Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ballist100%

Ballistet Tetove 1992
Член од
5 декември 2010
Мислења
191
Поени од реакции
39
Иван Богданов им станал најголем идол на воѓеве ваши. Од инцидентот у Италија не пропуштаат да стават маска на глава и да влагаа у некој филм. Страшно...
hahaauah :D .... drugo nesto imas da kazes ,??
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Кажав свое мислење, имам право на тоа. Или не? Ако не ти се свиѓа, прескокни го и крај.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Иван Богданов им станал најголем идол на воѓеве ваши. Од инцидентот у Италија не пропуштаат да стават маска на глава и да влагаа у некој филм. Страшно...
Страшно!! Што има страшно тука?

По инцидентите во Кичево и во Тетово имаат причина за маските...прогонувани се од полицијата дечките...

Освен тоа...тој богданов не ја измислил фантомката...така да уживај!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Фантомка?? Ја не гледам фантомка на сликата. Гледам истрипани људи со маска и нараквици. Зошто пред тоа не носеа маски? И викаш после инцидентот во Тетово и Кичево? Па ја како што знаем, прва утакмица после инцидентот во Италија, беше токму таа утакмица во Тетово помеѓу Тетекс и Шкендија. И на таа утакмица имаше вакви со маски качени на ограда и влезени у филм до максимум. Уште клешти им фалат, па да биде оригинал копијата :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
А натпреварот тетекс-Шкендија се одигра после Напредок-Шкендија!

Наши членови сеуште се влечкаат низ судските сали...но ајде уживај ти...го имитираат твојот херој !
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
А натпреварот тетекс-Шкендија се одигра после Напредок-Шкендија!

Наши членови сеуште се влечкаат низ судските сали...но ајде уживај ти...го имитираат твојот херој !
2u6gvvp.jpg
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Балисти што бара британката кај вас на трибина ??

До вчера немаше ни британка нит ништо кај вас на трибина,сте виделе на некое клипче некој навивачи имаат британка ставено на ограда,па ај и вие.

Бог да чува...
 
A

Ali Pasha

Гостин
Балисти што бара британката кај вас на трибина ??

До вчера немаше ни британка нит ништо кај вас на трибина,сте виделе на некое клипче некој навивачи имаат британка ставено на ограда,па ај и вие.

Бог да чува...
Stanavte dosadni barajki vlakno u jajce, zatoa eve edna slika koga segasniot trener bil igrac (Qatip Osmani), slika od 20tiot vek! Shkendija retro.jpg
Pogodete sega od vtor pat od kogo videle... moze i od treta!!!
...E ova ti se vika zugavo kuce lae po volkot (ama ne Teo Volkot)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
И од сите тие наредени знамиња,од знамето на НАТО,од АМЕРИЧКОТО знаме,од знамето на МИЛАН,од ПИРАТКАТА,баш британката ви текна да ја ставите пак на трибина ??

Трагикомедии сте и тукушто докажавте дека си немате врска од ултра култура и навивање :*
 
A

Ali Pasha

Гостин
И од сите тие наредени знамиња,од знамето на НАТО,од АМЕРИЧКОТО знаме,од знамето на МИЛАН,од ПИРАТКАТА,баш британката ви текна да ја ставите пак на трибина ??

Трагикомедии сте и тукушто докажавте дека си немате врска од ултра култура и навивање :*
Stanavte uste podosadni, vo toa vreme tatko ti bil po tribinite so Komitite, posto togash voopsto ne ste postoele... a i sega ne postoite... ostanavte zugavi, ama opaskata nagore
p.s. dobi li krivicna toj vasiot vogja, sto na ultra nacin se slikase so uzi
 

Ballist100%

Ballistet Tetove 1992
Член од
5 декември 2010
Мислења
191
Поени од реакции
39
Ballisti ZAKON , so fakti i argumenti , gledajte po Youtube koj e ZAKON , so sme sakale sme praele ....
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Stanavte uste podosadni, vo toa vreme tatko ti bil po tribinite so Komitite, posto togash voopsto ne ste postoele... a i sega ne postoite... ostanavte zugavi, ama opaskata nagore
p.s. dobi li krivicna toj vasiot vogja, sto na ultra nacin se slikase so uzi
Вошко една шугава,не ми ги врти муабетите,туку одговори ми на прашањето што убаво го поставив !
Ако немаш што да одговориш,а преочигледно е дека немаш,тогаш ќути си,не туку ми спомнувај узи музи курац палац.
Ние дали постоиме или не и дали татко ми тоа време одел со Комитите тебе ич кур да не те боли,прво одговори ми тоа што те прашав,па после јас ќе ти одговорам тоа што сакаш.
 
A

Ali Pasha

Гостин
Балисти што бара британката кај вас на трибина ??

До вчера немаше ни британка нит ништо кај вас на трибина,сте виделе на некое клипче некој навивачи имаат британка ставено на ограда,па ај и вие.

Бог да чува...
Edna slika iljada zborovi!!!
I uste ocekuvas odgovor???
Sega ako za sekoj odgovor ti ke najdes drugo prasanje, moze do bezkonecnost da se odi.
Drugite objasnuvanja bea samo dopolnitelni, t.e. deka togash koga ova zname bilo zakaceno, mozebi vie ne ste postoele kako grupa.
Kako zosto, od kogo, za kogo bilo toa zname zakaceno, toa e veke druga tema! A ti mozes kako zajakot do go prasash volkot ... A kapa zosto ne nosish (ima eden vic interesen za ova)?
Za prashanjeto za uzito, ne mi treba odgovor, bidejki toa e odgovor po sebe, za zamerkata za ultra odnesuvanjeto na Ballistite, deka ni ex grupata Lavovi ne se brinela mnogu za ultra kodeksot (za tie shto ne znaat, eden viden clen nivn, se setashe so Skorpion ili Uzi koga Makedonija stana Shampion)
p.s. Srekna nova, i uzivaj vo zivotot, oti ti stanaa kompleks Ballistite da za novogodisnata nok u pet sabajlese zanimavash so niv.
I jas se soglasuvam deka imaat mnogu maani, ama ovaa godina ne gledam deka ima podobri.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom