma dobro izgleda pa go koristi toa da legne nekoe devojce) i koi sluzat samo kako ukrasi vo vitrina.a toa sto velis deka devojkite gi sakaat losite momci poveke od dobrite e samo minliva faza vodena od zelbata na sekoja zena da bide centar na vnimanieto i tokmu taa da go ima ona sto site go posakuvaat
фактички у постов го дисаш Charlie Sheen
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Temava mi se vide interesna od prosta pricina da vidam dali voopsto postoi nekoj koj gi razbira zenite do tolku za da napise priracnik za niv,koga mnogu cesto i samite zeni ne mozat da se svatat sebe si. Ja iscitav cela tema i vidov bas interesni mislenja. Vaka sega:
NIKOLA-iako veke najverojatno si se skrasil so nekoja zenska ili zena, bas bi sakala da te zapoznaam i da vidam sto tolku jak fraer i dupac si pa mozes da ja e*es sekoja pi*ka. Drugo jas bi go prifatila tvojot predlog site znedno da izlezeme i da te vidime vo akcija t.e. kako ti i go pomatuvas pametot na nekoja koja go ima samo 2grama. iskreno tvojot "priracnik" mi se vide korisen za decki koi se totalni glupaci i se ili vo svoite rani tinejgerski godini pa samo sex im e vo pametoat,ili se vo svoite kasni 20-ti i seuste nemaa videno pi*ka. ne velam deka del od napisanoto ne e tocno tuku samo deka ne pali sekogas.
ako uspees so ovie tehniki kaj nekoja pristojna devojka koja ne e tinejgerka-javi da znaeme
Kолку добар коментар беше ова.Го прочитав со еден здив.Уствари никој не може да ја сфати женската психа,и како што кажа ти-ниту самите не знаеме да се сфатиме а камоли да бараме од спротивниот пол истото.
Е сега делот кој го велиш да го упознаеш типот што фраер е-зар не научи дека речиси сите пред монитор се јаки е*ачи?а се кладам дека немаат видено како изгледаат женски гради :icon_lol:
Да не должам многу истото што сакав да го кажам јас го кажа и ти.
- Јас имам еден куп примери и со мене и со некои од моите другари, најдобрите момички со погрешните момци се фаќаат. Барем докај 25г (зависи која како) додека девојките бараат забава..

Би имале среќа ако налетате на некој кој ги следи правилата од овој прирачник и на крај би сакал да остане со вас за во подолга врска, бидејки неможе цел живот да глуми- а ако налетате на оригналните селачишта (голема веројатноста) :jaj: "сами си го барате"
Ме мрзеше на се да одговарам во постот но кажи ми ти дефиниција за најдобри момички?во кој контекст го кажа тоа?
И образложи што мислеше со тоа сељачишта.Може сакаш да кажеш со мамините синчиња кои чекаат од родителите и се фалаат со длабок џеб или нешто сосема друго?
Да не ме сфатиш погрешно,не те напагам само барам одговор.

Peace.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom