Билјард

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Готово...почвиме од викендов.А за награда...ај дајте некој предлог?
Се однесуе на сите тоа“дајте некој предлог“?????


Psy шо прајме ние бе???Ќе се собираме у скопјево???
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Се однесуе на сите тоа“дајте некој предлог“?????


Psy шо прајме ние бе???Ќе се собираме у скопјево???
Па да, секој предлог е добредојден пошо не сме ногу по идеиве :) Битно да изиграме 50 добиени и та шо изгубвит и купвит на другата нешо, ама шо да е то е муабетов :)
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Нека плати една вечер у кафич,или на кафе коа ќе седнете(нешо такво може)

Или цела недела да те снабдуе со цигари(ако пишуш,ја тоа би го одбрал:):):):):):):))
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Нека плати една вечер у кафич,или на кафе коа ќе седнете(нешо такво може)

Или цела недела да те снабдуе со цигари(ако пишуш,ја тоа би го одбрал:):):):):):):))
Ех сеа да ми платит...то мојме и без да играме.Знам дек ногу пребираме ама нешо повозбудливо би требало да јет :) а за цигари, двете не пушиме :pipi:
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Ех сеа да ми платит...то мојме и без да играме.Знам дек ногу пребираме ама нешо повозбудливо би требало да јет :) а за зигари, двете не пушиме :pipi:
Ејјјј па многу сте комплицирани бе чоек....
Чекај да размислам подобро ќе биде:smir:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
2
Поени од реакции
1
Одма после фудбал, билјард и снукер е тоа што го поштовам најмногу...FORZA MILAN и STEPHEN HENDRY the greates snooker player that had ever shown in the snooker history...
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Готово...почвиме од викендов.А за награда...ај дајте некој предлог?
Па еве на пример победникот не плаќа ништо, а ако вие малку тоа, може и во пиење да играте:wink: Инаку сум играл во Охрид билјард во клубот (ако можам така да го наречам) што се наоѓа кај Чинарот. Ах што ми е мило да играм против женски (обично губам, од попуштање или пад на концентрација:pos2:). Баш ми е криво што нема да играм со вас, ама ај здравје на лето кога ќе одам на одмор во Охрид може ќе се најдеме во некој клуб па да се "преслушаме" билјард :helou:
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
238
Поени од реакции
37
За некој ова е хоби али некој живее од тоа и више се рачуна како спорт али нема везе
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Па еве на пример победникот не плаќа ништо, а ако вие малку тоа, може и во пиење да играте:wink: Инаку сум играл во Охрид билјард во клубот (ако можам така да го наречам) што се наоѓа кај Чинарот. Ах што ми е мило да играм против женски (обично губам, од попуштање или пад на концентрација:pos2:). Баш ми е криво што нема да играм со вас, ама ај здравје на лето кога ќе одам на одмор во Охрид може ќе се најдеме во некој клуб па да се "преслушаме" билјард :helou:
И ние таму играме пошо имат појќе плен за победвење :) иначе ко ќе не сакаме гужва ојме на едно друго место, таму поуба е опремава и немат додатни сметачи...А ко ќе дојш Охрид обавезно играме :) и верви ми неморат да ни попушташ за да изгубиш.
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Де бе пчеличка до толку си добра????Баш сакам да видам женско како игра билијард(пошо од досегашно искуство лошо играат)
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Де бе пчеличка до толку си добра????Баш сакам да видам женско како игра билијард(пошо од досегашно искуство лошо играат)
Па знам дек лошо игрет другиве женски.Да играја сите убо не ќе игравме јас и наташа само со машки.Ретко се најџвет јаки женски.А за то дал сум толку добра ќе видиме ко ќе играме...
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Па знам дек лошо игрет другиве женски.Да играја сите убо не ќе игравме јас и наташа само со машки.Ретко се најџвет јаки женски.А за то дал сум толку добра ќе видиме ко ќе играме...
Ај,те држам за збор...Летово ако се наминуе до охрид,ќе прајме собиранка од форумов...
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Ај,те држам за збор...Летово ако се наминуе до охрид,ќе прајме собиранка од форумов...
Убо...ама да не испаднит јас не сум сакала или шо знам пиши ми ти на профил ко ќе идаш зш не сум ногу по памтењево :)
 

Пуци

Somewhere in time
Член од
16 август 2008
Мислења
571
Поени од реакции
13
Убо...ама да не испаднит јас не сум сакала или шо знам пиши ми ти на профил ко ќе идаш зш не сум ногу по памтењево :)
Ај ај има време до тогаш...(ако не заборавам и јас:))
Само не ми е јасно како може вие у охрид да се собирате по 10 души,ние тука едвај 4 се собираме:(:(

А ми се игра ненормално(а кога сум попален така по билијард растур правам:):):))
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ај ај има време до тогаш...(ако не заборавам и јас:))
Само не ми е јасно како може вие у охрид да се собирате по 10 души,ние тука едвај 4 се собираме:(:(

А ми се игра ненормално(а кога сум попален така по билијард растур правам:):):))
Го немате Фантом во организација зато се собирате четворица.

Инаку јас ко ќе се осеќам ко гомно, баш тогаш прам растур. Во другите случаи сум најдобар.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom