Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Edna slika iljada zborovi!!!
I uste ocekuvas odgovor???
Sega ako za sekoj odgovor ti ke najdes drugo prasanje, moze do bezkonecnost da se odi.
Drugite objasnuvanja bea samo dopolnitelni, t.e. deka togash koga ova zname bilo zakaceno, mozebi vie ne ste postoele kako grupa.
Kako zosto, od kogo, za kogo bilo toa zname zakaceno, toa e veke druga tema! A ti mozes kako zajakot do go prasash volkot ... A kapa zosto ne nosish (ima eden vic interesen za ova)?
Za prashanjeto za uzito, ne mi treba odgovor, bidejki toa e odgovor po sebe, za zamerkata za ultra odnesuvanjeto na Ballistite, deka ni ex grupata Lavovi ne se brinela mnogu za ultra kodeksot (za tie shto ne znaat, eden viden clen nivn, se setashe so Skorpion ili Uzi koga Makedonija stana Shampion)
p.s. Srekna nova, i uzivaj vo zivotot, oti ti stanaa kompleks Ballistite da za novogodisnata nok u pet sabajlese zanimavash so niv.
I jas se soglasuvam deka imaat mnogu maani, ama ovaa godina ne gledam deka ima podobri.
Кретенче глупаво,читај ме прво убаво што те прашувам,значи ме интересира само што бара Британката на трибина кај вас и која е причината за тоа !
Барав само одговор,а ти ми поставуваш слика од шеесдруга каде што има знамиња од НАТО,АМЕРИКА,ПИРАТКАТА,БРИТАНКАТА И ЗНАМЕ ОД МИЛАН !
Е сега јас убаво прашав и секако очекувам убав одговор со објаснување,а не да ми го дрвиш куров тука како јас сум имал комплекси од вас и како сум се занимавал со Балисти и како мојата група не постоела тоа време.
Вошко една неисрана,мојата група кога постоеше,ти си бил во јајцата на кривиот ти татко што смрди на свински сапун.

Убаво прашав,убаво одговори ми,не ми ги извртувај муабетите.Ако можеш да ми одговориш,бујрум одговори,а ако не можеш прекути си и пиши си уште еден минус кај твојата ''навивачка'' група поради нивната голема ''ултра'' култура,океј ?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ballisti ZAKON , so fakti i argumenti , gledajte po Youtube koj e ZAKON , so sme sakale sme praele ....

Жити мајка што сте праеле ? Тоа што вие го праите у Тетово само го праите пошо секој на секого му е полубрат/сестра/роџа/шура/косово х/уатевер .... па не ви праат проблеми - додека во Скопјево едвај чекаат да им влезат на трибина да ги раскостат од ќутек .... Т.д ќути си и трај си !
 
A

Ali Pasha

Гостин
Кретенче глупаво,читај ме прво убаво што те прашувам,значи ме интересира само што бара Британката на трибина кај вас и која е причината за тоа !
Барав само одговор,а ти ми поставуваш слика од шеесдруга каде што има знамиња од НАТО,АМЕРИКА,ПИРАТКАТА,БРИТАНКАТА И ЗНАМЕ ОД МИЛАН !
Е сега јас убаво прашав и секако очекувам убав одговор со објаснување,а не да ми го дрвиш куров тука како јас сум имал комплекси од вас и како сум се занимавал со Балисти и како мојата група не постоела тоа време.
Вошко една неисрана,мојата група кога постоеше,ти си бил во јајцата на кривиот ти татко што смрди на свински сапун.

Убаво прашав,убаво одговори ми,не ми ги извртувај муабетите.Ако можеш да ми одговориш,бујрум одговори,а ако не можеш прекути си и пиши си уште еден минус кај твојата ''навивачка'' група поради нивната голема ''ултра'' култура,океј ?
Aj sega odi baraj vlakna u drugi jajca... i pazi da ne naides na nesto drugo!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Aj sega odi baraj vlakna u drugi jajca... i pazi da ne naides na nesto drugo!
Не ни очекував да ми дадеш конкретен одговор на моето убаво поставено прашање од претходната страна...

Комедии во боја си :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ne ocekuvam deka ke svatish... ili si svatil ama terash inaet
Зошто да терам инет бе,кога не ми одговори на прашањето сеуште.
Дај ми конкретен одговор,наведи ми ги причините зошто стои тоа знаме на трибина кај вас и тоа е тоа,не само дрндај без врска.
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.221
Поени од реакции
2.314



Znameto e simbol na site Ultras-i vo cel svet !

:))))))))))))))))))))))))))))))

:vozbud:

Британката симбол на сите ултрас групи во светот ??? Браво мајсторе !


П.С. Е да може ова да го прочита некој Англичанец. Претпоставувам веднаш Балисти ќе ги прогласи за бр 1 во Европа.
 
A

Ali Pasha

Гостин
Толку што изгледа ултра знамето, Македонија и македонскиот народ, како лулка на ултра cyber навивачи (ги има многу тука гледам), реши да го смени знамето со сонцето на Вергина (или на Куклеш), со знаме слично на Велика Британија.

...Пукнете душмани, барајќи влакна у јајца!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom